Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם סוזוקי אלטו אוטו' תעלה את העליות של ים המלח ?

fifa20004
שימו לב! השרשור הזה בן 3630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקי, ניראה שמזמן לא נסעת על הכביש הזה, היום מדובר בכביש דו מסלולי, סלול היטב עם אספלט משובח ואפילו עם מצלמות מהירות קבועות. אז כן, יש לו רזרבות כוח גם לעקוף משאיות, מקסימום הוא יעכב מעט את התנועה מאחוריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת לא נסעתי מזמן, אבל זו לא הנקודה.

אני חושב שבן אדם שכותב שאלה כזאת לא מתכוון לשאול האם צריך לרדת לדחוף את האוטו בקטעים מסויימים, אלא רוצה לקבל אינפורמציה שימושית.

כן, ברור שגם חיפושית שנת 70 ופרינס 4 עולים את העליה - בהילוך שני על 40 קמ"ש - אבל בקצב התנועה של היום זה לא מספיק.

ולכן לדעתי כדאי שבעלי ניסיון עם הרכב המדובר יענו לעינין.

אני למשל אף פעם לא נהגתי בסוזוקי אלטו ולא הבנתי מהשירשר האם הילוך שלישי מאפשר להתקדם בקצב סביר בעליה המדוברת או שצריך למשוך את ההילוך השני לקו האדום בשביל להתקדם בקצב התנועה מסביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא נהגתי על אלטו - אבל אני רואה הרבה מאוד אלטו'אים עולים בכרמל בלי להתבייש מאף אחד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להסטלבט על בן אדם, אולי מישהו שיש לו ניסיון עם הדגם הנ"ל יענה לעיניין:

באיזה הילוך עולים ? בהילוך שהגיר האוטומטי בוחר ?!

באיזה מהיורות? במהירות שהיא לפי תנאי הדרך וצרחות המנוע .

באיזה סל"ד? בסל"ד שהמחשב מחליט (גיר אוטומט אמרנו?)

האן מזגן לא מתנתק? (יש רכבים שמתקים את המזגן כשיש עומס רב על המנוע). כן,יתנתק לסירוגין כמו כל רכב ממוצע .

האם כל הזמן גז ברצפה או לא? זה לא המסלול בכוכב יאיר -אין צורך להדביק גז לריצפה.

האם יש קצת רזרוות כוח כדי לעקוף משאית איטית או לא? כן

:shock:

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, ניראה שמזמן לא נסעת על הכביש הזה, היום מדובר בכביש דו מסלולי, סלול היטב עם אספלט משובח ואפילו עם מצלמות מהירות קבועות

כביש 31 מערד לים המלח? דו מסלולי? :shock:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים הירגעו.

לא התכוונתי שהאוטו לא יעלה התכוונתי שהאם יש לו כוח לסחוב לא על 40 אלא בנסיעה נורמלית יותר .

זה הזמן לציין שרכשתי רכב חדש מסוג זה iלפני כמה ימים קיבלתי אותו,

אני נוסע בדרך קבע על מסלול אשדוד תל אביב שזוהי דרך מישורית ושם האלטו מסתדרת מצויין, ואין לי מושג איך הנסיעה בעליות תלולות ומתמשכות ולכן מפה באה השאלה .

תודה לbuki שהבין את זה .

עריכה אחרונה על ידי fifa20004
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 31 מערד לים המלח? דו מסלולי? :shock:

כביש 1 מורחב עד הצומת של יריחו (בעבר זה היה עד מישור אדומים).

גם לכביש 31 מתוכננת הרחבה עד ערד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים הירגעו.

לא התכוונתי שהאוטו לא יעלה התכוונתי שהאם יש לו כוח לסחוב לא על 40 אלא בנסיעה נורמלית יותר .

אני נוסע בדרך קבע על מסלול אשדוד תל אביב שזוהי דרך מישורית ושם האלטו מסתדרת מצויין, ואין לי מושג איך הנסיעה בעליות תלולות ומתמשכות ולכן מפה באה השאלה .

תודה לbuki שהבין את זה .

אם הרכב ממש חדש אולי לא כדאי לך לאמץ אותו בעליות מבחינת הרצה תקינה שהוא אמור ( או לא אמור? ) לעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים הירגעו.

תודה לbuki שהבין את זה .

אני לפני כמה חודשים ירדתי לאילת מהקריות (תעשה את החישוב) עם סיטרואן C1 (ידנית אומנם) והכל היה מעולה.

אז נכון שהסוזוקי היא אוטומטית וזה מסרס הרבה אבל עדיין, אני מניח שיש אפשרות להוריד להילוך 3 או 2 בתיבה ולתת גז. ושוב, המנוע יתאמץ, יהיה הרבה רעש וגם צריכת הדלק בקטעים האלה לא תהיה מדהימה אבל אתה תעלה את העליות האלה בלי שום בעיה גם ב-80 קמ"ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות בכביש 1 הן דמה. השבוע נסעתי בכביש והסתכלתי למצלמה. לא רואים עדשה. משהו אפור מכסה את החלק הפנימי.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכביש 1 מצלמות ולא מעט פעילות,תבדוק באתר של מיצו - http://www.mitsu.co.il/?p=1313

סע רגוע ולאט (במיוחד שזה רכב חדש,הרצה וכל זה..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה ותאמין ליצרן,ולא ליבואן :) 1000-2000ק"מ סע רגוע (יש המון מידע בפורום)

אחרי 2000ק"מ סע באופן רגיל שאתה מכיר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה ותאמין ליצרן,ולא ליבואן :) 1000-2000ק"מ סע רגוע (יש המון מידע בפורום)

אחרי 2000ק"מ סע באופן רגיל שאתה מכיר.

הנסיעה שלי היא תמיד רגועה ככה שזה לא משנה כל כך בשבילי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...