Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: פולקסווגן פאסאט החדשה - לא ממש פרימיום אבל בעצם דווקא כן

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפאסאט מרגשת אנשים מאוד מסויימים.

היו תלמידים טובים בביה"ס, למדו באוניברסיטה מקצוע פראקטי.

אותו מקום עבודה כבר יותר מ 20 שנה.

מצחצחים פעמיים ביום עם קולגייט, יום קבוע אצל הספר, צוארון מעומלן. מכבסים בגדים לבנים בנפרד. לוקחים אספירין וסטאטינים, כי המחקרים מוכיחים שזה אפקטיבי.

והנה יש דגם חדש של פאסאט, תלמיד מצטיין, מבודד מצויין מהחולגנים שם מסביב, עם מצלמות היקפיות כדי שלא נתקרב יותר מדי חס וחלילה וגם מכל שיבושי הכביש.

ויש לה מזגן מצויין, אבל הם כל אוגוסט נוסעים לשבועיים לחו"ל. זה מאסט בחבורה הזו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפאסאט מרגשת אנשים מאוד מסויימים.

היו תלמידים טובים בביה"ס - CHECK, למדו באוניברסיטה מקצוע פראקטי. - CHECK [נניח]

אותו מקום עבודה כבר יותר מ 20 שנה.

מצחצחים פעמיים ביום עם קולגייט- CHECK, יום קבוע אצל הספר, צוארון מעומלן- CHECK [מגוהץ, לא מעומלן]. מכבסים בגדים לבנים בנפרד - CHECK. לוקחים אספירין וסטאטינים, כי המחקרים מוכיחים שזה אפקטיבי.

והנה יש דגם חדש של פאסאט, תלמיד מצטיין, מבודד מצויין מהחולגנים שם מסביב, עם מצלמות היקפיות כדי שלא נתקרב יותר מדי חס וחלילה וגם מכל שיבושי הכביש.

ויש לה מזגן מצויין, אבל הם כל אוגוסט נוסעים לשבועיים לחו"ל. זה מאסט בחבורה הזו.

שבוע בחיפה נחשב? ;-) [כי מי משוגע לטוס עם כולם, אני טס בפסח :-) ]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מרשים.

אפשר הסבר על מערכת המצלמות ההיקפית ואיך היא עובדת?

[ATTACH=CONFIG]434934[/ATTACH]

נהגתי בגולף עם המערכת הזאת באוסטריה. כשאתה יוצא מהחניה הרכב מראה על המסך את המרחק שלך מהאובייקטים הסובבים אותך אם יש כאלה ומתריע על קרבה, עד שהוא מזהה שאתה במהירות מסויימת ומפסיק. לא באמת מצלמה אלא חיישן חניה עם ממשק טיפה יותר משוכלל

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה לא יהיה רלוונטי בכלל לפי דעתי בעוד חודשיים מסיבה אחת פשוטה: סקודה סופרב.

הסופרב תהיה יותר מרווחת, יותר מאובזרת ובמחיר נמוך יותר.

רשמתם בכתבה שהרכב הזה מיועד למי שלא מחפש סמל של מותג פרמיום- למי שבאמת לא אכפת מהסמל יבחר בסופרב כחבילה המשתלמת יותר.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה לא יהיה רלוונטי בכלל לפי דעתי בעוד חודשיים מסיבה אחת פשוטה: סקודה סופרב.

הסופרב תהיה יותר מרווחת, יותר מאובזרת ובמחיר נמוך יותר.

רשמתם בכתבה שהרכב הזה מיועד למי שלא מחפש סמל של מותג פרמיום- למי שבאמת לא אכפת מהסמל יבחר בסופרב כחבילה המשתלמת יותר.

יש הבדל תהומי בין "לא פרימיום" (קביעה שאני לא מסכים איתה בקשר לVW בישראל, אבל ניחא) לבין סקודה.

השוק כאן נחלק ליוקרה - ב.מ.וו, מרצדס, אודי, יגואר, לקסוס, קאדילק, אינפיניטי; ואז פרימיום - וולבו, הונדה (לך תבין), פולקסווגן, אלפא, כמה אמריקאיות (אם כבר חזרת, אז לך תבין שוב) וטויוטות יקרות (לנד קרוזר, קאמרי).

