Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דליפת מים מיחידת התאורה שבתקרה

Fireball
שימו לב! השרשור הזה בן 7151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף ל R 106.

פשוט אסור לסיליקון לגעת בצבע הרכב. החומר פשוט יושב שם ומאכל את הצבע.

אם אתה יודע איך למרוח זה רק יראה פחות מכוער אבל אותו הנזק (אבל נזק לגמרי!) יגרם.

אפשר למרוח סיליקון רק אם אתה יודע איך למרוח.

סליקון לא מורחים על חלקים רגישים מברזל ובמיוחד שמדובר במים כי הסליקון הוא חומצתי והוא הגורם המרכזי לקורזייה "חלודה" מה שכן יש פויסטיק שזה מאוד דומה לסליקון ועולה פי 3 ממנו זה שמשתמשים בו בזגגות רכב . בחומר זה ניתן להיעזר אבל סליקון ממש לאאאאאאא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחורף הקודם דלפה לי האנטנה ב205 הישנה שלי. זו הייתה אנטנה מקורית שלא מייצרים היום. לפני חודש ביררתי בג'אן ואמרו לי שיש אנטנה סטנדרטית ל205 לכל המודלים, 50 ש"ח לבסיס ו50 ש"ח לאנטנה עצמה (פלוס מינוס).

רציתי לקנות רק בסיס אבל נוכחתי שהאנטנה הסטנדרתית שונה מהאנטנה שלי אז קניתי גם את האנטנה.

בדרכי לאוטו הסתכלתי על אנטנות של פז'ו וסיטרואנים וראיתי שלכל הדגמים כמעט יש את אותה האנטנה, כמו זו שקניתי.

פירקתי את הישנה וגילית סימני סיליקון ישן, הבסיס הישן התפרק לי בידיים. ניקיתי את החור טוב טוב וחיברתי את החדשה. הבסיס החדש בנוי ממעטפת גומי קשיח אשר נלחצת לגג עם סגירת הבורג ויוצרת אטימה, לא צריך שום חומרי איטום נוספים.

נכון להיום אין כל נזילות גם אחרי הגשמים של השבוע. כל זה במאה שקל.

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר להשיג כזו עם הבסיס ב-45 ש"ח?

וגם - מישהו יודע אם האנטנה של ה-205 באמת חמודה וקטנה כמו שאומרים או שהיא מאסיבית כמו זו של ה-106...

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח אנטנה קצרה כמו שיש ליותם בGTI, וסגור סיפור.

לסתום את החור - תצטרך לצבוע גג, סתם מיותר ויותר יקר.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר להשיג כזו עם הבסיס ב-45 ש"ח?

וגם - מישהו יודע אם האנטנה של ה-205 באמת חמודה וקטנה כמו שאומרים או שהיא מאסיבית כמו זו של ה-106...

מתקיני מערכות סטריאו.

אם אתה מגיע לרח' סלמה בת"א - יש שם כמה וכמה חנויות כאלה בתחילת הרח' , כך תוכל להשוות מחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה?

זה קרה לי בראלי 3-4 פעמים.המנורה נראית כמו אקוואריום קטן ודולפת בסיבובים...

שלוף את כל בית המנורה (הוא יושב על קליפסים אז בזהירות)- מעליו יש בורג שמחובר לאנטנה.פתח אותו ושלוף את האנטנה.יבש עם מייבש שיער או סתם חכה ליום שמש (לא היום,לא מחר) שים טיפ טיפה סיליקון,החזר את האנטנה - וזהו.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח אנטנה קצרה כמו שיש ליותם בGTI, וסגור סיפור.

לסתום את החור - תצטרך לצבוע גג, סתם מיותר ויותר יקר.

איזה מין אנטנה זו? ל-GTI יש אנטנה שונה משל הראלי?

ושיגעתם אותי עם הסיליקון. חצי מכם אומרים פשוט לשים. חצי מכם אומרים שזה יעשה לי חלודה בגג ושאני צריך לדעת למרוח את זה כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל העצות והתמיכה.

