Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמרו עליה שהיא עגלה, שהיא זוללת דלק ולא אמינה. הלכתי לבדוק מה היא באמת- שברולט קרוז.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אעבור על השרשור הזה כתזכורת בכל פעם שאקרא דברים רעים על TSI+DSG.

כל החסרונות המוזכרים כאן לא קיימים כלל ביטי שלי.

יצא לי לרכב באסטרה טורבו חדשה לאחרונה, הרכב בהשוואה ליטי מרגיש יותר חזק אבל רעש המנוע המוגזם בסלד גבוה מונע כל רצון לנסיעה מהירה.

זה אותו מנוע כמו בקרוז.

DSG דווקא מלאה בעיות בגיר.

גם בTSI לא חסר בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, הכללות. לא שמעתי על DSG6 מלאה בתקלות עם מנוע 2 ליטר TSI. ואתה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לראות שהפורום עדיין תקוע על TSI\DSG .

על מה היינו מדברים ללא השילוב המנצח הזה ? :)

על צרפתיות ואיטלקיות כמובן.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום זה פורום, במציאות אני נהנה כבר 60 אלף קילומטר מתיבה מדהימה וטורבו מצוין. שום בעיות אמינות והנאה מרובה בכל נסיעה.

שיוט על 115 ב 2100 סלד עם שקט נהדר וכוח זמין כל הזמן.

התיבה עובדת בשבילך ובעליות מיריחו לירושליים - לא לוחץ יותר על הדוושה והתיבה מתמרנת לבד ועולה בכיף - מדהים פשוט.

בהצלחה למי שנוסע על רכב גרוע בגלל סטיגמות.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ שמעת על בחור בשם מרפי?

יצא לי להכיר את הקרוז מקרוב. גם שם היו את כל ההתקלפויות של הפלסטיקים (גם הפלסטיק של מראות הצד)

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^זה היה רכב פרטי או מליסינג? בד"כ ברכבי ליסינג והשכרה הפלסטיקים נוהגים להתקלף כי העובדים מרססים המון ספריי סקאי סוג ז' ומנגבים את זה עם הסמרטוט שניגבו איתו את הרכב מבחוץ. בגלל זה גם הפלסטיק השקוף של לוח השעונים הופך לעכור ומגעיל.

אני משער שברכב פרטי שנרחץ עם חומרים נורמליים זה לא יקרה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג, אבל נהג פרטי שדאג לרכב כאילו זה היה שלו.

מצד שני, היו לו שטיפות רכב חינם מהעבודה (כאמור, רכב עבודה) אז אולי שם הייתה הבעייה.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על צרפתיות ואיטלקיות כמובן.

אכן היה מעניין אם זה באמת היה קורה,

מסקרן לדעת שיש אנשים שתקועים עדיין על חבלי הילדות של DSG-TSI ומנוע בעייתי שלא משווק יותר

חברה פסח הגיע - תאווררו את בסיס הנתונים :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנסוע על קרוז פרטית הדגם 1.6 אבל המאובזר יותר והרשמים שונים לחלוטין מרכב ליסינג מזדקן וקרוע שדובר פה. ברכב בן 5 שום דבר לא התקלף, הדשבורד ניראה מודרני (לטעמי קצת יותר מידי כפתורים) ומעוטר, המושבים נוחים עם תמיכת צד טובה, הרכב מרגיש סולידי על הכביש ומשייט מצויין. במיוחד לטובה אציין את יכולת שיכוך של המתלים, הם רכים למדי (במיוחד בהשוואה לשקודה שלי עם מתלים קשיחים בהגזמה).

הגיר עובד חלק מאוד. אולי זה לא הרכב המהיר ביותר על הכביש, אבל לא כולם צריכים את זה. בנסיעה על הרכב יש הרגשה כאילו זה רכב אירופאי ולא קוריאני. לא יצא לי לנהוג על הטורבו 1.4 עדיין, אבל אני חושב שסך הכל מדובר על רכב משפחתי שהוא התמורה הכי גבוהה לכסף שהוא עולה.

לכן מרשמים אישיים לא הייתי מגדיר את הרכב כגרוע, אבל גם לא משהו שאפשר לומר אליו "וואו". הרכב אומנם לא מבריק בשום היבט, אבל בהחלט "בסדר" ואני לא מבין למה אתם קוטלים אותו.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנסוע על קרוז פרטית הדגם 1.6 אבל המאובזר יותר והרשמים שונים לחלוטין מרכב ליסינג מזדקן וקרוע שדובר פה. ברכב בן 5 שום דבר לא התקלף, הדשבורד ניראה מודרני (לטעמי קצת יותר מידי כפתורים) ומעוטר, המושבים נוחים עם תמיכת צד טובה, הרכב מרגיש סולידי על הכביש ומשייט מצויין. במיוחד לטובה אציין את יכולת שיכוך של המתלים, הם רכים למדי (במיוחד בהשוואה לשקודה שלי עם מתלים קשיחים בהגזמה).

הגיר עובד חלק מאוד. אולי זה לא הרכב המהיר ביותר על הכביש, אבל לא כולם צריכים את זה. בנסיעה על הרכב יש הרגשה כאילו זה רכב אירופאי ולא קוריאני. לא יצא לי לנהוג על הטורבו 1.4 עדיין, אבל אני חושב שסך הכל מדובר על רכב משפחתי שהוא התמורה הכי גבוהה לכסף שהוא עולה.

לכן מרשמים אישיים לא הייתי מגדיר את הרכב כגרוע, אבל גם לא משהו שאפשר לומר אליו "וואו". הרכב אומנם לא מבריק בשום היבט, אבל בהחלט "בסדר" ואני לא מבין למה אתם קוטלים אותי.

רכב בסדר גמור, ביום חמישי אעלה תמונות של הקרוז שאני מקבל..

מהניסיון האישי שלי המושבים מרגישים טיפה כאילו אתה יושב על קרש אחרי כמה דקות של נסיעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...