אחר כך, כל היתר, כשסקודה נמצאת די בתחתית (מה שלא עושה המקור המזרח-אירופי, עושה השירות במשטרה וכמונית).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בגולף עם המערכת הזאת באוסטריה. כשאתה יוצא מהחניה הרכב מראה על המסך את המרחק שלך מהאובייקטים הסובבים אותך אם יש כאלה ומתריע על קרבה, עד שהוא מזהה שאתה במהירות מסויימת ומפסיק. לא באמת מצלמה אלא חיישן חניה עם ממשק טיפה יותר משוכלל

אתה כנראה מדבר על "חיישני החניה הגרפיים" של VW, שבאמת סתם נותנים תצוגה של קרבה מעצמים שונים. פה מדובר על ארבעה מצלמות (אחת מתחת לכל מראה אחת בגריל הקדמי ומצלמת רוורס) שאשכרה מצלמות הכל והמערכת תופרת את הצילום הזה לתמונה שמוצגת ע"ג הצג. אתה יכול לראות נגיד אם יש עמוד לידך או את הפסים של החניה (כמו בתמונה) והיא גם מציירת שני פסים שמראים לאן המכונית פונה (כמו הפסים המתעקלים של מצלמות רוורס).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחר כך, כל היתר, כשסקודה נמצאת די בתחתית (מה שלא עושה המקור המזרח-אירופי, עושה השירות במשטרה וכמונית).

נו באמת, אנחנו בשנות התשעים? מישהו זוכר או מתייחס לזה שהמקור שלהם במזרח אירופה?? האירופאים וודאי שלא...

חשיבה כלכך מיושנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אנחנו בשנות התשעים? מישהו זוכר או מתייחס לזה שהמקור שלהם במזרח אירופה?? האירופאים וודאי שלא...

חשיבה כלכך מיושנת.

תתפלא איזה דברים אתה שומע כשאתה מתחיל לדבר עם אנשים על מכוניות. סקודה יצרו זבל עד סוף שנות ה90, זה לא מספיק רחוק בשביל שישכחו להם את זה לחלוטין. העניין פחות מפריע כשמדובר בפאביות, אבל זה מאוד מפריע אצל הקהל של הסופרב. האנשים האלו אולי לא רוצים לנקר עיניים, אבל הם כן רוצים ליישר קו עם השכן.

יש לי חשד שלא עלו על הכביש המון סופרב פרטיות, אבל אולי אני טועה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא איזה דברים אתה שומע כשאתה מתחיל לדבר עם אנשים על מכוניות. סקודה יצרו זבל עד סוף שנות ה90, זה לא מספיק רחוק בשביל שישכחו להם את זה לחלוטין. העניין פחות מפריע כשמדובר בפאביות, אבל זה מאוד מפריע אצל הקהל של הסופרב. האנשים האלו אולי לא רוצים לנקר עיניים, אבל הם כן רוצים ליישר קו עם השכן.

יש לי חשד שלא עלו על הכביש המון סופרב פרטיות, אבל אולי אני טועה.

יש תפיסה, לעיתים סטיגמתית ויש מציאות, לא תמיד יש חפיפה, אפילו הקבלה מרוחקת יותר, בין השתיים. נדמה לי שהסופרב החדשה תמחיש לא רע את הענין הזה. ואגב, גם הנוכחית/קודמת ( לפי ארץ המגורים ), לא בדיוק משדרת משהו שונה בתכלית מהפאסאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נן באמת 180K על דגם בסיס..

עוד בלון של צמפיון לבדוק את כמות הפראירים אשר ירכשו את הרכב במחיר מופקע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל תהומי בין "לא פרימיום" (קביעה שאני לא מסכים איתה בקשר לVW בישראל, אבל ניחא) לבין סקודה.

השוק כאן נחלק ליוקרה - ב.מ.וו, מרצדס, אודי, יגואר, לקסוס, קאדילק, אינפיניטי; ואז פרימיום - וולבו, הונדה (לך תבין), פולקסווגן, אלפא, כמה אמריקאיות (אם כבר חזרת, אז לך תבין שוב) וטויוטות יקרות (לנד קרוזר, קאמרי).

תוכל בבקשה להסביר לי מה ההבדל בין הפאסאט לסופרב?

הסמל ו..... הסמל?

אני שוב חוזר על הטענה שלי: למי שלא אכפת מסמל, כפי שכתוב בכתבה, אין לו סיבה בכלל לבחור בפאסאט על פני הסופרב.

אשמח לתשובה יותר עניינית מ"זה פרמיום וזה לא פרמיום".

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...