Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט OPTIMUS - סובארו B4 2010 - מהתקנה, דרך סיקור מוצרים ועד TUNE BLOG שלם

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסוף נתונים על בעיות בעבודה עם 2 אום ברמקולים הרגילים.(לא סאב)

תמיד בחיים זה משחק עם עוצמה - יותר זרם למגבר - או יותר זרם לרמקולים.

אני מעדיף מגבר הצורך זרם עבודה.

הוא יגן על עצמו יותר טוב ( צלעות קירור , מאווררים, פיוזים )

יהיה תמיד יותר מאוזן, ובמקרה עומס יתר הוא סגור בקופסה.

בעוד כי הרמקולים בפיקים מסויימים ב 2 אום, אפשר כי ישאבו זרם ללא בקרה, ויתאבדו.

ובדוק עכבה לאורך תדרי העבודה

(לדוגמה - ברמקול שהקישור הפנה, נראה לי כי מגבילים את כניסת הרמקול למעל 120H)

לא נכנסתי לדף הנתונים.

הזרם הנ"ל מתפרש ועובר דרך חוטי החשמל ברכב ובדלתות , מחמם אותם ועוד'

כדאי לחקור (כי זה מעניין) - האם מוסיפים הגנות זרם גבוה ( נתיכים PPTC ) על קו הרמקולים.

ובאופן כללי חו"ד על בעיות. / אזהרות אם יש.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 656
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פיקים.. של ההקלטה בתדרים מסויימים, וצריכת הזרם בתדרים נמוכים הם צרכני זרם רגעי חזק.

ובנוסף העכבה המשתנה של תנועת הסליל של הרמקול.

וכתוצאה מירידת העכבה, שוב פיקים של זרם גבוה בתדרים הנמוכים.

עם התנגדות יחסית של 2 אום, שינוי רגעי בעכבה כלפי מטה, הוא פחות סלחני.

ירידה ב 1.5 אום, והרמקול יכול להגיע ברגע למצב קצר רגעי(זרימת זרם ללא הגבלה)

בעוד כי התנגדות 4-8 אום יותר סלחנית לשינוי רגעי בעכבה.(מקדם סיכון יותר סלחני)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אז לעניין הפיקים (שלא משנה כמה תעבור על השירים שלך באיזה שלב יברח לך אחד שיכול לעשות את הנזק הפוטנציאלי שלו), האם דרייבר של 2OHM אין לו טולרנס גבוה יותר בתחום הזה?

הרי הם חייבים לקחת זאת בחשבון בתכנון, אף פעם לא תקבל נטו 2OHM, תמיד זה עולה ויורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - הרמקולים האלה מתוכננים בקפדנות לעבודה בהתנגדות נומינלית שכזו והם מיוצרים על ידי מותגי על בתעשיה.

CDT הם יצרן היי-אנד עם תקופת פריחה מדהימה בשנות התשעים, לאחר מכן היתה להם דעיכה ועכשיו נראה שהם תופסים תאוצה מחדש.

בזמנו סט שלהם היה חלום רטוב עבורי.

וסטריאו אינטגריטי זה מותג עם R&D פשוט מטורף - אייל, ממליץ בחום לקרוא על מנוע הXBL^2 שלהם - אתה תאהב את זה!

הם עכשיו גם ייצרו טוויטרים עם הטכנולוגיה הזו.

חבר טוב בארה"ב התקין שניים כאלו כאשר הזוג הקודם שלו היה אודיסון תסיסס סאקסו (ה6.5 אם אני זוכר נכון זה הסאקסו) והוא דווקא התייחס לאינטגריטי כשדרוג :shock: אני עד עכשיו חושד שיש לו אינטרס שכן הוא גר קרוב ליצרן והם חברים טובים.

בכל מקרה - יציבות מערכת החשמל מדאיגה אותי במובן הזה אבל בדיוק בגלל זה לאודיסון ווצ'ה - למגבר יש אפשרות לקבל כניסת קבל סינון ואני שוקל את זה במידה ואחליט לנסות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסטריאו אינטגריטי זה מותג עם R&D פשוט מטורף - אייל, ממליץ בחום לקרוא על מנוע הXBL^2 שלהם - אתה תאהב את זה!

מה הקשר שלהם לאדייר אודיו?

http://www.adireaudio.com/Files/XBL2DetailsPaper.pdf

גם מקודם רשמת שמקגיוור נשוי ללואיס ליין. ויקיפדיה טוענת שהוא רק שיחק לה עם המידים והסאבוופרים ולא התקין לה טבעת מתאמת :wink:

אייל, מדוע שהעכבה של הרמקול תרד למצב של קצר רגעי?

האם העכבה/התנגדות יכולה לרדת נמוך מהתנגדות ה-DC של הסליל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוחק את ההודעה - משהו במחשב נתקע והיא הופצה פעמיים.

יכול להיות שיש קשר תם - אני אעבור על הPDF הזה.

ממבט חטוף נראה שסטריאו אינטגריטי שכללו את השיטה שלהם למנוע מרובה מגנטים אבל אני אציף את השאלה הזאת דרך החבר מDIYMA ישירות למקור - מעניין מה תהיה התשובה שלו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעמוד הטכני שלהם מופיעים עוד מסמכים של אדייר: http://stereointegrity.com/technical-documents/

אז או שהם קנו את הזכויות לפטנטים ולתכנונים שלהם או שמראש היה שילוב בין השניים, אני מניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזה גלגול נשמה של אדיר אודיו.

הרבה פעמים בשוק רווי תחרות כשמותג יקר פושט רגל, הוא מוכר את עצמו בכדי לכסות חובות.

אברר את הנושא ממקור ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזה גלגול נשמה של אדיר אודיו.

הרבה פעמים בשוק רווי תחרות כשמותג יקר פושט רגל, הוא מוכר את עצמו בכדי לכסות חובות.

אברר את הנושא ממקור ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא במוזילה FIREFOX בד"כ וזה לא קורה בכל הגרסאות של FF

מה שקרה בהודעה הקודמת זה שלמרות שלחצתי על לעזוב את הדף משום מה הוא הקפיץ את ההודעה שוב גם אחרי שהפוסט הועלה - זה פעם ראשונה שדבר כזה קרה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההמ!

http://www.adireaudio.com/

שים לב למילים האלו:

And Adire Audio may just pop up yet again, in a different reincarnation!

וגם לכאן

http://www.diyaudio.com/forums/subwoofers/107126-wtf-happened-adire-audio.html

אם אני מבין נכון המהנדסים שלהם התפרסו על הרבה חברות והפיצו לשם ידע ופטנטים, הXBL נמכר ברשיון למספר גורמים - אני מתאר לעצמי שSI רכשו רשיון שכזה והוציאו תכנון משלהם, בטח אחד המהנדסים של אדיר אודיו עבר אליהם - עכשיו רק נשאר לשמוע מה הסיפור ישירות מהמקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...