Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 מליסינג - מציאה או לברוח ?

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 3394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר התייעץ איתי לגבי מאזדה 2 סדאן 2011 מחברת ליסינג אלבר.

מדובר ברכב שנראה שמור להפליא בחוץ ובפנים , יש לו רק 49,500 ק"מ !

באלבר נתנו לו בדיקה מטעמם . החבר מעט מוטרד מתוצאות הבדיקה "משמעות גבוהה" בסעיף "שלדת מרכב". באלבר אמרו לו "אין לרכב שאסי" כי הפגיעה הייתה בעמודים וזה לא נחשב...(מרכב ולא שלדה ).

לי נראית הבדיקה חשודה: כרגיל בבדיקות מטעם הכל נקי לרכב בן 3 ...מה אין שום נזילה , רעש וכו' - מנוי וגיר מושלמים ?

אם כבר כתוב בבדיקה כזו נקייה "משמעות גבוהה" כנראה מדובר בתאונה משמעותית ושומר נפשו ירחק ... האם אני טועה וחושש לשווא ?

מה דעת מביני העניין ?

IMG_20150102_174707.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שזה נראה ריתוחים/הלחמות - פגיעת שלדה.

כל זה נתונים מבדיקה שלהם.

מעיניין מה עוד יתגלה ברגע שתעשה בדיקה מטעמך.

לא הייתי נוגע.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנף אחורית הוחלפה = שאסי. וזה עוד בבדיקה של חברת הליסינג, שהיא מקלה יחסית לבדיקה "פרטית".

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לאלבר ציון 100 על האומץ להציג בדיקה כזאת ללקוח.

וציון 0 על השקרים שהם אמרו לו בפנים (יש מצב שזה מוקלט? אפשר לעשות מזה מטעמים).

להבא, השנה כבר לא 1936, כל הרכבים הפרטיים באים ב"מרכב אחוד"

שו אחוד?

המרכב הוא חלק מהשלדה, ההגדרה הסמנטית (מרכב) נשארה לתאר את החלק העליון (מהרצפה ומעלה) של הרכב, אך פגיעה בחלקים האלו דינה כפגיעת שלדה היות והמרכב הוא חלק בלתי נפרד (אלא אם נוסר ופורק כמו במקרה דנן) מהשלדה.

יישור, ניסור וריתוך של חלקי שלדה פוגע באופן שבו הרכב סופג אנרגיה במקרה של תאונה, אבל לא לטובת הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסעיפים תחת המשמעות גבוהה מעידים שהרכב עבר תיקוני שלדה רציניים.

זה גם מסביר את המחיר הנמוך.

להתרחק. אם תרצה-כך למכון/מוסך פחחות שיבדוק את האוטו ויגיד לך שיש פגיעת שלדה ברכב.

פשוט בושה שאלבר ככה מציגים את הרכב.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתקרב לאלבר רק בגלל שהם מציגים את הרכב בצורה כזאת.

ליקויים בעלי משמעות גבוהה בשלדה ובמרכב (שים לב שבטופס בסעיף "סוג שלדה" רשום "שלדת מרכב") שמבחינתך זה אותו הדבר כמו שנוגי רשם, בכל המקרים נובעים מתאונה קשה שהרכב עבר ובמיוחד שריתכו והחליפו חלקים...עזוב, תתרחק ואני מקווה שהבאים שירצו לרכוש את הרכב יהיו חכמים מספיק להתייעץ. סכנת נפשות!

מעניין גם שכל שאר הדברים תקינים במאה אחוז...פשוט בושה לחברת אלבר!

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים , פשוט חיזקתם מה שחשבתי. עידכנתי את חברי בתובנות האלו.

יש לציין לדבריו כי יאמר לטובת הנציג באלבר שהוא דווקא ניסה להניא אותו מרכב זה והמליץ והציע רכבים אחרים עם בדיקה נקייה אבל דווקא חברי התעקש לגבי רכב זה מסיבות פשוטות - הרכב הזה היה בפועל במגרש , היה יפה מאוד במצב הפח והצבע (כנראה עבר צביעה...) והיה עם פחות מ - 50,000 ק"מ בניגוד לקילומטראז' כפול ויותר שהיה לשאר הרכבים שהוצעו דרך המחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בלבד:

ממש יפות הבדיקות האלה שמראים לכל הקונים, ומה שמפתיע הוא שיש קונים.

