Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 235/35, 19 אינץ׳

שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה כדאי לבחור מהבאים ולמה?

Toyo T1 Sport

Nitto 830

Nitto INVO

Dunlop dz101

Goodyear F1

קיבלתי הצעות מחיר על כל אלה באזור ה-750 עד 900 שקל.

אני מחפש שהצמיג גם יתנהג טוב וגם יחזיק מעמד, הפשרה הכי טובה בין שניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינבו דביק ברמות גם ברטוב אבל ההיגוי של הרכב נהייה פחות חד ומדוייק,מעצבן (נמצא על אחד הרכבים שלי).

הGOOD YEAR אה סימטרי עושה הכל מהכל צמיג מעולה חד ונעים לנהיגה ומרעיש פחות מ האינבו ,צמיג מעולה שעונה על הכל (גם נמצא על רכב אחר שלי).וכמו שכתבו מעלי מחזיק יפה לאורך זמן. את הטויו T1 אני לא מעמיד ליד כל השאר ונמצא בעניי רמה אחת פחות.

ואחרון חביב שאותי הפתיע לגמריי הוא המישלין PS3 שהחזיק 24000 אלף קמ ואחז ברכב חזק 450 כס בגלגל (S3) מרעיש ברמה סבירה(הרעש אינו מתגבר כעולה המהירות),צמיג אומנם שבא ברכבים מסוימים

מהמפעל אבל אוחז מעולה .התובנה הכי גדולה שלי ממנו (PS3) שהוא צמיג צפוי באחיזתו(שלא כמו האינבו) לאורך כל הנסיעה ולא בורח בגלל הבדלים בתוואי הכביש,חד ומדויק ומחזיק הרבה זמן מעמד. הייתי בודק גם אותו ולא מהסס לרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהתפספסה כאן שאלה אחת שצריכה להישאל- על איזה רכב מדובר? נפח?

המידה שפותח השרשור ציין מגיעה ברכבים עם טווח הספקים גדול, דין רכב עם 200 כ״ס אינו זהה לרכב עם 400 כ״ס.

אני חושב שלטובת ייעוץ יותר רציני רצוי לדעת על איזה רכב\הספק מדובר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קופרה אר סטייג' 2.

אחרי הרבה חפירות וטלפונים בנושא הצמיגים שיש כרגע במלאי, בהתחשב שאני לא רוצה לעבור את ה-900 שקל לצמיג, הם:

Toyo T1 Sport אפשר לקנות ב-700 שקל

Nitto 830 אפשר לקנות ב-750 שקל

כל השאר או לא במלאי במידה שלי או מתחילים מ-990 שקל וצפונה.

מה עדיף בין שני אלה?

המחשבה היא לשים את ה-Hankook Z222 האחוריים שלי מקדימה ואת החדשים מאחורה, ככה העובדה שאני לא משקיע הרבה כסף בצמיגים לא תפגע בי משמעותית...

אם מישהו מכיר צמיג יותר טוב שנמצא במלאי במידה שלי עד 900 שקל לצמיג אני אשמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר,

מחיר צמיג מושפע מכמה פקטורים:

1.מידה- ככל שהצמיג בעל מידה גדולה יותר הוא גם יקר יותר.

2.רמת ביצועים- ככל שעולים ברמת הביצועים של הצמיג כך גם המחיר עולה.

יש פערים מאוד גדולים של רמות ואיכויות של צמיגים ומכאן הפער הגדול מאוד במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי יש את ה- Toyo T1 Sport.

לא יכול להגיד לגבי ביצועים כי אני לא ממש מנצל אותם, אבל מהמעט שניסיתי איתם- מחזיקים את הרכב יציב ובטוח על הכביש.

אני מרוצה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה לפותח השרשור, למה 19 אינץ׳?

מידה ״די״ מוגזמת למכונית שאינה גדולה במיוחד, לא?

מעבר לאספקטים של פגיעה בביצועים יש גם עליה במחירי הצמיגים ביחס למידות מקבילות במידות הגיוניות יותר.

ובכל אופן, לא יודע להמליץ לגבי הצמיגים שציינת אז אמליץ על צמיג שכן יש לי נסיון מאוד חיובי איתו, קונטי ספורט קונטקט 3, תמורה מעולה גם ביבש וגם ברטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך דיי הרבה סוסים באורווה, לכן אני אישית במקומך הייתי משקיע עוד ומביא לפחות את הגודייר (F1 אסימטריק 2) או הולך לכיוון הטופ ומביא כבר מישלין PSS (במידה וקיים במידה שלך). נכון, הם יקרים יותר, אבל לרכב שלך זה רק יעזור.

בשורה התחתונה, אל תחסוך על הצמיגים. ההפך.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...