Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על המערכת הנ"ל

alooon1
שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

רציתי לדעת מה דעתכם?

הציעו לי:

מגבר 2 ערוצים

לא יודע חברה

סאב 1000 וואט...

לא יודע חברה

ו2 רמקולים של פיוניר

800 שקל

שווה לי? דרך אגב המגבר זה לרמקולים הוא לא מגביר תסאב אז מה אני עושה איתו? מאיפה אני מביא מגבר בישבילו?

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי מכונית 4 גלגלים, 120 כוח סוס. לא יודע חברה/דגם.

10,000 שקל, שווה לי?

בחייט דינק, קיבלת הצעה, לפחות שתיהיה הצעה רצינית.

תביא דגמים, תגדיר תקציב (לאלטרנטיבות) ואז ניתן לענות לשאלתך.

לגבי השאלה השניה שלך, גם קצת מגוחכת.

אתה חייב מגבר בשביל להפעיל את הסאב. מאיפה אתה מביא? תשאל את עצמך.

תקנה חדש, תקנה יד שניה וכו'.

איזה מגבר? תביא דגם מדוייק של הסאב, וכך נוכל להתאים לו מגבר מתאים.

שבוע טוב,

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחח אתה צודק קיבלתי קצת פרטים אני יענה שוב

אחד.... רמקולים של פיוניר 250 וואט קניתי כבר 200 שקל חבר של אבא שלי שהוא מתקין אמר שזה מציאה.....

מגבר גם של פיוניר החבר אמר שזה מגבר ישן... אבל טוב .... נראה לי קוראים לו PH ואיזה מספר שכחתי כרגע הוא באוטו הוא עולה גם 200 שקל

בקשר לסאב ירדתי מזה כי צריך עוד מגבר ואני לא מוכן להשקיע

בקיצור אני מחפש עוצמה ואיכות.... אבל לא בשמיים.... משו זול יחסית שנותן יותר ממה שהוא עולה

הכוונה שאני לא מחפש דה בסט....אבל מחפש איכות סבבה ועוצמה יותר סבבה

לא יותר מידי גבוהה שמכוניות מסביב ברדיוס של 10 מטר מסביב זה מספיק לי

רק בישיבל שתבינו תראש שלי.... אני מעלה שקיבלו רישיון לפני חצי שנה... ורוצים שכל השכונה תשמע את השיר שהם שומעים אבל בלי להשקיע הרבה כסף כי בכל זאת האוטו של ההורים והם לא שמים שקל

עכשיו תמליצו לי מה עליי לעשות

דרך אגב החבר הזה של אבא שלי רוצה 400 שקל להתקין את הדברים הנ"ל והוא רוצה לעשות את זה יפה ומקצועי זאת אומרת לשים קרש ולכשות אותו בבד מיוחד שלא יראו תרמקולים ולהעביר כבלים RCL ב200 שקל יכול להיות כזה דבר? המחיר נשמע טוב?

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שאתה רוצה רכיבים שההתקנה יותר יקרה מהם ואתה מחפש איכות?

תעשה לעצמך טובה גדול ולך למתקין נורמלי ותבקש הצעת מחיר, או שתתחיל לחפש ביד שניה דברים נורמליים.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לקנות חלקים ב "15שקל" ואתה רוצה ביצועים?, תלך תקח הצעה לחלקים נורמלים בחנויות שעוסקות בזה , ותקרא כמוני בפורום תראה מה אנשים ממליצים מנסיון שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שההתקנה שהוא מדבר עליה; התקנה יפה עם קרש וכבלי RCA (לא RCL, אלא אם זה משהו חדש שלא שמעתי עליו) ב600 שקל ?!

מגבר + רמקולים : 400 שקל !

התקנה : 600 שקל !

נשמע לי הזוי משהו ... אתה בטוח שהוא חבר של אבא שלך?

ב-1000 שקל קנה קומפוננט ומגבר כולל התקנה וכבלים.

יום טוב.

מהירות האור גדולה ממהירות הקול, זו הסיבה שאנשים נראים חכמים עד שהם פותחים את הפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...