Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזון סופר פרימיום לכלב

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע, זה פורסם ב- Facebook Scientific או ברגיל?

בינתיים כל מה שכתוב שם חיובי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי הסלמונלה של דגני בוקר נסטלה נחשף במגזין מדעי? אנשים מדווחים לך בפייסבוק שנתנו לכלב ברבקטו והכלב מת. תעשה עם זה מה שאתה רוצה אבל קח בחשבון ש

1, לאף מוצר הדברה אחר אין כזו קבוצה.

2. פעם אחרונה שזה קרה במוצר שרלוונטי לישראל, זה היה עם מוצר בשם פרומריס, גם אז זה נחשף לראשונה בקבוצת פייסבוק, אלפי כלבים מתו, המוצר נאסף מהמדפים, הופסק ייצור שלו ועי פעולות הקבוצה נחסכו הרבה חיי כלבים וחתולים.

3. מאז זה קרה לא מעט פעמים עם מוצרים נוספים, תמיד נחשף בקבוצות פייסבוק רק שזה היה במוצרי הדברה שלא היו רלוונטים לישראל.

4.לצערי הרב, היצרנים בעולם גילו שהלייביליטי שלהם כלפי בעלי כלבים וחתולים כמעט לא קיימת1 אף ממשלה ואף בית משפט לא יעניש אותם בחומרה רצינית על חומר שיקטול כלבים וחתולים ולכן הקונצנזוס (בקרב מי שישר בתחום) הוא לא לאמץ ולא להמליץ על מוצרים חדשים בתחום.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את הוטרינר על זה. הוא בגדול טוען שהוא מכיר את התופעה ומדובר בשיימינג (כבר לפני שסיימתי להסביר ידע על מה אני מדבר).

אמר שהוא וכל צוות המרפאה נותנים את זה לכלבים שלהם, הוא אישית נותן לשני כלבים שלו, אחד מבוגר ואחד צעיר. אמר שהוא בשיתוף עם קבוצה של ווטרינרים נוספים מהארץ עושים מעקב אחרי כלבים שלוקחים בראווקטו בארץ ועד עכשיו חוץ מכלב אחד ששלשל יום אחרי קבלת התרופה לא היתה שום בעיה. גם טוען שהחברה שמייצרת את בראווקטו ניסתה ליצור קשר עם בעלי הכלבים שדיווחו על מוות/מחלה ללא כל הצלחה. אז כבר לא יודע מה לחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הסלמונלה של דגני בוקר נסטלה נחשף במגזין מדעי? אנשים מדווחים לך בפייסבוק שנתנו לכלב ברבקטו והכלב מת. תעשה עם זה מה שאתה רוצה אבל קח בחשבון ש

1, לאף מוצר הדברה אחר אין כזו קבוצה.

זה לא נכון.

היה מקרי מוות מחיסון תולעת הפארק והתברר שיש קווים גנטים מסויימים (כלבי קולי) שרגישים להם.

בזמנו גם הזהירו מאמפולות עם החומר האקטיבי הזה לכלבי קולי.

מסלמונלה בדגנים עוד אף אחד לא מת.

אני לא מנהל חיים לפי רב סרן שמועתי.

הכלבה שלי קיבלה את הכדור, וחיה.

אנשים מתים גם מנורופן... לך תדע.

זה עניין של התסברות. כמה דיווחים בפייסבוק זה לא מעניין.

יש גם קבוצות לענייני לוחמת מיקרוגל...

זה טוב שמדווחים, צריך לפקוח עין, אבל לקחת את הכל בפרופורציה.

http://www.pedigreedatabase.com/community.read?post=721293-warning-on-new-seresto-flea-and-tick-collar

https://www.amazon.com/Bayer-Seresto-Flea-Collar-Large/product-reviews/B00B8CG602?pageNumber=2

^ראה דיווח על הצי'וואווה.

http://www.dobermantalk.com/doberman-health/214826-beware-seresto-flea-tick-collar.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטציית הmdr1 היא מה שגורם לרגישות למגוון תרופות(בין היתר זריקת הרעל של תולעת הפארק) בכלבים המדוברים, בכל מקרה צריך לחפש את החומרים האסורים בכל מוצר הדברה כשיש לך כלב מהגזעים המדוברים.

הבעיה עם הרגישויות של הברבקטו שיותר קשה לטפל בהם ברגע שמגיע למחזור הדם, ונראה שאחוז הבעיות המדווחות גבוה יותר, לעומת קולרים, שאם לא מחכים ונותנים להרעלה להמשך, אפשר לטפל בהורדת הקולר ושטיפת המקום, כמובן והנזק לא חמור יותר ואז צריך כבר צריך התערבות רפואית.

אם נתת לכלבה והכל בסדר, אז תמשיך, אבל אני הייתי נמנע מלנסות על הכלב שלי, במיוחד אם אין רגישות לעקיצות פרעושים(ואז קריטי למנוע בכל דרך אפשרית), הוטרינר שלי לא המליץ, לא התלהב שהחומר נשאר במחזור הדם תקופה ארוכה מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בגירה אשמח לעזרתך ושל חברי הפורום.

אני מגדל גולדנית בת כ 11. היא אוכלת אקנה. (אבל היא השמינה מעוד. למרות שהיא אוכלת מעט יחסית)

לפני זה אכלה רויאל קנין תקופה של חצי שנה. ולפני \זה אכלה נוטרה צוייס (הפסיקו להביא)

לאני מחפש אוכל איכותי שישמור על הכלבה. וטיפה יעזור לה לרדת במשקל.

לעשות לה ספורט. זה לא אפשרי. הכלבה עם קושי בהליכה. היא מטיילת כ 20 דקות ביום.

אשמח להמלצות לאוכל של 17-20 קילו בין 200 ל 300 שקל לשק.

