Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לנורבגיה עם הרכב (סיפור בתמונות מהודעה 134)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה מאוד, אחלה תמונות, אחלה סרטון.

* אני מאמין שברגיל אתה סוגר את דלת הבגאז' מהאמצע שלה

ולחצת הפעם מהצד רק לטובת הסרטון.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי סעיף הלינה.

לפי משפט הסיום בנושא הלינה, הבנתי שבאתרי הקמפינג יש גם חדרים. בכל אתר כזה הם קיימים, או שבד"כ מדובר רק על חניית קרוונים ואפשרות להקמת אוהל?

700 קרונות (כ-340 ש"ח) ללילה לחדר נשמע לי מחיר יקר ללינה שכזו, לא? או שזה חלק ממה שנאמר על יוקר המחיה שם.

הבנתי שבמחיר הזה השרותים/מקלחת בד"כ בחוץ. גם המטבחון בחוץ?

(במחיר כזה, כ-80 אירו, קיבלתי באיטליה/סלובניה אחלה חדר ** עם מקלחת ושירותים כולל ארוחת בוקר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב - מדהים.

רק הערה לגבי הדלק - יקר מאד. אני משוה לטיול שלי בדנמרק לפני שבועיים - הדיזל סביב 10 קרונות דניות לליטר (שהן 12 קונות נורווגיות) והבנזין סביב 11 קרונות דניות (כלומר סביב 13-14 קרונות נורווגיות). כמובן שהיו תחנות הרבה יותר יקרות, במיוחד בכבישים המהירים.

נכון שמדובר במקומו מיושבים ולא מרוחקים כמו האזורים בהם טיילתם, כך שההשוואה לא לגמרי הוגנת, אבל לא הייתי קורא למחירים שציינת נמוכים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ היית עם רכב של גייזים ועוד בצבע כחול,

עכשו יש לך רכב סבבה אבל עדיין הוא כחול.

אבל את החברה שלך אתה לא תראה לעולם?

תן איזה סלפי :p

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סעיף הלינה.

לפי משפט הסיום בנושא הלינה, הבנתי שבאתרי הקמפינג יש גם חדרים. בכל אתר כזה הם קיימים, או שבד"כ מדובר רק על חניית קרוונים ואפשרות להקמת אוהל?

700 קרונות (כ-340 ש"ח) ללילה לחדר נשמע לי מחיר יקר ללינה שכזו, לא? או שזה חלק ממה שנאמר על יוקר המחיה שם.

הבנתי שבמחיר הזה השרותים/מקלחת בד"כ בחוץ. גם המטבחון בחוץ?

(במחיר כזה, כ-80 אירו, קיבלתי באיטליה/סלובניה אחלה חדר ** עם מקלחת ושירותים כולל ארוחת בוקר).

לא בכל אתר יש חדרים. לא בררתי מחירים לחדרים בהרבה מקומות אבל זה הסדר גודל. כמו שכתבתי - אם היינו ישנים בחדרים ואוכלים במסעדות עלות הטיול הייתה כמעט קופצת פי 2. לפעמים במחיר הזה השירותים/מקלחת משותפים (נמצאים בביתן נפרד) ולפעמים יש בחדר (אבל אז יש סיכוי שהעלות עולה ל-1000 קרונות ללילה). המטבחון כמעט תמיד מופרד.

כן, המחירים מאוד גבוהים. בהרבה מקומות באירופה אתה מוצא בקלות מוטלים עם מקלחת וארוחת בוקר אפילו בפחות מ-80 יורו.

שוב - מדהים.

רק הערה לגבי הדלק - יקר מאד. אני משוה לטיול שלי בדנמרק לפני שבועיים - הדיזל סביב 10 קרונות דניות לליטר (שהן 12 קונות נורווגיות) והבנזין סביב 11 קרונות דניות (כלומר סביב 13-14 קרונות נורווגיות). כמובן שהיו תחנות הרבה יותר יקרות, במיוחד בכבישים המהירים.

נכון שמדובר במקומו מיושבים ולא מרוחקים כמו האזורים בהם טיילתם, כך שההשוואה לא לגמרי הוגנת, אבל לא הייתי קורא למחירים שציינת נמוכים.

הדלק יקר, אבל באמת שציפיתי ליותר כי ראיתי שלא מזמן המחירים היו סביב 2 יורו לליטר. כנראה בגלל הבלגן שהיה לפני כמה חודשים הם ירדו ומאז לא עלו יותר מדי (גם פה באסטוניה כשהיה הבלגן ברוסיה מחיר הדלק ירד ל-1 יורו לליטר. עכשיו הוא סביב 1.15 תקופה די ארוכה. בנוסף, ציפיתי שבנורבגיה מחיר הדלק יהיה יקר יותר מבפינלנד - אבל הוא היה דומה.

בארץ היית עם רכב של גייזים ועוד בצבע כחול,

עכשו יש לך רכב סבבה אבל עדיין הוא כחול.

אבל את החברה שלך אתה לא תראה לעולם?

תן איזה סלפי :p

אם היית עוקב אחרי התמונות בשרשור היית רואה תמונה משותפת של שנינו קצת למעלה. מתנצל שהיא לא בלונדינית. :-P מצאתי את אחת האסטוניות היחידות שלא צובעות (ולא היה מתאים לה בלונד, האמת).

ואגב, אם אתה כזה חרמן פשוט תגיע לאסטוניה. כמות הפצצות כאן פשוט לא הגיונית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי בשרשור הזה, כי "אוטו" מחפשים כתבים למגזין, והתמונה שהם שמו בפייסבוק מצורפת למטה :)

אז חזרתי כמה עמודים אחורה, ומה אגיד חוץ מתודה על השיתוף. הנופים, המכונית, האווירה, הסרטון והתמונות. הכל נראה מדהים. שאפו.

111111.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

החזרת אותי אחורה... חבל שאוטו לא עושים יותר מסעות כמו זה שבו זכיתי לנהוג בזונדה רודסטר (או בזונדה F, לפניה).

והנה קטעון קצר מהוידאו שמעולם לא יצא:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ניתן לשלם מראש דרך האינטרנט אם אתה יודע את מספר הרכב, ואז מחזירים לך בעת הצורך. לחילופין, וזה מה שאני עשיתי, זה לחכות להודעת התשלום שאמורה להגיע תוך עד חצי שנה ( :? ) ולשלם אז.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אתה מחכה להודעת תשלום כי יש לך רכב בעל לוחית רישוי אירופאית.

מעניין איך זה מתבצע עם רכב שכור? יכול להיות שיש להם מנוי או הסכם, ולוקחים תשלום מסויים כהשתתפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם רכב שכור בנורבגיה אין לך בעיה כי הוא רשום וחברת ההשכרה תדע לחייב אותך.

רכב שכור מארץ אחרת מומלץ לרשום מראש דרך אתר ייעודי

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...