ביצעתי היום את הפירוק. ולהלן המסקנות:

1. האנטנה הנוכחית הייתה במצב לא טוב, ולא נראה כאילו היא אוטמת כמו שצריך את הגג.

כמו כן, יש איזה חלקיק פלסטיק קטן שלדעתי היה שיך לה והתפרק, אולי הוא גרם לרוב הדליפה, מה דעתכם?

attachment.php?attachmentid=20800

2. כפי שרואים בתמונה הנ"ל, לא נראית חלודה מחוץ לאוטו באיזור האנטנה.

מצד שני, מתוך פנים האוטו גיליתי דברים מוזרים בפח שנראים כמוטיפות של לחות אך הם יבשים לחלוטין. מה זה ואיך אני מטפל בזה?

attachment.php?attachmentid=20801

3. כשפירקתי את הבורג גיליתי שגם על ה"טבעת" וגם על הגג מאחורה יש חלודה אסלי-אמיתי (זו בהחלט חלודה). הצילו! איך אני מטפל בנגע ומונע התפשטות?

attachment.php?attachmentid=20802

4. כדי להתחיל את הטיפול בדליפה ובנגע החלודה - קניתי אנטנה חדשה (חיקוי של 205 לדעתי). ההתקנה כנראה תהיה קלי קלות, אבל אני מעוניין גם להחליף את ה"טבעת" הישנה כדי שלא תפיץ חלודה, והטבעת מחוברת כמובן לכבל האנטנה. כיצד אני מעביר את כבל האנטנה בגג? האם זה מסובך מדי?

attachment.php?attachmentid=20803

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל העצות והתמיכה.

ביצעתי היום את הפירוק. ולהלן המסקנות:

1. האנטנה הנוכחית הייתה במצב לא טוב, ולא נראה כאילו היא אוטמת כמו שצריך את הגג.

כמו כן, יש איזה חלקיק פלסטיק קטן שלדעתי היה שיך לה והתפרק, אולי הוא גרם לרוב הדליפה, מה דעתכם?

attachment.php?attachmentid=20800

החלקיק הזה לא גרם לדליפה, אלא בעקיפין . הוא מיועד לקבע את האנטנה שלא תזוז ימינה שמאלה , וכשהוא נשבר האנטנה זזה מהרוח ,ואז חדרו מים. שים לב שבבסיס האנטנה החדשה יש כזה צ'ופצ'יק. תעיף את הישן לכל הרוחות.

2. כפי שרואים בתמונה הנ"ל, לא נראית חלודה מחוץ לאוטו באיזור האנטנה.

מצד שני, מתוך פנים האוטו גיליתי דברים מוזרים בפח שנראים כמוטיפות של לחות אך הם יבשים לחלוטין. מה זה ואיך אני מטפל בזה?

attachment.php?attachmentid=20801

ברכותיי , יש לך מערת נטיפים באוטו . סתם , אלה המשקעים של האבנית והג'יפה שהיו בטיפות המים בעבר , תנגב או תתעלם.

3. כשפירקתי את הבורג גיליתי שגם על ה"טבעת" וגם על הגג מאחורה יש חלודה אסלי-אמיתי (זו בהחלט חלודה). הצילו! איך אני מטפל בנגע ומונע התפשטות?

attachment.php?attachmentid=20802

לא להתרגש יותר מדי .. אם אתה ממש רוצה מרח מעט חומר מסיר חלודה (בזהירות שלא תפגע בצבע /פלסטיק. לגבי הטבעת , ראה סעיף הבא.

4. כדי להתחיל את הטיפול בדליפה ובנגע החלודה - קניתי אנטנה חדשה (חיקוי של 205 לדעתי). ההתקנה כנראה תהיה קלי קלות, אבל אני מעוניין גם להחליף את ה"טבעת" הישנה כדי שלא תפיץ חלודה, והטבעת מחוברת כמובן לכבל האנטנה. כיצד אני מעביר את כבל האנטנה בגג? האם זה מסובך מדי?

attachment.php?attachmentid=20803

העברת כבל חדש היא קלה למדי.

