Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500X ,נראית ומרגישה זולה מבפנים? עיצוב נשי? או טעות בידי, מה אתם חושבים?

bigmik
שימו לב! השרשור הזה בן 3204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
ממ.. אולי בהתפלפלויות של הפורום, זה נכון.

בעולם האמיתי רוכשי הספורטאז לא מתלבטים רק בינו ובין ix35 או אאוטלנדר, אלא גם משפחיתות קטנות (בספורטאז׳ 1.6) וגדולות נכנסות למשוואה.

אנשים שהיה לה ניסן ג׳וק או סקודה רומסטר או יטי גם מתלבטים.

סה״כ לאנשים יש תקציב ודרישות.

כולם אוהבים רכבים גבוהים ותמורה טובה לכסף - זאת אגב אחת הסיבות להצלחה של רכבים כמו הג׳וק (שהוא פיצי מבפנים) והספורטאז׳.

אז כן, האיכס אמורה להתחרות בהם ולהיות יותר מבחירה יחידה למי שקנה 500 - אימץ 2 ילדים עם הבן זוג שלו ועכשיו רוצה 500 עם דלתות מאחורה.

מי שמחפש רכב מתלבט בין מלא דברים, הוא לא דבוק לקטגוריה אחת. יש גם מישהו עם 200K שמתלבט בין מכונית סלון מפוארת לקופה ספורטיבית, אז?

חלק מהדרישות זה גם התדמית של הרכב ופה יש הפרדה בין 2 סוגים של צרכנים.

הג'וק הצליח בעיקר בגלל התדמית המעוצבת, הספורטאז' בגלל שהוא יותר "רכב לשקל". אלה לקוחות שונים.

בגלל זה האיכס יותר מתחרה של הג'וק מאשר הספורטאז'.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מבין מה שאתה אומר, אבל לא מסכים ב100%.

אני חושב שיש לא מעו רוכשים פוטנציאלים שיכנסו לשלושת הסוכנויות, גם של הגוק, גם של האיכס וגם של הספורטאז׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נכון, אבל הרבה רוכשים פוטנציאליים יכנסו לכל סוכנות שמציעה להם רכב בסכום הזה שמתאים למשפחה. אולי נטיית הלב תהייה יותר לכיוון הג'יפונים כי זה באופנה אבל בשורה התחתונה כמו שכתבת, זה תקציב ודרישות. לא מחייב שהם יצאו דווקא עם ג'יפון ולכן להשוות בניהם רק כי המחיר דומה לא נכון לדעתי.

אני חושב שאם יתמחרו את האיכס כמו הג'וק זה יהיה מתכון מנצח למכירות שלהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אם אני לא טועה היא מתומחרת די קרוב לג׳וק.

לג׳וק יש מספר יתרונות:

1. מותג מוכר ואהוד יחסית בארץ.

2. אבזור רב מאוד (ריפודי עור - חלון גג פנורמי).

מצד שני לאיכס יחידת הנעה עדיפה, גיר גו מצמדי והיא גם גדולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שלי מזמזם מיומו הראשון - משעון הגדישה המקורי. לאחרונה גם מושב הנהג התחיל לזמזם...

תשלח את החרק לפסיכולוג. כנראה פיצול אישיות אמנם גם דבורה עוקצת, אבל עקרב לא מזמזם.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אפשר להשוות זה בזה או זה בזה.

אני רק יודע ,שכשיש למישהו כולל אני לצורך,130-145 אלף והוא יצא לשוק לבדוק,אן פה חוקים ברורים,

יש פה מלא רכבים שנמצאים בסכומים האלה ,גם הקרוסאוברים הקטנים האלה ועוד משפחיות משובחות אחרות

זה לא עניין של נישה או סגמנט כזה או אחר,זה עניין של מחיר בסופו של דבר. אם אדם גרופי של פיאט,כמובן

שירוץ לסוכנות שלה. אבל אם הוא מחפש גם תמורה והוא לא גרופי של הקונצרן ,אז הוא יבדוק מה עוד נכנס

באותו סכום שברשותו.

עכשיו...עיצוב...נשי או לא נשי? הייתם בתור גברים רוכבים ברכב כזה.

