Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט OPTIMUS - סובארו B4 2010 - מהתקנה, דרך סיקור מוצרים ועד TUNE BLOG שלם

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 656
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוף,

קצת עדכונים בכל זאת - מתברר שיחסי סין-ישראל (דואר) השתפרו משהו והדברים הגיעו לחנות הנעליים (דואר)

אז מה הגיע?

קודם כל הגיעה ערכה לתיקון הברזות לברגי M3

לא ממש זקוק לזה אבל נחמד שיש והמברז שיש שם מתאים להברזות לאינסרטים לברגי M3 בזמן שמברז לברגי M3 הוא מתאים לבורג M3 וזה בדיוק מה שהיה חסר לי ולכן הזמנתי את הקיט.

יש לי גם ברגים שמתאימים בדיוק למברז הזה - ניסיתי אחד שכזה ובחיי מתאים בול - אפשר לראות בתמונות.

את הקיט אתם יכולים לרכוש מכאן:

http://www.aliexpress.com/snapshot/7376559353.html?orderId=73223120136250

לקחתי את המברז ובגלל שזה סה"כ פלסטיק רך - אפשר אפילו לסובב אותו עם היד אבל לקחתי פוטר של ראש מברגה והשמשתי בה כידית.

הברגים מתאימים בול אבל אני מעדיף לחכות לאינסרטים שיגיעו - הנה לינק לאינסרטים:

http://www.aliexpress.com/snapshot/7376559352.html?orderId=73223120126250

והנה לינק לתבזורת ברגי M3 עם הברגת HEX שהגיעו אתמול גם כן:

http://www.aliexpress.com/snapshot/7376559354.html?orderId=73223120146250

אבל גם קיבלתי בהזמנה שעשיתי באמאזון ברגי M3 עם ראש HEX - מאוד יפים - לא מעלה לינק כרגע.

וגם בנוסף לכך הגיע כבל מעריך עם שקע USB ותושבת עגולה שאני מתכוון להתקין ברכב בשביל לשים את הDOK שלי במקום שליף יותר ונגיש יותר:

http://www.aliexpress.com/snapshot/7376559351.html?orderId=73223120116250

היום אני כנראה אגש למעבדה בעבודה להכין שרוולים לחיווט ואח"כ אעלה תמונות של הצמות המוכנות.

ברגע שיגיעו האינסרטים אני אוכל לבחור סופית איך אני רוצה לקבע את הרמקולים לפודים, לעשות בדיקות תקינות ולסיים עם הפודים ולהתקדם להתקנה שלהם ואחכ כמובן צריך לעבור את כל הסרט מחדש

פאזות

TC

מדידות, איקוציה, מדידות, איקולציה וחוזר חלילה עד שאגיע לתוצאה שבה אהיה מרוצה.

ScreenHunter_88 Mar. 14 11.40.jpg

ScreenHunter_89 Mar. 14 11.40.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם צמות חיווט מוכנות וממתינות.

ScreenHunter_91 Mar. 14 15.52.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טקפלקס זה בסה"כ מותג פרימיום - זה שרוול ארוג נורמטיבי, סיני, סטנדרטי מחומר PET.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראות טוב כן - מרגיש טוב? - שמע, זה מרגיש לא איכותי במיוחד, קשיח, לא נעים למגע - אבל עושה את העבודה ושומר על האסטתיקה וגם נותן הגנה פיזית ואנטיסטית לחיווט שעובר בפנים.

לא עמיד לחום מאוד גבוה - לטקפלקס יש גם עמידות הרבה יותר טובה לחום.

אבל במקרה הזה זה סה"כ בשביל לשמור על מראה אחיד ונקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של פטרון עם האינסרטים וברגים, לא חשבתי על זה.

יופי, אנחנו לאט לאט עוברים להברגות נורמאליות ולא ברגים קודחים? ))

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב אז נשברתי :-D

האינסרטים עדיין לא הגיעו אז בסוף השתמשתי בהלי-קויילים מהקיט של ערכת תיקון ההברזות.

הם נכנסו בלי בעיות בעזרת כלי ה"החדרה" :shock:

:-P

ויושבים בחורים המוברזים נהדר.

יש לי ברגים שהעומק הכולל שלהם לאחר המעבר דרך טבעת הטוויטר עצמה - לא מגיעים לברזל של ההליקויילס שמשמש להכנסה שלהם ולכן אין בעיה להשתמש בהם (במקור צריך לשבור את הקצה הזה עם כלי ניקוב כזה או אחר - וואו כמה שזה נשמע רע כל ההודעה הזו :shock:)

אז למה אני מחכה עכשיו?

לערכת מקדחת עמוד לDREMEL שלי - :-D

תגיע כנראה מתישהו בשבועיים הקרובים (תלוי מתי אבצע את ההזמנה אבל תוך שבוע גג זה אצלי)

למה זה ישמש?

זה ישמש אותי בכדי לקדוח שני חורים בכל פוד אשר לא מיקמתי נכון לצורך הברגת הCDM880 - בכל זאת אני רוצה להמנע משימוש בדבק אם אני יכול להשתמש בברגים - שווה לי את ההמתנה הזו.

תמונות לבינתיים.

ScreenHunter_100 Mar. 27 11.24.jpg

ScreenHunter_101 Mar. 27 11.24.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מוטי וכיף לראות אותך כאן.

אני מאמין שבשבוע הבא אני כבר אקבל את מקדחת העמוד לDREMEL שלי ואחרי זה כבר אוכל לגשת עם הפודים לסיום הבניה שלהם.

אחרי זה צריכים להגיע עוד כמה דברים, בגדול אני צובר להתקנה הבאה כמה שיותר דברים בכדי להמנע מלפתוח יותר מידי את הפאנלים של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי מה הכוונה שלך למקדחת עמוד? מה הדגם של המוצר הזה?

יש לי גם כן DREMEL וכמה אביזרים אליו. אולי יש לי משהו שיתאים לך.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא לזה:

[h=1]Dremel 220-01 Rotary Tool Work Station[/h]

רציתי בכל מקרה כבר הרבה מאוד זמן לרכוש אחד כזה משלי, יש לי מקדחת עמוד בריטית ישנה מאוד וכל פעם נשרף לה פיוז, די נמאס לחפש פיוזים כל הזמן אז פשוט עובר לשימוש בדרמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...