פרק את הרדיו , ופרק ממנו את צידו השני של כבל האנטנה. רצוי (מאוד) לפרק את הפלסטיק שיושב בצידו של החלון הקדמי (נדמה לי שצד ימין ,בדוק לפי הכיוון אליו הולך הכבל , לפי התמונות זה ימין). קשור חוט חזק (ניילון או משהו דומה) לבננה שבקצה הכבל ומשוך את הכבל מצידו השני (איפה שהטבעת החלודה נמצאת.

בסוף המשיכה תישאר עם הכבל ביד וחוט ניילון מושחל בנתיב של הכבל.

כעת קשור את הניילון לבננה שנמצאת בקצהו של הכבל החדש אותו קיבלת עם האנטנה , ומשוך הפוך , עד שהכבל החדש יגיע למקומו.

הרכב , חזק וסע לדרכך מאושר וטוב לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שמר!

לא להתרגש יותר מדי .. אם אתה ממש רוצה מרח מעט חומר מסיר חלודה (בזהירות שלא תפגע בצבע /פלסטיק. לגבי הטבעת , ראה סעיף הבא.

לאיזה מהמוצרים אתה מתכוון - המרייט? קיורסט?

http://www.jacobi.co.il/catalog/catalog1.asp?cat2id=2

אגב, מישהו המליץ לי לצבוע את הפח שם אחרי הניקוי, כדי שהחלודה לא תחזור שוב.

יש אמת בדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת כבל חדש היא קלה למדי.

פרק את הרדיו , ופרק ממנו את צידו השני של כבל האנטנה. רצוי (מאוד) לפרק את הפלסטיק שיושב בצידו של החלון הקדמי (נדמה לי שצד ימין ,בדוק לפי הכיוון אליו הולך הכבל , לפי התמונות זה ימין). קשור חוט חזק (ניילון או משהו דומה) לבננה שבקצה הכבל ומשוך את הכבל מצידו השני (איפה שהטבעת החלודה נמצאת.

בסוף המשיכה תישאר עם הכבל ביד וחוט ניילון מושחל בנתיב של הכבל.

כעת קשור את הניילון לבננה שנמצאת בקצהו של הכבל החדש אותו קיבלת עם האנטנה , ומשוך הפוך , עד שהכבל החדש יגיע למקומו.

הרכב , חזק וסע לדרכך מאושר וטוב לב.

צד ימין , יש לפרק את הסוכך ואת הפאנל של הקורה הימנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צד ימין , יש לפרק את הסוכך ואת הפאנל של הקורה הימנית.

א. למה? שמר ציין שאפשר להשתמש בחוט כ"חכה" ע"מ להעביר את הכבל של האנטנה ללא פירוקים

ב. גם אם הייית צריך, לא הייתי יודע איך "לפרק את הסוכך ואת הפאנל של הקורה הימנית" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. למה? שמר ציין שאפשר להשתמש בחוט כ"חכה" ע"מ להעביר את הכבל של האנטנה ללא פירוקים

ב. גם אם הייית צריך, לא הייתי יודע איך "לפרק את הסוכך ואת הפאנל של הקורה הימנית" :shock:

אם יילך חלק (לא בטוח ,תנסה) ניתן לוותר על פירוק הסוכך (שני ברגים בבסיס הסוכך ,אתה כבר תראה אותם). את הפאנל מומלץ מאוד לפרק. משוך את גומיית סף הדלת החוצה (מבסיסה ,שלא תקרע) ואת הפנל בזהירות במשיכה החוצה - זה בא עם קליפסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שמר!

לאיזה מהמוצרים אתה מתכוון - המרייט? קיורסט?

http://www.jacobi.co.il/catalog/catalog1.asp?cat2id=2

אגב, מישהו המליץ לי לצבוע את הפח שם אחרי הניקוי, כדי שהחלודה לא תחזור שוב.

יש אמת בדבר?

צבע עם המרייט , טיפה נקיון לפני זה -לא צריך שום מסיר חלודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...