Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק אני וה- XV 2.0 PREMIUM שלי [סקירה ראשונית לאחר 1000+ ק"מ]

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 3230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה הולך ודועך.. מ-GTI עם 2 ליטר טורבו, לג'ולי 1.4 טורבו, לאטמוספרית. הרכב הבא יהיה אלטו? :-)

אה, וכן, תתחדשו!!! מי יתן ותטיילו הרבה ולא תתקעו כלל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש, הצבע מאוד מחמיא לו ותא הנוסעים המחודש נראה טוב יותר, במיוחד עם הריפודים הבהירים.

סע בדרכים טובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא קניתי ג'יפון, חשבתי שזה ברור ;-) קניתי רכב טיולים למשפחה...

ב. לגבי CX5 - ראה (א). הוא מגודל ומסואב (נניח שג'יפון יכול להיות כזה, בהשאלה) בעיני.

ג. לגבי X500, CX5, XC3, כאמור אחרי שראינו את יתרונות ה- 4*4 בין השבילים - חשבנו שזה מצדיק, במחיר מאוד קרוב, גם אם בויתור על מנוע זריז יותר (500X, ולא בדקתי, אבל אני מניח בשל הטורבו) או על גודל (שאיננו צריכים, ראה CX5) או להמתין ל- CX3. בינתיים - מצדיק את עצמו.

ד. אסכם את הג'ולייטה בהחלט, עשיתי לה אפילו תמונת פרידה :-) (לא משהו מיוחד, סתם אחרי ניקיון...) - עכשיו השאלה מה יחליף אותה, והמנעד כל כך גדול שאני מתייבש לפתוח על זה שרשור :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בXV פרימיום יש חיישני אור וגשם ובאאוטבק (שחדשה ויקרה ממנה) אין?

הם מוזרים שם בסובארו

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו ותהנו.

אבל (תמיד יש אבל), למה חצי סקירה נשמעת כמו הצטדקות/התנצלות על הבחירה ("למה ג'יפון?", "למה XV", "למה ...")? לכאורה זה נשמע כמו נסיון להציג בצורה לוגית את שיקולי הבחירה אבל לי זה נשמע יותר כנסיון להתנצל על הבחירה.

זה מה שהתאים/בא לכם? אחלה, למה צריך להצטדק?

אני גם לא מבין את כל מי ששואל למה לא נבחר רכב אחר X, Y או Z? לכל אחד השיקולים שלו ולעיתים קרובות אין רציונל ברור אלא בעיקר בחירה של הרוכש כי זה מה שבא לו. מילא היה נפתח שרשור התיעצות, אבל הרכב כבר נרכש אז למה טובות אמירות שכבר לא מועילות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אני מאוד אוהב את המראה שלו, הצבע מהמם בעניי.

אכן,בחרת במה שהתאים לצרכים שלך. לי מפריע תא המטען הקטן והמרווח הלא נדיב מאחור (אנחנו עם שלושה ילדים).

אין ספק שבמחיר הנכון (כניראה המחיר שקיבלת) אין לו מתחרים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש חביבי, אהבתי את הנימוק על הבחירה ב4x4 ולא סתם ג'יפון מדרכות בשביל השופוני.

מקווה לראותך בטיול פורום הבא :wink:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו ותהנו.

אבל (תמיד יש אבל), למה חצי סקירה נשמעת כמו הצטדקות/התנצלות על הבחירה ("למה ג'יפון?", "למה XV", "למה ...")? לכאורה זה נשמע כמו נסיון להציג בצורה לוגית את שיקולי הבחירה אבל לי זה נשמע יותר כנסיון להתנצל על הבחירה.

לא חשבתי שאני מצטדק, אלא מסביר. זה שוק מאוד רווי, וקיוויתי שאני עוזר גם לאחרים להחליט בין שלל המועמדים.

הרכב הזה שונה מאוד מכל מה שהיה לנו לפני [תמיד היו לנו האצ'], מי שקורא פה לאורך השנים יודע, ולכן חשבתי שזה עוזר לקורא הוותיק (אבל לא רק). בנוסף, לכל אחד יש דברים קטנים אחרים שחשובים לו. בכל מקרה, בעצם, זה האצ' על 4*4 :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אני מאוד אוהב את המראה שלו, הצבע מהמם בעניי.

אכן,בחרת במה שהתאים לצרכים שלך. לי מפריע תא המטען הקטן והמרווח הלא נדיב מאחור (אנחנו עם שלושה ילדים).

אין ספק שבמחיר הנכון (כניראה המחיר שקיבלת) אין לו מתחרים.

אתה צודק, תא המטען קטן ביחס למה שאתה מצפה, ובוודאי ביחס לזה של הקיה ספורטאג' למשל. עם זאת, הגובה שלו מעט מחפה על זה.

אנחנו מכניסים בין התקני הריסון חברים של הילדים, אבל לשלושה זה התקני ריסון באמת אולי עדיף פורסטר (אותו בסיס, אגב, עם עטיפה שונה) או אאוטבק, אם סובארו.

לא סיפרתי, שקיבלנו גם תיק וכובעים במעמד מסירת הרכב - נחמד ומוסיף משהו לחוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של אוטו, יופי של בחירה.

תתחדש!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין מדוע השאלה נראית תמוהה בעינך.

יש איזה שהוא הגיון מאוד ברור שכאשר בן אדם סוקר מס' רכבים ולא מתיחס לרכב X למרות היותו מאותה קטגוריה פחות או יותר.. שתעלה שאלה כמו זו.

מעבר לכך שלי יש CX5 והיה מעניין לשמוע מה יש לו לומר על הרכב. למה? ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אולי את השאלה?

לא שקלתי CX5, כמו שלא שקלתי santa fe או IX35. הרכבים האלה מגודלים מידי לטעמנו, משדרים משהו שאנחנו לא אוהבים, וה- 4*4 יקר.

לגבי התרשמות איית קצרה: נסעתי בשל חבר. הרכב מרווח וזריז יחסית. קצת מדכא מבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אני שמח שבחרת ב-XV ובעיקר במנוע הגדול יותר. אחרי יותר משנה וחצי אנחנו (בדגש על אבא שלי) מאוד מרוצים מהרכב ואף לא מזמן מישהו הקפיץ את השרשור שלי.

אני מבין שהיבואן סופסוף קיבל שכל והחליף את ״הזבל הטהור״ ושם מערכת מולטימדיה ראויה ואף יותר מזה. מהלך נכון אם כי היה אמור להתבצע במעמד ההשקה ולא לאחר שנתיים.

צבע מעניין מאוד, בעיקר לא עם הזרם (גם שלנו בצבע מוזר - סוג של ירוק שהמין שלי לא מאפשר לי למצוא תיאור בשבילו)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...