Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לנורבגיה עם הרכב (סיפור בתמונות מהודעה 134)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה'לך? זה מכוער טילים. שלא לדבר על הורס את האווירודינמיות.

ת'כלס, ה-370Z זו אחת המכוניות הגרועות ביותר לטיולי קמפינג. אני יכול להתנחם בכך שאני ככל הנראה הראשון בעולם שמנסה את זה :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין ספק שאתה בן אדם אופטימי :D

אני מציע לבדוק אם יש מקום לשקית או שתיים מתחת למכסה המנוע.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האווירודינמיות בטיול בנרווגיה לא חשובה. יש שם מלא מצלמות מהירות ואין שדה ראיה, אי אםשר להשתולל, והנוף כל כך יפה שגם לא תרצה לסוע מהר... יש לך שם קצת מקום מאחורי המושבים? חוץ מהתא מטען בכוונה.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טיפה מקום מאחורי המושב שלי בחלק התחתון כי אני יושב יחסית קרוב להגה, ובנוסף מאחורי המושבים יש שני אזורים כאלה שכל אחד מהם יכול להכיל תיק בגודל בינוני. אפשר לראות את זה כאן: (ושימו לב שהבגאז' מאוד רדוד)

2016-Nissan-370Z-Interior-Full-Review-Images.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. הוא נוסע על אוטומט (כמו רכב גוגל) ומצלם את הדרך. לנהג אין מקום, הוא נשאר בבית וצופה בחוויות על המסך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשע מרושע.

זהו, אני יוצא לכיוון המעבורת. יש בערך מיליון דברים שיכולים להתקלקל בדרך אז בואו נקווה לטוב (ולא נהיה רשעים מרושעים :wink: ).

ספיקינג אוף דברים שיכולים to go wrong, אם הכל יהיה בסדר, אז מחר אחה"צ אני עושה את זה (לקפוץ ל-1:40)

[video=youtube;y-deQ5h3uVY]

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע,אם אדם בגיל כזה יכול - כל אחד יכול :D

בהצלחה במסע,שלא יהיו תקלות,תצלם כמה שיותר והכי חשוב - תהנו!

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה די סטנדרטי, כן. בהנחה שזה סטנדרטי לקפוץ מגובה 150 מטר לתוך עמק עם נהר שוצף למטה... ולמיטב ידיעתי אפילו בנורבגיה כוח המשיכה עובד למטה

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אנחנו כבר בסוף היום השלישי למסע. אין תמונות כרגע כי אני כותב מהנייד וזה קצת מסובך, מסתבר. הרכבת מהלסינקי לרובניימי זה משהו מיוחד. הולכים לישון וקמים למחרת בבוקר כמעט 1000 קמ צפונה. מורידים את האוטו מהקרון ונוסעים.

עברנו עוד 500 קמ קלים למדי צפונה ב130 קמ'ש על כבישים שטוחים וישרים למדי. בגבול עם נורבגיה נעצרתי ע'י שוטר שביקש רשיונות רכב, ששכחתי בבית... הוא לקח את מספר הוין, בדק משהו ואחרי עשר דקות חזר ואמר 'סע', לא לפני שהתעניין אם יש לי אלכוהול או משהו אחר... זה מה שאסטונים מביאים בטיול לנורבגיה, מסתבר.

ברגע שמגיעים לנורבגיה הנוף משתנה בבת אחת להררי ומפותל. טיפסנו לעיירה צפונית ועשינו טרק של חצי שעה לגשר תלוי 150 מטר מעל מפל מים שוצף, שם עשיתי את קפיצת הבנג'י המפחידה ביותר שיש...

משם נסענו לאתר קמפינג והקמנו אוהל מול נוף מדהים של מים והרים. קמתי בשתיים בלילה להשתין ויש פאקינג אור יום בחוץ.

היום עשינו טרק לכיוון ההרים, לאגם תכלת מדהים באמצע שום מקום שהרים מושלגים מסביבו. אין שביל מוסדר להגיע לשם וחוץ מקבוצה של ארבעה מטיילים אחרים לא היה שם אף אחד. ארבעה קמ לכל כיוון.

עכשיו אנחנו ליד העיר טרומסה, בדרך לחפש איפה ישנים בלילה. עדכונים בהמשך...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...