לצורך העיניין אקנה אני קונה בכ 350-360 שקל לשק של 17 קילו.

רויאל קנין 20 קילו עולה לי כ250 שקל. לפעמים פחות

עריכה אחרונה על ידי Soundman

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים- האם אתם משתמשים במסרק כינים לכלב?

בימיים האחרונות הוצאתי כ10 פרעושים קטנים מהגור שלי, יש לי טיפות סולטיפ שהורגות את הפרעושים והקרציות אבל פוחד להישתמש בכל חודש.

אז האם סירוק פעם בשבוע גם יכול להחליף חומרי הדברה?

Lightweight-and-Portable-Pet-Dog-Hair-Shedding-Grooming-Comb-Puppy-Cat-Stainless-Pin-font-b-Brus.jpg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה אשמח לעזרתך ושל חברי הפורום..

לעשות לה ספורט. זה לא אפשרי. הכלבה עם קושי בהליכה. היא מטיילת כ 20 דקות ביום.

אני עברתי ל-Merrick . ניכר שיפור גם במצב האורטופדי (כלבה לא צעירה), יותר מאשר מזון ייעודי מעושר בגלוקוזומין וגם במשקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי ל-Merrick . ניכר שיפור גם במצב האורטופדי (כלבה לא צעירה), יותר מאשר מזון ייעודי מעושר בגלוקוזומין וגם במשקל.

מה דעתך על כמות החלבון במזון זה? קראתי על הנושא אך הדעות חלוקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לראות לגבי מריק. יש להם מגוון טעמים.

איזה הכלב שלך אוכל? ומה המחיר ?

קראתי עכשיו באתר DOG FOOD ADVISOR לגבי החברה. ונראה שלפני שנה הם נמכרו לנסטלה.

ויש להם בעיות עיכול מאז. כלבים משלשלים. ועוד. ידוע לכם משהו בנושא?

ובנוסף.

המלצה.

הצטרפו לבית בשבוע האחרון. חתולה חדשה (בת חצי שנה)

וגורת גולדן לברדור. בת חודשיים. (שתיהן הצלה מבית בעייתי)

המלצה על אוכל לשתיהן (ברמה סבירה כרגע.)

איך האוכל של HAPPY DOG? ??

עריכה אחרונה על ידי Soundman

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דבק כרגע בTaste of the wild לגור שלי (ביזון לגורים). אוכל איכותי ולא מאוד יקר (250 ש"ח ל13 ק"ג), הרבה חלבון, רק פחמימות מלאות ובלי דגנים.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דבק כרגע בTaste of the wild לגור שלי (ביזון לגורים). אוכל איכותי ולא מאוד יקר (250 ש"ח ל13 ק"ג), הרבה חלבון, רק פחמימות מלאות ובלי דגנים.

250 ל-13 ק"ג? זה אחלה מחיר! אני משלם 279, ולגורה החדשה שילמתי 299.

אפשר לשאול היכן אתה רוכש?

ללא קשר, ממליץ מאד על המזון. אני בנוסחת הסלמון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לראות לגבי מריק. יש להם מגוון טעמים.

איזה הכלב שלך אוכל? ומה המחיר ?

כל זמן שזה לא פלדה מחוסמת, הכלבה שלי אוכלת...

מחיר, לא זוכר. בדיוק עלה קצת (יותר נכון, השק קטן....)

לגבי סיפורי אימים באינטרנט... לא מתייחס. הכלבה מחרבנת היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שנעלמתי, הייתי עסוק.

מריק מזון מעולה.

אם אין רגישויות ספציפיות לכלב שלכם, מזון ללא דגנים זה פשוט יקר ומיותר ולכן לא ממליץ.

למריק יש גם ליין של מופחת דגנים עם דגנים מלאים וכו', אישית אני ממליץ אבל כמו שצינו, יש מתחרים אחרים לא פחות טובים ולא פחות מומלצים.

המגוון היום הוא אדיר וכל עוד יודעים לקרוא רשימת רכיבים של תוית מזון ולדעת להחליט אם מדובר במזון טוב, או לא כ"כ, לא ממש משנה איך קוראים לו.

הפי דוג לא ממש נמצא ברמה של אקנה/אורג/ין/גו/ מריק ומתומחר כאילו הוא כן, אלא אם אתה מדבר עם הסידרה הבכירה שלהם (נקראת אפריקה[עם יען], קריבים [עם דגי ים], ניו זילנד[עם כבש] וכו'), רק שהיא יקרה להחריד, איזה 420 ש"ח לשק.

במקרה הספציפי שלך היתי שוכח מנושא החלבונים והדגנים והולך דווקא על מזון דיאטטי איכותי כמו ביל ג'ק או סמז פילד.

הכלבה שמנה וזקנה, זה שילוב רע שמכביד מ-א-ו-ד בלברדורים על האורטופדיה.

כשלב ראשוני ומיידי, תוריד לה 10% מהמזון כבר עכשיו.

אם יש לה כבר בעיות אורטופדיות, היתי בכל זאת ממליץ על מריק כי יש לו אחוז הגבוהה ביותר בשוק של גלוקוזימין וכונדריטין (חומרים בוני סחוסים) והתוצאות בכלבים שבקושי קמו משכיבה לעמידה מאוד מרשימות.

מריק דיאט שמוכח כמוצר הרזיה פצצה כבר לא מיובא לארץ, כך שאני לא יכול להמליץ עליו אבל אם אתה רוצה לתת לה פוש הרזיה ואין לה בעיות מיוחדות של רגישות להחלפת מזון, יש לי 2 שקים אחרונים על המדף (וסליחה על הפרסום הסמוי, זו ממש לא הכוונה ביעוץ כאן).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...