נ.ב. אם אתה מאמין בלב שלם לבדיקה אז לך על זה.

בהצלחה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....

יש לציין לדבריו כי יאמר לטובת הנציג באלבר שהוא דווקא ניסה להניא אותו מרכב זה והמליץ והציע רכבים אחרים עם בדיקה נקייה....

קשה לי להבין את הביקורת הארסית על אלבר.

כבר בתחילת השרשור נכתב שאלבר הציגו בטופס הבדיקה שיש פגיעת שלדה עם משמעות גבוהה ובציטוט הנ"ל גם מסתבר שהסוכן נתן חו"ד שלילית על הרכב.

לא הוסתר שום דבר מהותי, להיפך.

לדעתי הביקורת הזו אינה במקומה.

לגבי הרכב - אכן לא מציאה.

יש סיבה למחיר הנמוך, אין ארוחות חינם.

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקומו של הרכב הזה אצל סוחרים או בפינה הכי אפלה במגרש.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להבין את הביקורת הארסית על אלבר.

כבר בתחילת השרשור נכתב שאלבר הציגו בטופס הבדיקה שיש פגיעת שלדה עם משמעות גבוהה ובציטוט הנ"ל גם מסתבר שהסוכן נתן חו"ד שלילית על הרכב.

לא הוסתר שום דבר מהותי, להיפך.

לדעתי הביקורת הזו אינה במקומה.

לגבי הרכב - אכן לא מציאה.

יש סיבה למחיר הנמוך, אין ארוחות חינם.

למה קשה להבין?

לי קשה להאמין שחוץ מהשלדה הרכב ללא תקלות כלל, הרי ברור שהרכב עבר תאונה. אני בטוח שבבדיקה חיצונית יגלו עוד דברים.

מה גם שאמרו לו שאין פגיעת שאסי אלא מרכב וזה מידע שקרי.

אין לי בעיה נגד אלבר, יש לי בעיה עם חברות או סוחרים שמטאטאים דברים מתחת לשטיח ונותנים ללקוחות מידע שגוי...מילא בדברים קטנים אבל כשזה נוגע לרכב שעולה לא מעט כסף ולבטיחות של הנהג, זה כבר ביזיון.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאנחנו קצת מיתממים.

להציע רכב כזה למכירה? מה אתה חושב שאלבר יעשו עם הרכב הזה? יורידו אותו מהכביש על דעת עצמם? יעמידו אותו להירקב למוות? עדיף שהם ינסו למכור אותו עם הבדיקה הזאת שתדליק לקונה נורה אדומה והוא יחשוב אם הוא רוצה לרכוש את הרכב מאשר שאיזה סוחר מדרכה ימציא בדיקה נקייה וימכור לפתי תמים שנכנס אליו למגרש מאזדה 2 "מליסינג פרטי שבקושי נסעה ובמצב חדש".

ברור, אנחנו חברי הפרום, לפחות רובנו לא היינו רוכשים רכב כזה אבל כולנו יודעים שמסתובבות סביבנו אלפי מכוניות כאלה אחרי תיקוני תאונות שלדה באיכות טובה ולפעמים לא, לא כל רכב שהשלדה שלו נפגעת בתאונה יורד מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ליסינג שמכבדת את עצמה תעביר רכב כזה לסוחר ולא תעמיד אותו אצלה במגרש.

זה מזכיר לי כשקניתי את הרכב האחרון שלי ומסרתי לטרייד אין שברולט אופטרה 2006. הסוכן של החברה הזמין באותו היום הובלה של האופטרה מהמגרש שלו כי הרכב הזה היה פאדיחה בשבילו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק המחשבה שהרכב שוקם אצל אלבר הייתה גורמת לי לוותר על הרכב הזה גם ב50 אחוז מחירון.

אני מניח שהקיצורי דרך שבוצעו מהר מאוד יחשפו ושום דבר לא יתפקד ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...