Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר רכב 0 ק"מ לאחר 12 חודש

kobi-l
שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הציעו לי רכב יד שנייה 0 ק"מ באוטו דיל.

הרכב נרשם יד 1 אחרי שעברו 12 חודש והוא לא נמכר.

כמה הנחה אמורים לקבל על רכב כזה?

האם זה משנה אם הרכב נרשם כליסינג או אחר?

האם צריך לחשוש מבעיות מכניות או אחרות ברכב כזה?

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי רכב ומחיר - זו עסקה אפשרית.

בד״כ נרשם יד ראשונה ליסינג. ברור שתהיה הפחתה גם במכירה. יש עסקאות דומות גם באתר מוטורי למשל.

רכב? מחיר?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד ראשונה יבואן בד"כ מקובל להוריד 8%. ההורדה בפועל בעת המכירה תלויה מאד בשוק שיש לדגם המדובר.

יש לדאוג שיחליפו שמן ופילטר, לפעמים גם מחליפים מצבר, ונותנים אחריות זהה לרכב חדש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשמעות של זה היא שתפסיד מינימום 4 אלף ברגע שקנית את הרכב (אני לא מתייחס לנתונים אחרים כלל), תוסיף לזה את העובדה שאתה בעצם תהיה יד 2, לא נשמע כמו דיל משתלם למדי.

אם אתה ממש רוצה את הרכב ומתכנן להשאר איתו שנים רבות זה סיפור אחר.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה החלופה.

אם אתה מרוצה מהרכב ובכוונתך להחזיק בו מספר שנים אז נסה להתמקח כמה שאתה יכול. אבל גם אם ההנחה שהם נותנים היא לא אופטימלית זה עדיין עדיף מלשלם מחיר מלא אם בכוונתך להחזיק ברכב 4-5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון גם שרכבים אלה הם שנתון 2014.. יגידו לך שיש חודשי עלייה וכו' וכו' עדיין צריך לשקלל את זה, גם שנתון חלף, גם יד שניה וגם רכב שלא מעט ממנו עברו 12 חודש (סחירות..) - לדעתי המחיר גבוה מדי.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחייב שזה רכב שנת 2014.

מה שקורה זה שמרגע שהרכב מגיע ארצה, היבואן צריך למכור אותו תוך 12 חודשים, היה ולא מכר, הרכב "עולה לכביש" (מקבל רישוי) ונרשם על שם היבואן. ברגע שהרכב נרשם, הוא הופך להיות "יד שנייה 0 ק"מ" וברשיון רשום תאריך העליה לכביש.

לדוגמה, רכב שהגיע לארץ בראשון לפברואר 2014, עלה היום לכביש ונרשם על שם היבואן. אתה קונה אותו כיד שנייה 0 ק"מ. תאריך העליה שלו לכביש הוא פברואר 2015. רכב שהגיע לארץ בשלישי לפברואר 2014, יכול היה להימכר היום (בתאוריה) ולעבור רישוי היום, לעלות לכביש היום ולהירשם כיד ראשונה. גם רכב כזה יהיה רשום כ"תאריך עליה לכביש פברואר 2015".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את ה-2008 או את המלאי המדובר. אני ציינתי את מה החוק אומר, שבאופן כללי לא מחייב שרכב יד שניה 0 ק"מ הוא משנתון קודם. יכול מאוד להיות שכן, אבל לא מחייב.

אגב שנתון קודם. אם הרכב המדובר אכן רשום כ-2014, צריך לקחת בחשבון שהוא נמצא בישראל שנה אחת לפני תאריך העליה לכביש שלו. כלומר רכב שלצורך העניין רשום כ"יולי 2014" הגיע לישראל ביולי 2013. למה זה חשוב? כי מלבד חישוב הגיל האמיתי של הרכב (לטובת הערכת אורך חיי הצמיגים, ווישרים, פלסטיקים, גומיות וכו'), זה משמעותי עם בשנה כלשהי עשו שינויים בדגם, כמו תוספת לאבזור, או מתיחת פנים קלילה, או מחלות ילדות שתוקנו החל משנת X. זה לא רלוונטי ל-2008, כי הוא טרם עבר שינויים כלשהם, אבל באופן כללי זה עשוי להועיל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלאי המדובר של פיג'ו ששוכב באוטודיל נרשם ב-2014. כל הרכבים שם מופיעים עם שנתון 2014.

בדיוק. התכוונתי למלאי הספציפי שנמצא באוטודיל, זאת ע"מ לתת תשובה ספציפית לפות"ש. לגבי החוק בכללותו, ידוע ונכון.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...