Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט OPTIMUS - סובארו B4 2010 - מהתקנה, דרך סיקור מוצרים ועד TUNE BLOG שלם

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי את הידע או הניסיון מה טווח תנועת העכבה ברמקולי ה 2 אום.

בנוסף הרמקול 2 אום "6.5 אינץ ש אדי הפנה אליו קישור.

נרשם כמקבל כניסה מתדר 120H , כאשר בד"כ רמקולים כאלו ניתנים לכניסת תדרים סביב ה 80H.

לכן כתבתי, צריך לבדוק את המפרט , ואם יש אזהרות.

אולי מבקשים , נתיכי PPTC להגנה מזרם גבוה על קו הרמקולים.

בגדול זה מאוד מעניין -

אבל עכשיו אני שובר את הראש עם הסאב- סרוו Servo subwoofer (להבין את עקרון הפעולה והתפוקה )

ומאחר וכבר אין לי כוח להתפצל, אני אשמח לקרוא עידכונים מכם ( :lol: ויש פה בדיון ראשים טובים )

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 656
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אני הבנתי נכון מהאתר של CDT אודיו טווח התדרים שלו הוא מ65 הרץ והוא יכול גם להחתך ב80 הרץ אבל בהספק נמוך של 80 וואט, בכדי לתת לו פעולה בטוחה בהספקים גבוהים יותר צריך לחתוך אותו ב120 הרץ.

בד"כ חברות שכאלו מספקות את הרמקול עם ההגנות הנחוצות - אבל אני רוצה לבדוק עוד את הPDF שלו באתר של CDT שמשום מה אתמול בערב כל החלק הזה באתר שלהם היה לא זמין.

מה שכן מצאתי זה זה:

http://www.cdtaudio.com/pdf/tech_pecs_pdfs/hd-series.pdf

אין שום אזכור לשימוש בנתיכי הגנה וגם מהתמונה של הקרוס שם אני לא רואה שום אמצעי הגנה מיוחד כמו נורת להט או כל דבר אחר - הם מציינים כי חיתוך ב120 HPF לדעתי הם מתכוונים לסדר ראשון, נותן לרמקול הזה עמידות ל180 וואט RMS

נראה לי סביר בהחלט ובטוח לשימוש אם כי הווצ'ה ב2 אוהם יהיה 250 וואט.

כשהם מגיעים כסט הם מגיעים עם הקרוסאובר הזה- מאוד מעניין - חיתוך ב24 דיבי בין הטוויטר למידבאס ונראה שגם שמו שם קבלי צימוד להגנה על קבלי הMYLER הגדולים יותר

http://www.amazon.com/EX-540-Audio-Elliptic-Image-Crossovers/dp/B00FW70YLQ

ראיתי צימודי קבלים שכאלו אך ורק בקרוס אוברים בהם יש רכיבים מאוד יקרים, קבלים יקרים ליתר דיוק עליהם יוצר הקרוס רוצה להגן בעזרת קבל בערך אפסי ועלות אפסית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש התקדמות :-D

צבעתי את הפודים - וזהו! :shock:

בסופו של דבר עשיתי שכבת פריימר ואחרי זה שלוש וחצי שכבות אפשר לאמר של צבע שחור - משהו בחומר הגולמי מדבר אליי, לא רואה טעם לעשות פלוקינג או כל דבר אחר, אוהב את זה ככה.

הגיעו מחו"ל התושבות של RAM MOUNTS ביחד עם מאריכי חגורת בטיחות למושבים האחוריים לרכב של האשה - במיצובישי צריך TYPE B שהוא קצת שונה ממה שמוכרים בארץ - הזמנתי מאמזון ביחד עם כל השאר.

הגיעה גם חבילת ברגי ראש HEX בגודל M3 וכרגע ממתין שרכבת ההפתעות מסין תתחיל להגיע ביחד עם ההברזות המתברגות לברגי M3 שלהן תוכננו החורים בפוד של הטוויטר.

