Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לנורבגיה עם הרכב (סיפור בתמונות מהודעה 134)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקרנותי בערה בי - למה אתה מוכר את הרכב? :(

ושאלת המשך - מה קונה לאחר מכן\מתי?

בכל מקרה,תהנה בטיול ואל תשכח להפגיז רשמים\תמונות וכו' (מקנאים בך כמובן,אך לא מספיק..)

אני לא באמת מנצל אותו ומתחשק לי להחליף. מדגדג לי לקנות את המיאטה החדשה למרות שרודסטר זה לגמרי מיותר כאן. עוד לא החלטתי...

תודה!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למתי אתה מתכנן את הטיול? אם במקרה אני בשוודיה אני והחתולה נצטרף לחלק מהמסע. ;)

אם תסכים כמובן (אני לא חזיר שנדחף).

עריכה אחרונה על ידי Uzi4u2
8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נשמע נהדר אולי פרט למגבלת הימים, לא חישבתי ק"מ וכאלה

אבל אני מראש לא מת על לו"ז מהודק.

בטח, רוצה לישון כפיות ביני לבין החברה?

שאלה מכשילה, כי למי הוא יתן את הגב ?

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להשחיל עוד כמה שאלות:

האם טיול בחלק הדרומי יכול להיות בעל אופי של טיול כוכב, או שהמרחקים בין האתרים האטרקטיביים גדול מידי?

עלויות שכירת רכב. האם יש אפשרות או כדאי לשכור רכב מחוץ לנורבגיה ולהגיע איתו לשם? מהי נקודת המוצא הסבירה לשכירת רכב כדי לעבור לנורבגיה? אני מניח שגם מיקום החזרת הרכב יכול להגדיל את התקציב משמעותית.

לדעתי, טיול כוכב זאת לא אופציה טובה בארץ הפיורדים בדרום-מערב נורווגיה. אבל אתה יכול בקלות לתכנן מסלול מעגלי נגיד מאוסלו, להזמין לינה בקמפינגים הרבים שפזורים שם ולבנות לך טיול עצמאי מדהים.

לגבי בקרת מהירות - יש מצלמות, אבל לפני הקטע ה"מצולם" יש בדרך כלל שלט הזהרה. חוצמזה - בנורווגיה לא צריך לנסוע מהר - צריך להירגע ולהנות. לטעמי החלק הצפוני של המדינה פחות יפה מחלק מערבי, אבל זה עניין של טעם. לגבי יוקר המחיה - זאת עובדה כואבת, אבל אם כבר נוסעים לנורווגיה, צריך להשלים עם זה. הטבע, הנופים, הכבישים, מפלי מים וקרחונים - כל זה שווה את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

400$ לשבוע ביולי.

400 קרונות עלות ההשתתפות העצמית המופחתת אצל SIXT.

ברור שתבחר בגולף בשביל כמה שקלים ליום, גם לנו בגרמניה אולי הייתה מספיקה גולף סטיישן, אבל הוספנו עוד משהו כמו 100-150₪ ל9 ימים ולקחנו רכב מנהלים סטיישן (שבסוף שודרג לאודי A6). בחו"ל הרבה יותר זול לשכור רכב.

יולי הקרוב? אם כך השכירות יקרה, אבל ההשתתפות העצמית נמוכה. אני מצאתי כי בסגמנט שמעניין אותי (סופרמיני עם מקום למטען או משפחתית קטנה, הפעם אנחנו נוסעים כזוג בלי ילדים) הזולה ביותר היא Budget. אבל אני בדקתי עבור סוף יוני. השנה החופשה של אשתי שונה משמעותית מאשר ב-25 השנים האחרונות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יולי הקרוב, אבל זאת מגאן אסטייט, רכב יחסית מרווח ואם תקבל דיזל תקבל גם צריכת דלק מצוינת לצד ביצועים טובים.

בלי הפחתת השתתפות עצמית המחיר יהיה נמוך יותר.

היתרון של SIXT זה שברוב מדינות אירופה אני יכול לנהוג למשל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי את העלות של נהג בגיל פחות מ-25 שנה. לא בדקתי לגבי דנמרק, אבל בפינלנד המחיר היה סביר (נדמה לי 40 אירו לשבוע), בבלגיה יקר במידה שהבן השני שלי נאלץ לוותר על הנהיגה.

האם יש לך כבר סקיצה של הטיול?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טס לנורבגיה, כבר הייתי, השנה אין מצב לטוס כנראה לנוכח המצב הכלכלי והעובדה שאבא שלי לא עבד כמה חודשים.

על הפרק כרגע טיול שחרור לגרמניה עם חבר טוב מהצבא (שגם מגיב כאן לפעמים בפורום).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך לא הבנתי אותך. מקוה שהמצב התעסוקתי ישתפר ואתו גם הכלכלי, כדי שתוכלו להמשיך להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרו לעבודה אבל לא יודע מה יילד יום, זה סתם היה בשביל הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מדיניות כבישי אגרה שם? מנוי וינטה (Vignette) או תשלום בכל כביש אגרה?

עריכה: מצאתי מידע בנושא. תשלום בכביש עצמו, או רכישת חבילה באמצעות כרטיס אשראי. סכום שלא נוצל, יזוכה כעבור 85 ימים.

התרומה שלי לשרשור: מפה, נקודות עניין וקובץ מצלמות.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיש מעט כבישי אגרה, ושבחלקם פשוט יושב בנאדם איפהשהוא באמצע הכביש ולוקח ממך כסף. די מוזר...

בנוגע לקובץ המצלמות - תודה, זה מאושש את הטענה שמרבית המצלמות, לא במפתיע, ממוקמות בדרום המיושב ולא בצפון. גם אלו שבצפון נמצאות קרוב יחסית למקומות האוכלוסיה הגדולים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפה ורשימה של כבישי אגרה ניתן למצוא כאן.

ממה שראיתי, נותרו רק שתי עמדות ידניות (קובץ pdf)של גביה. כנראה שלא רלוונטיות לגביך.

מאחר ואתה מגיע עם רכבך, נראה לי שהדרך הטובה ביותר היא לשלם מראש עבור מנוי בכרטיס אשראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...