Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לנורבגיה עם הרכב (סיפור בתמונות מהודעה 134)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעלה בי זכרונות על הטיול שביצענו לפני כמעט שנה (פשש.. איך הזמן עבר מהר).

רוני, תהנה !

אגב תא מטען, התא מטען של המיאטה NA קטן יותר ובכל זאת הצלחנו לדחוף שם לא מעט (היינו 24 יום באירופה עם המיאטות שלנו).

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחוק !! חוץ מהרשיונות

:)

מקווה שתמשיך לעדכן + ת' + ד'

למי שיש מנוי באתר ה-webcam של רוני, יש גם עדכונים בלייב מתוך האוהל!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי חלילה להמעיט בעניין שזה יכול ליצור,

נורווגיה זה אחד המקומות היחידים לגביו עדיפות תמונות מחוץ לאוהל.

או, גם וגם.

טוב תכל'ס הרשת מוצפת בתמונות של נורווגיה, לא קריטי.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שאתם באמת רוצים תמונות מתוך האוהל, אני לא הייתי רוצה תמונות שלכם...

המקום הזה באמת יפיפה, ועד עכשיו היה מזג אוויר מצוין. מחר אמור להיות גשום אז נקווה לטוב.

היום לקחנו מעבורת לsenja ואנחנו מטיילים באי המדהים הזה. לא יודע איך לתאר לכם את הנופים אז מבטיח לעדכן עם תמונות כשנחזור.

אגב, אנשים פה סופר נחמדים ובינתיים המחירים לא מטורפים. בערך פי 2 מאסטוניה ופי 1.5 מהארץ, בגדול.

המעבורות זה שוס אמיתי. יאללה, סיימנו צהרים ויוצאים שוב לדרך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכת הזמן לגמרי סבירה. בחלק מהזמן נוסעים לאט אחרי משאיות, נכון, אבל בהרבה מקרים המהירות המותרת היא איזה 60 ובקלות אפשר לנסוע 100. בסוף הטיול אעשה מפה של איך נסענו ואשווה לזמן הנסיעה של גוגל בשביל לוודא, אבל להערכתי המהירות הממוצעת מפתיעה לטובה, אם מתעלמים מכל העצירות לצילום הנוף

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלילה ישנו על החוף מול נוף מדהים של הרים יוצאים מתוך הים. עכשיו עולים על מעבורת לאי נוסף ומשם לlofoten. מנסים לברוח מהגשם שהתחיל לזלוף לאט. עם קצת מזל נראה לוויתנים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בהרבה מקרים המהירות המותרת היא איזה 60 ובקלות אפשר לנסוע 100.

ומה לגבי האזהרות לגבי האכיפה הקשוחה שם?

כל כך חסר לי תמונות בשרשור הזה. אין WiFi על החוף? :)

איזה כיף לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis,

עשיתי טיול לנרווגיה עם אשתי לפני פחות משנה. 3300 ק"מ נהיגה ברכב הרבה פחות מעניין, על פני שלושה שבועות.

כל מי שמפחיד אותך על המחירים, שירגע. קח אוהל, ולך לישון איתו בקמפינג. תחסוך מלא כסף, ותאמין לי שיהיה לך כיף, וגם לחברה שלך - מניסיון ;)

לגבי אוכל, צדנית עם קרח ברכב וביקור יומי בסופר פותרים את הבעיה. אנחנו קנינו גזיה, ובישלנו לא תאמין איזה דברים. ארוחות צהריים בוקר וערב שלמות על גזיה בודדת, וכל הטיול החלפנו בלון אחד. (בלונים קטנים)

לגבי הק"מ - לטעמי אסור לנהוג יותר משעתיים שלוש ביום. צריך לחלק את הנהיגה על פני העצירות כדי שיהיה זמן לנוח ושלא תרגישו שאתם כל הזמן נוהגים. מעבר לזה יש מקומות שאתם חייבים לבקר בהם.

- דרך הטרולים

- פריקסטולן (כס המטיף)

- ויש כביש, שמבקרה הגענו אליו - Aursjovegen Road, אחת הדרכים הקסומות שנהגתי בהן.

לא הייתי מוותר על הטיול לנרווגיה בחיים - זה היה הטיול הכי מהנה והכי מרגש שעשיתי איי פעם.

קצת תמונות להרטיב את העיניים (כולן אני צילמתי) :

33wa5a8.jpg

2yvtq39.jpg

2hs9fg3.jpg

זהו, קניתי מעבורות ורכבת, הלכתי לחנות קמפינג והוצאתי 400 יורו על מזרן, גזיה, מעיל גשם, מכנסי הייקינג, נעלי הייקינג, כרית הייקינג, מגבת הייקינג, ועוד שלל דברים שאפילו לא ידעתי שהם הייקינג. דאגנו גם לשקי שינה ואפילו בדקנו את האוהל בסלון:

[ATTACH=CONFIG]427228[/ATTACH]

עוד פחות משבוע יוצאים לדרך...

הלילה ישנו על החוף מול נוף מדהים של הרים יוצאים מתוך הים. עכשיו עולים על מעבורת לאי נוסף ומשם לlofoten. מנסים לברוח מהגשם שהתחיל לזלוף לאט. עם קצת מזל נראה לוויתנים...

העצה שקיבלת ואתה מיישם תעשה לך את הטיול לבלתי נשכח.

מעביר אותי במנהרת הזמן כ 40 שנה לאחור בו שני בנותי אז בנות 5 ו 7 וזוגתי ואנוכי באופל רקורד סטיישן, הם ישנות ברכב, משטח הטענה אין סופי אנחנו באוהל.

3 שבועות של מים, מים, מים, מים ,ירוק ,ירוק ,ירוק ....ואנשים סופר סופר אדיבים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי האזהרות לגבי האכיפה הקשוחה שם?

כל כך חסר לי תמונות בשרשור הזה. אין WiFi על החוף? :)

איזה כיף לכם.

אני כותב בעזרת ויפי אבל לא מסתדר עם התמונות משום מה.

אכיפה קשוחה כנראה קיימת אבל פשוט אין שוטרים. ראיתי שוטר אחד עם לייזר ושתי מצלמות לאורך 1500 קמ עד עכשיו. מקווה שישאר ככה.

אתמול ישנו במקום יפיפה בלופוטן אבל היום בבוקר ערפל וגשום. אחהצ אמור להתבהר אז נקווה לטוב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעלמתי, עדיין פה. לשחזר את התמונות של eitama עדיין לא הצלחתי אבל מניח שיהיו תמונות יפות משלי. היו לנו יומיים אפורים עם קצת גשם אבל זה מה יש. עזבנו את לופוטן ועכשיו בmo i rana. מחר הולכים לראות glacier. בשבת מתחילים את דרכנו חזרה.

היום חישבתי קצת לא נכון מרחקים והגענו על אדי דלק לתחנה ב11 בלילה. היה משעשע לפרקים. הדלק אגב פחות יקר משחשבתי. סביב 8 שקלים לליטר 95. מילאתי 70 ליטר בול, תעשו את החשבון...

לילה טוב

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...