Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500X ,נראית ומרגישה זולה מבפנים? עיצוב נשי? או טעות בידי, מה אתם חושבים?

bigmik
שימו לב! השרשור הזה בן 3203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אומנם מציק לי שלקחו את ה500 (שהיא עולם בפני עצמו) והשתמשו בה כגימיק שיווי למכונית אחרת לגמרי (הרי אין שום קשר בין ה500, ל500X. לא טכנולוגית, לא עיצובית, פשוט כלום. רק השם).

אבל מבחינה עיצובית, ה500X היא מכונית שלמה והומוגנית לטעמי, גם אם לא פורצת דרך עיצובית.

היא דומה מאוד למיני מבחינת פרופורציות, ולסיכום נראית לטעמי טוב מאוד וברוח היצרן. לא יודע אם נשית או גברית (לא יודע מזה אומר), אבל בלי התחכמויות מיותרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נראה זול (לי מרגיש זול) למגע ופלסטיקי בתחושה,התאכזבתי מאוד (...) מה אתם חושבים?

ששש... יש כללי פורום בלתי פורמליים מפה לאוזן - אסור לכתוב שפיאט היא זולה, חלילה! פיאט היא פנינה, מכונית מקסימה.

ובנימה קצת יותר רצינית - אם לדעתך הרכב מרגיש זול, אז אל תקנה. אל תקנה רכב שאח"כ תצטרך להסתכל עליו ולנהוג בו במשך שנים ולא תהיה מרוצה ממנו.

אם אהבת את הקיה אז תקנה אותה, זה אחלה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי רכבים של פיאט ואפילו ה500S החדשה המאובזרת בעלת מושבי עור או ויניל,נראית

מצויין ומעוצבת ומעניינת את היושב בתוכה לגמריי נחמדה ושובבה מבפנים. רק שהדגם המאובזר

אינו בתצוגה והתמונות באינטרנט ניראות רבה יותר מוצלחות בעיצוב הפנימי,רק שהן לא יגיעו לארץ.

והגירסה המאובזרת ביותר (155 אלף שח) לא ניראית כמו התמונות באנטרנט וגם נאמר לי שלא

יגיעו בשלב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט והקיה הן שתי מכוניות שונות לחלוטין שמיועדות לקהלי יעד אחרים.

לא ניתן להשוות ביניהן.

לגבי הפיאט והקיה - הדומה ביניהן זה רק המחיר והגובה היחסי. חוץ מזה - מכוניות שונות מסגמנטים שונים.

אני לא מבין את הנחרצות כנגד ההשוואה בין שני הרכבים.

נכון שעל הנייר מדובר בסגמנטים שונים, אך בפועל לא מדובר בהשוואה בין 235M לX3, אלא בין שני ג'יפונים.

כאשר אחד קצת יותר גדול והשני קצת יותר קטן. הראשון יותר עממי, הייתי אומר אפילו קצת פרחי לטעמי האישי והשני יותר מעוצב ו"אופנתי".

משפחה שצריכה לשנע שני ילדים+כלב כל שבוע לטיול כנראה שלא תבדוק את ה500X, אך מי שמתעניין בפיאט יכול מאוד להיות שיחליט לבדוק את הספורטאז' ואולי לקבל פחות עיצוב ויותר שימושיות תמורת סכום דומה.

לא הייתי שולל את ההשוואה הזאת כל כך בקלות, במיוחד שנשמע מהביקורות באינטרנט שהפיאט לא מציעה איכות חומרים או איבזור חריגים.

לא X6, אבל הרבה יותר יוניסקס לעומת ה-500. יחד עם זאת, זה לא פעם עניין של בחירת צבעים, עיצוב חישוקי הגלגלים וכו', הדוגמה הטובה ביותר לכך היא ה-500 "הנשית" מול ה-500 אבארט "הגברית".

מה גברי באבארט 500?

פגושים וגלגלים שונים עדיין לא הופכים צעצוע מתוק לרכב גברי נוטף טסטוסטרון, אלא לצעצוע בעיצוב ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין נחרצות, יש עובדות. יש שני רכבים משני סגמנטים שונים, שבשל תמחור דומה הפכו למתחרות. זה לא הופך אותם פתאום לזהים. לכן לכל אחת היתרונות שלה, והחסרונות שלה. החסרון המהותי ביותר של הקיה הוא המנוע והביצועים, היתרון שלה על הפיאט הוא הגודל והמרווח ותא המטען - מכאן גם התמחור - מנוע עולה כסף, לכן המנוע העדיף (והגיר) גובה את שלו במחיר. הספורטאז', על מנת להגיע למחיר הנכסף, ויתרה כמעט כליל על ביצועים, ונותרה עם אבזור ומרווח. מכאן כל אחד והשיקולים שלו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותה בצבע אדום, לא מחמיא לה לדעתי האישית. בלבן כנראה הייתי אוהב יותר אבל עדיין אולי אני טועה

בקשר לעיצוב נשי,בגלל זה אני מעלה את השירשור בסוגייה.