בכלל אני מפנק קצת את הרכב של האשה - זה לנסר 2010 1.5 אינבייט וצריך לתקן שם את גומיית האיטום של מכסה המנוע - אז הזמנתי גומיה אוניברסלית וטיובה של דבק לגומיות איטום לרכב של 3M - אבל הכוונה היא לנסות לתקן את הגומיה המקורית - ובגומיה שהזמנתי אני הולך לעשות משהו שמאוד חסר לי בבידוד הסובארו - לוחית הרישוי!

לא שהן מוציאות רעש כלשהוא שאני מצליח לשמוע אבל יכול להיות שבקרוב הן יתחילו לרעוד קצת :twisted:

אז גם לזה כאשר אצליח לחמוק בין המיצרים - בין עבודה, לכביש 5, לאשה ושני ילדים (תינוק) וכל המסביב :?

לבינתיים שתי תמונות.

השבוע אני רוצה כבר לחבר את התושבות של הפודים ולהכין צמת חוטים לכל פוד.

P60304-154822.jpg

P60304-172724.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוצץ או מבריק מידי זו נקודה למחשבה מצד שני הם יהיו צמודים לקורות והגב של הפודים יהיה מוסתר בגלל זה - החלק הפנימי שהוא הרמקולים עצמם חסר כל בלינג או ברק :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תם! איזה רעיון!

יכול להיות בהחלט שאני הולך לאמץ את זה. לא בגלל האקוסטיקה אלא בגלל המראה הסופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוווו הנושא הזה כבר נבדק - יותר פרטים בהמשך אם יתאפשר לי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחבת החורים לברגים בוצעה, יצרתי חור להעברת חיווט אל מחוץ לפוד.

מיקמתי את התושבות.

מדהים עד כמה דבר קטן יכול לתקוע אותי (אוי זה נשמע רעעעעע) :shock:

ממתין לM3 THREADED INSERTS

תמונות (כאילו, אני קולט עכשיו שההתקדמות של השרשור הזה תלוי בדואר סין-ישראל - שאלוהים יהיה איתנו)

P60309-092026.jpg

P60309-092039.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סין-ישראל?

בתוך הארץ דואר רשום קיבלתי אחרי חודש!! פאקינק חודש! ברגל הייתי לוקח את המכתב הזה.

יופי של פודים יצא לך. אני בחיפושים גם כן של ברגים M3. לא ממש בא לי להזמין ברגים מEBAY

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדברים האלה אפשר בהחלט לקנות גם בארץ - פשוט אין לי זמן לזה אז הזמנתי מסין בדואר ובכמות שכנראה תספיק לי לכל החיים.

לבינתיים - אני רוצה למשוך את תשומת לבכם לשרשור החדש שפתחתי - משהו מטורף לגמרי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?595088-MOREL-%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A3-%D7%A4%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%94-%D7%99%D7%99%D7%97%D7%95%D7%93%D7%99-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA-%D7%91%D7%A6%D7%9C%D7%90%D7%9C-%D7%95%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-STRATASYS-%D7%94%D7%9D-%D7%A2%D7%A9%D7%95-%D7%96%D7%90%D7%AA-%D7%A9%D7%95%D7%91!&p=5030242#post5030242

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, בקרית גת הייתי בברקו ועוד כמה. אני יחסית חדש באשקלון. עברתי לפני שנה.

אבל את האומים לעץ וברגים למידבאסים אני קניתי בעידן 88. אני יקפוץ לשם.

ממה שנראה לי צריך לחפש בחנויות של אלקטרוניקה..

אני כל היום מסתובב אצל לקוחות שמרכיבים לוחות חשמל, M3 עבורם פשות לא שימושי לצערי, אבל יש לי מלא סופיות לכבלים ))

שרשור החדש בהחלט מעניין, אני יעבור על זה בהמשך

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...