Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לנורבגיה עם הרכב (סיפור בתמונות מהודעה 134)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה להתנצל? בשביל זה פתחתי.

בינתיים, אצלי החברה עושה בעיות שזה יותר מדי נהיגה ובלה בלה בלה... מקווה שתתאפס על עצמה כי אחרת די נדפקתי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis,

עשיתי טיול לנרווגיה עם אשתי לפני פחות משנה. 3300 ק"מ נהיגה ברכב הרבה פחות מעניין, על פני שלושה שבועות.

כל מי שמפחיד אותך על המחירים, שירגע. קח אוהל, ולך לישון איתו בקמפינג. תחסוך מלא כסף, ותאמין לי שיהיה לך כיף, וגם לחברה שלך - מניסיון ;)

לגבי אוכל, צדנית עם קרח ברכב וביקור יומי בסופר פותרים את הבעיה. אנחנו קנינו גזיה, ובישלנו לא תאמין איזה דברים. ארוחות צהריים בוקר וערב שלמות על גזיה בודדת, וכל הטיול החלפנו בלון אחד. (בלונים קטנים)

לגבי הק"מ - לטעמי אסור לנהוג יותר משעתיים שלוש ביום. צריך לחלק את הנהיגה על פני העצירות כדי שיהיה זמן לנוח ושלא תרגישו שאתם כל הזמן נוהגים. מעבר לזה יש מקומות שאתם חייבים לבקר בהם.

- דרך הטרולים

- פריקסטולן (כס המטיף)

- ויש כביש, שמבקרה הגענו אליו - Aursjovegen Road, אחת הדרכים הקסומות שנהגתי בהן.

לא הייתי מוותר על הטיול לנרווגיה בחיים - זה היה הטיול הכי מהנה והכי מרגש שעשיתי איי פעם.

קצת תמונות להרטיב את העיניים (כולן אני צילמתי) :

33wa5a8.jpg

2yvtq39.jpg

2hs9fg3.jpg

עריכה אחרונה על ידי eitama

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eitama, תודה על העצות ועל התמונות מעלות הגירה...

בנוסף אליך, עוד כמה וכמה אנשים אמרו לי שפשוט כדאי לקחת אוהל ושק"שים, וזה ככל הנראה מה שנעשה. לא רק שזה עשוי לחסוך כמה מאות יורו, זה גם עשוי להיות יותר כיף וגם להקל על הלוגיסטיקה של הטיול - מחליטים שנמאס להיום - עוצרים באתר קמפינג קרוב (או סתם בטבע) ומחנים ללילה.

מה שכן, לאוטו שלי אין כסא אחורי והבגאז' מצחיק בגודלו, אז בוא נקווה שהיא לא מתכננת לקחת איתה את כל הבית (על מי אני עובד, היא אשה...).

המקומות שאסור לפספס עליהם דיברת - מבטיח לא לפספס אותם בטיול הבא. הפעם אנחנו עושים את החלק הצפוני של נורבגיה.

מעדכן בהתקדמות: הוזמנו כרטיסי מעבורת להלסינקי וכרטיסים לרכבת עד לרובניימי. בוצעו כמה התאמות למסלול וכרגע נבחנת חלופה לדרך חזרה שניתן לראות בתמונה המצורפת. אם הדרך המקורית תיבחר אז ככל הנראה נוותר לגמרי על טרונדהיים ונרד מאזור vistenfjord עד לדרום שוודיה (1000 ק"מ בדרכים מהירות, בעיקר) ומשם לספינה. מקווה שזה לא יגמור אותנו, אבל אין ממש פתרון אחר...

norway2.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eitama,

מקווה שזה לא יגמור אותנו, אבל אין ממש פתרון אחר...

אני סוטה מנושא השרשור ראשית לכלל נושא הטיולים - אישית לדעתי בעת נופש

תמיד יש פתרון אחר, קל ונעים יותר. לעיתים מיישמים אנשים גישות משימתיות פרקטיות מהעבודה על טיול,

למשל, וככה מתחילה טירונות :) וביתר הכללה לחיים, וזה ממש בלי קשר,

נטען שאחת הסיבות שגורמות לאדם ליטול את חייו היא התחושה ש'אין פתרון אחר',

כך שאימוץ חשיבה אחרת או דילול השימוש במושג הנ"ל הוא לכאורה דבר חיובי :)

אני שותף לתקוותך שזה לא יגמור אתכם כי אחרת לא יהיה יותר ממי לא לבקש גישה לאוף טופיק

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שותף לתקוותך שזה לא יגמור אתכם כי אחרת לא יהיה יותר ממי לא לבקש גישה לאוף טופיק

:-P :-P :-P

מאמין שיהיה פסדר 8)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, קניתי מעבורות ורכבת, הלכתי לחנות קמפינג והוצאתי 400 יורו על מזרן, גזיה, מעיל גשם, מכנסי הייקינג, נעלי הייקינג, כרית הייקינג, מגבת הייקינג, ועוד שלל דברים שאפילו לא ידעתי שהם הייקינג. דאגנו גם לשקי שינה ואפילו בדקנו את האוהל בסלון:

DSC05116levels1600.jpg

עוד פחות משבוע יוצאים לדרך...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, הדובים שם זה דובי קוטב?

בינתיים יש בעיה יותר גדולה - מקום בתא המטען :lol:

לניסאן נכנסים 235 ליטרים מאחור וכמות הציוד לשבוע של קמפינג, כשלוקחים אוהל, מזרן, שק"שים, בגדים והרבה אוכל... בואו נגיד שזה לא יהיה פשוט.

עדכונים יגיעו!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב זה גם אני תקוע, אין לי זמינות של טיסות לתחילת יוני 2016, חברות התעופה עדיין לא שחררו לוח. (ברור, מי מזמין שנה מראש...).

ממשיך ללמוד את האזור שבו ארצה להתמקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידה לפני סופ"ש: האם מה שבתמונה (למעט הקולנוע הביתי :-P ) נכנס לתוך ניסאן 370Z?

11063715_1065900906767129_986112940109303151_o.jpg

התשובה, בקרוב...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הטישואים זה בשבילה, לא בשבילי אם אתה מבין למה אני מתכוון... היא החליטה להיות קצת חולה בימים האחרונים. נקווה שתחלים במהלך הטיול...

יש ניחושים? :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...