לקחתי את אישתי היום לסוכנות ברעננה,היא אומרת ,יפה לאללה ומעוצב חמוד וכן מתאים לגבר,למרות

שהיתה רוצה בשבילי את המיני קרוסאובר קאנטרימן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה את העבודה,אמין מאוד מרווח צמא מאוד לא שיא הטכנולוגיה,אבל מאובזר ונוח,

והגלשן שלי נכנס מהדלת האחורית בקלות עד הדש הקידמי,2.75 מ.

לא צריך לקשור על הגג וכאלה ביזבוזי זמן,פשוט גדול ונוח.

בפיאט נכנס 2.40-2.50 מ נמדד,אז צריך גם גגון.

ובכלל אני מחפש משהו שונה ולא בטוח שאקנה השנה כלל.

וכן אחכה למאזדה CX3 אם יגיע בסוף,ןחוץ מזה יש עוד רכבים בחניה ,לא ממש רץ לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה בדיוק היום ביצעתי נסיעת מבחן על ה-500X, ולדעתי העיצוב שלה משובב נפש ומוצלח מאוד: אהבתי מאוד גם את העיצוב החיצוני וגם את הפנימי.

גם מבפנים ממש לא הרגשתי שחסכו עליי בעיצוב ובאיכות החומרים (מצד שני, אני בא מסיאט :-) ). כיף לראות אוטו שונה עיצובית מהעדר ולא קודר ומשעמם.

לי, אם כבר, היתה אכזבה קלה מהמנוע, אבל אולי כי אני בא מאוטו קצת יותר חזק וגם אחרי נסיעת מבחן על הג'ולייטה 170, כך שזה לא כוחות.

קיצר, עזוב אותך שטויות עיצוב נשי או גברי, אהבת - תקנה. הרי טעם זה דבר אינדיבידואלי, לא תקבל בפורום החלטה בפה אחד.

אני מחזיק בסיאט לאון שחורה ולפניה היתה לי איביזה FR (גם כן שחורה) - הכי סטיגמת ערס שיכול להיות, ואם מותר לי להעיד על עצמי - אני הכי רחוק מזה.

אבל מה 'כפת לי, אני אוהב.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
הפלסטיקה ב-500 בסדר ותו לא. האוטו שלי מזמזם מיומו הראשון - משעון הגדישה המקורי. לאחרונה גם מושב הנהג התחיל לזמזם...

שלי בת 5 ולא שומעים כלום חוץ מהאגזוזים. אם כבר, וזה קלטתי עוד כשבדקתי אותה, מה שגם הרשים אצלה

שלמרות מתלים קשים וצמיגים נמוכים וכל החבטות שעוברות לתא הנוסעים - האינטריור די שקט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממ.. אולי בהתפלפלויות של הפורום, זה נכון.

בעולם האמיתי רוכשי הספורטאז לא מתלבטים רק בינו ובין ix35 או אאוטלנדר, אלא גם משפחיתות קטנות (בספורטאז׳ 1.6) וגדולות נכנסות למשוואה.

אנשים שהיה לה ניסן ג׳וק או סקודה רומסטר או יטי גם מתלבטים.

סה״כ לאנשים יש תקציב ודרישות.

כולם אוהבים רכבים גבוהים ותמורה טובה לכסף - זאת אגב אחת הסיבות להצלחה של רכבים כמו הג׳וק (שהוא פיצי מבפנים) והספורטאז׳.

אז כן, האיכס אמורה להתחרות בהם ולהיות יותר מבחירה יחידה למי שקנה 500 - אימץ 2 ילדים עם הבן זוג שלו ועכשיו רוצה 500 עם דלתות מאחורה.

ואותי מסקרנת הסיבה בשלה אתה מפתח מין תיעוב כזה לאוטו שהוא כבר "איכס להומואים" אצלך, משהו בעבר ? בהווה ? מוסוליני ? ברלוסקוני ? אולי סתם הצורך להתנגח ? מאוד מענין, גם אנטרופולוגית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שמכרתי S3 האודי וסובארו STI אני לא בטוח מה אני רוצה...

אני בכלל נוסע בקיה ספוטאז 2010 מודל ישן ושתיין ועדיין טוב לי.

איך ה-STI? אני חושב על למכור את הלקסוס ולקנות אחת אבל מעולם לא נהגתי באחת ואין לי כל כך זמן לבזבז בחו"ל להתחיל להתקשר לאנשים ולשאול פרטים. יש לי אחת ספציפית שאני רוצה אצל שכן זאתי:

IMG_8208.jpg

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...