אני יודע שהן לא מאותו סגמנט לגמרי וכן מסקרן אותי משהו קצת גבוה מעוצב ומנוע קטן וזריז,אבל בסופו של

דבר עולה השאלה באויר לגבי הסכום הסופי הכללי.

ואולי רכב כזה מגיע מקנייה ממקום לא רציונאלי ,כמו שמרגישים אחרי נסיעה בפיאט אבארט,לדוגמה והקניה

באה ממקום אחר לא ההגיוני בעיקר. הרי ברור לי שהקיה מוביל נוסעים כנראה עדיף יותר.

הקיה לא באה כהשוואה אלה פשוט סוכנות שהיתה צמודה,אז נכנסתי ובדקתי.

נראה לי שהאוטו פשוט לא בשבילך וזה בסדר גמור. הענין הנשי, אני מעריך, לא ישתנה גם אם תתגבש פה קבוצה שתודיע במקהלה של קולות מחוספסים שהאוטו הזה לא רק גברי, יש לו גם מלא שערות על הגב והתחושה שמדובר בגימור זול היא תוצאה של בדיקה אישית שלך, אז מה הטעם לנסות ולספר סיפור אחר. לא רואה שום פסול בספורטאג', כמו שכבר ציינו כאן יש הרבה לזכותה, ויש גם לא מעט אלטרנטיבות אחרות, ג'וק, סול, מוקה, טראקס, באמת לא חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK שכחת את השוק, שמירת הערך, מוניטין אמינות. כל אלה טובים בקיא משמעותית מבפיאט.

כן הנבואה אומנם ניתנה לשוטים, אבל נסיון העבר מלמד שהקיא תשמור על ערכה טוב יותר, תימכר ביתר קלות וכנראה שגם תצדיק את מוניטין האמינות שלה.

אני דווקא רואה לנכון להשוות בין שני הרכבים.

גם אני התלהבתי מה500X, אבל כשמשקללים את כל הפרמטרים והאלטרנטיבות מדובר בעסקה בעייתית עם המון סימני שאלה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם העלתי את הקיה,שלא לשם השוואה כל שהיא אחת מול השניה (אבל במחיר דומות).

עדיין מנוע קטן חסכוני וגודש יש בו שינוי מתבקש,ליעילות,זריזות וגם

שינוי משמעותי מכל העדר של האטמוספריות הכבדות (הרגילות) למינהן .

כן,יש גם שברולט טראקס ואופל מוקה סול וגוק שאותם כמובן ישוו ביחד בעתיד,אולי

גם את המאזדה CX3 נראה בעתיד הקרוב,עדיין לפיאט יש מקום טוב בגיזרה מבחינתי,

אבל העיצוב החיצוני שבגללו נכנסתי לסוכנות הוא זה שמשך אותי,גם הגודל (קטן ושונה מהעדר)

מדבר אלי ובעקבותיו המשקל הקטן יחסית ולא ג'יפון קרוסאובר רגיל גמלוני וכבד.

זה כבר יש לי (קיה ספורטאז הישנה 2.7 ליטר2010 וקיה סורנטו גדול 2013).

אני כן מחפש שינוי בגודל,אפילו באתי אם מודד מטרי לבדוק אם הגלשן שלי נכנס מהדלת האחורית.

נכנס בערך 2.60 מ הגלשן 2.75 ,אז גגון הוא הפתרון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפיאט 500X זה למי שרוצה מיני קאנטרימן אבל קצר בכסף, והקיאה ספורטאז' זה לישראלי הבורגני שהג'וק של השכנה לא בא לו בטוב בעין.

מקווה שזה עונה לך על השאלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RKאני דווקא רואה לנכון להשוות בין שני הרכבים.

לא אמרתי שלא נכון להשוות ביניהן, אמרתי שהן לא מתחרות מכוח ייעודן, אלא מכוח תמחורן בארץ:

יש שני רכבים משני סגמנטים שונים, שבשל תמחור דומה הפכו למתחרות.

הפיאט 500X זה למי שרוצה מיני קאנטרימן אבל קצר בכסף, והקיאה ספורטאז' זה לישראלי הבורגני שהג'וק של השכנה לא בא לו בטוב בעין.

מקווה שזה עונה לך על השאלה.

או לחלופין לא רוצה לנסוע באוטו מכוער תחת (הקאנטרימן).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...