Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה השקה מלאה, ז'נבה 01/03/16

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-1.8 יתחרה ב-320 וב-328, ג'וליה עם ה-1.4 יכולה להתחרות ב-316.

מול ה-M3 יש את ה-QV.

רק חסר משהו שיתחרה ב-335. אולי גרסה מוחלשת של ה-V6 מה-QV? אולי גרסה משודרגת של ה-1.8?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האלפא האמיתית האחרונה היא לעולם הדור הלפני אחרון. אגב, על ה-159 אמרו את אותם הדברים כשהיא יצאה - שהיא לא אלפא אמיתית וכל ה-9 יארדס. כך שלפחות בקטע הזה, אם כבר, זה סימן טוב

באלפא זה (ואני רציני) לפחות שני דורות אחורה אם לא יותר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בבילד אפ, ציפיתי למשהו קצת יותר נועז.

לא יודע, גם לא כ"כ מוצא בזה את ההמשך של הקו העיצובי שהיה אפילו במיטו וג'ולייטה.

נחכה ונראה מה יגידו עליה המבקרים והרוכשים פה בארץ.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אמורה לצאת לפי השמועות גרסה חזקה יותר של ה1.75 עם קרוב ל-300 סוסים, אם זה אפשרי, לא ראיתי פרסום רשמי לגבי זה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב. במחיר הנכון זה יכול להיות הרכב הבא שלי בעוד כ5 שנים. או וריאציה אחרת עם הנעה אחורית אם תיהיה זולה יותר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית הכי טוב בסגמנט שלה לפי דעתי.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ בפירוש. רצות תלונות על העיצוב, אבל לדעתי לכשעצמו הוא מוצלח, נקי, אלגנטי ובטח עדיף על המקררים הגרמנים. מה שיפה הוא שכעת, ככל הנראה, האלפא תתן לגרמנים בראש היכן שכואב.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון היא נראית טוב יותר, וכמובן נשמעת מעולה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

התלונות הן על היעדר האלמנט, האקס פקטור שהיה לרוב האלפות, גם מבלי להיות יפות בהגדרה.

כמעט תמיד היה משהו שהרשים, שפרץ דרך והיה יחודי ואח"כ עמדו בתור להעתיק אותו,

פה נראה שאלפא היא זו שהשאילה פריטים מיצרניות אחרות וזה חבל.

העיצוב עצמו טוב, הרכב מרשים, נראה אתלטי, המספרים בהחלט מעוררי תיאבון.

נחכה לאינטריור הרשמי.

הימור שלי, התחלה ב-300 אש"ח.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אם פנים המכונית יהיה כמו בתמונות, אזי היא רחוקה קילומטרים מהתוצרת הגרמנית.

הקטע של השעונים הנפרדים מוצה זה מכבר, וגם הקרבון נראה היי טק כמו מחשב כיס משנת 72׳.

נקווה שפנים המכונית במציאות יהיה שונה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלה ב-280 אש"ח לדעתי.

הנתונים היבשים מדהימים, אבל בתחושה אישית שלי, היא לא תצליח לערער את פופולאריות ה-M3. נראה לי שה-M3 תהיה טובה יותר.

סה"כ מדובר במכונית מאוד מסקרנת, שאין ספק שתהיה מעולה. לדעתי ההבדלים בינה לבין המתחרות יהיו בדברים הקטנים והכי חשוב בצורה שבה תתומחר. יש לי תחושה שבארץ מחירה יהיה גבוה מאוד, גבוה מדי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בעיצוב בין החלק הקדמי לאחורי, הפרונט מכוער ברמות - נראה כמו הכלאה בין סדרה 3 ל-1.

מאחורה נראית כמו העתק של קיה אופטימה.

בתכלס אפילו מזדה 6 באדום נראית טוב יותר לדעתי עם קווי עיצוב הרבה יותר זורמים לכל אורך הרכב.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

260-270

נראה לי זה קצת יותר wishful thinking מאשר מה אתה באמת חושב שיהיה, לא? :-P

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...