Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזון סופר פרימיום לכלב

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאדוואנטאג'/ אדוונטיקס לא צריכה להיות שום מגבלה, זה לא מוגדר כתרופה המחייבת מרשם רופא.

לאדבוקט כן יש בעיה, זו תרופה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבוקסר שלי (5) עבר דרך ריגל, קנין קוויאר ו-GO -כל אלו בשנה אחת וסך הכל כולם היו בסדר.

אחרי שנה העברתי אותו ל Natural balance ultra והתוצאות היו מדהימות (פרווה/נשירה, מבנה גוף, יציאות) והיום הוא קרוב ל-4 שנים עם natural balance בשר צבי והתוצאות טובות עוד יותר (ירידה משמעותית בנשירת השיער, אנרגיה ומצב בריאותי בכלל).

לא קראתי את כל השרשור אבל אני מניח שכבר רשמו כאן: יוקונובה/בלקנדו וכאלה נקראים פרימיום רק בארץ. בחו"ל הם נחשבים מזונות מדרג בינוני ומטה.

קל מאוד לקרוא את הרכיבים שלהם ולראות שבסיס האוכל הוא לא הכי איכותי או יותר נכון- לא פרימיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך חוו"ד לאוכל לגורים גזע קטן - ACANA .... תודה

שתי הגורים הקטנים שלי גדלו עליו, הבנתי שזה אוכל איכותי ובריא.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כלבת דוג דה בורדו בת שנה וחצי.

עד עכשיו נתתי לה אקנה לגורים מזן גדול, הגיע כבר הזמן לעבור למזון לבוגרים?

גזעי ענק סוחבים עם מזון גורים עד שנה וחצי, אם נראה שהיא כבר סיימה את שלב הגדילה (בד"כ נקבות יפסיקו כבר באזור השנה לגדול) אתה יכול להפסיק עם הגורים אבל אם יש תכנון קרוב (ואני מאוד מקווה שלא) להרבות אותה, אז כבר תשאיר אותה להריון וההנקה על אותו מזון גורים.

האם יש מזון שמומלץ במיוחד לדוג דה בורדו?

אין מזון מיוחד לדוג דה בורדו אבל ממספר מגדלי גזעי ענק שאני מכיר אני יודע שמתספים להם את התזונה בבשר כי הטענה בברנג'ה היא שאף מזון תעשייתי לא באמת נותן להם את כמות החלבון מן החי הדרושה לכלבי ענק.

לא יכול לאשר או להפריח את הטענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במה שכתבתי.

מעוקרת? הולכת בקרוב לעיקור? הולכת בקרוב להרבעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לכלבים שלי את האוכל הזהף

http://1stchoice.ca/en/products/showProduct-1000027.html

מה דעתכם? בעקרון הם גדלו על אקאנה ובים לבין אני קונה אוכל אחר לנסות אם יש הבדלים מבחינת הפלוצים והפרווה.

מה לנסות בפעם הבאה? למשל אקאנה אווזים/ברווזים עשה לזכר הרבה פלוצים והם לא ממש התלהבו לאכול אותו(400 שקל שק 12 קילו), אקאנה קלאסיק לגזע קטן הם מיסתדרים טוב יותר.

מדובר בכלבים מעורבים קטנים בני 13 חודשים, 4 קילו לנקבה(מעוקרת), וכ6 קילו הזכר(לא מסורס) שרבים ומשחקים היאבקות ותופסת כל היום.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...