Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים שמתעצבנים על זה שאתם שוטפים את האוטו יש? (או פריקת עצבים)

שימו לב! השרשור הזה בן 3685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

rsm - תלוי, אם זה בשעה נורמלית שהרעש לא מפריע לאף שכן - זה אחד. אם זה בשש בבוקר כדי לא להזיע בחום הצהריים, זה דבר אחר לגמרי. אם בסיום העבודה המקום נקי ומסודר גם לזה יש משמעות. בסופו של דבר כולם חיים ביחד וצריכים להתחשב ולהבין אחד את השני, דיטיילר שיחליט לצפצף על כולם העיקר שהרכב שלו יהיה נקי ונוצץ כשהוא מרוח במיטב התוצרת של מנזרנה - שלא יתפלא אם יתעורר בוקר אחד ויגלה את בבת עינו מרוחה בלכלוך לא מזוהה, או למצער עם שריטה עמוקה על מכסה המנוע.

לא הבנתי, למה אתה משתמש באשכולות שלי (שריטה שטושטשה + הגנה שמרחתי ) על גבי האשכול הזה ותוקף אותי בדמות הרכב שלי ?

ושכן שמתחיל להתעסק ולעשות נזק לרכב שלא עשה לו כלום , שלא יהיה מופתע לגלות מה הוליד הבוקר שאחריי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דורקי, אושרי, אני מקבל את הדעה שלכם, אבל למה בכל בניין עם חניה משותפת+הרבה משתמשים שהגיבו פה והוכיחו, ניתן לשטוף את הרכב בחניון ללא שום הפרעה?

אף אחד מהחברים לא נמצא אצלך בבניין, הסיפור שלך אולי משקף את המציאות ויכול גם שלא. ממליץ לך לשבת עם הגב' על כוס קפה וללבן אתה את העניינים ברוח טובה, מי יודע - אולי תפיק מהשיחה הזו תובנות חדשות.

לא הבנתי, למה אתה משתמש באשכולות שלי (שריטה שטושטשה + הגנה שמרחתי ) על גבי האשכול הזה ותוקף אותי בדמות הרכב שלי ?

ושכן שמתחיל להתעסק ולעשות נזק לרכב שלא עשה לו כלום , שלא יהיה מופתע לגלות מה הוליד הבוקר שאחריי !

לא תוקף אותך אבל התגובה הזו שלך צרמה לי עד מאוד בעין - חביבי, להתנהגות כזו יכול להיות מחיר: אין מה לאחרים ללחוש בשקט , זה בניין משותף וכול אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה .

זה שנשפך קצת מים בכניסה , זה לא כזה ביג דיל, מקסימום זה יתייבש מהשמש או שאפשר עם הרגל טיפה למרוח בשביל שלא יווצרו שלוליות .

חוץ מזה , באמת שאין מה להתרגש משכנה ממורמרת .

אם מפריע לה עד כדי כך שיש לה סיוטים , היא יותר ממוזמנת לקחת מגב ולגרוף .

זה שהיא הציעה לו 20 שקל בשבוע , אפילו בצחוק לא הייתי לוקח .

אין לדעת מי היא ומה האינטרסים שלה !

לא עברתה פה על שום חוק , אתה מוזמן לשטוף את הרכב כול יום !

ולגביה , שתקפוץ מהגג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכל מקרה אפגוש אותה במוקדן ובמאוחר ונבדוק מה היא רוצה, בכל פעם שהיא מבקשת משהו או מתעצבנת היא אומרת סליחה אני מקווה שלא נפגעת וכו'. נראה מה יהיה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהחברים לא נמצא אצלך בבניין, הסיפור שלך אולי משקף את המציאות ויכול גם שלא. ממליץ לך לשבת עם הגב' על כוס קפה וללבן אתה את העניינים ברוח טובה, מי יודע - אולי תפיק מהשיחה הזו תובנות חדשות.

לא תוקף אותך אבל התגובה הזו שלך צרמה לי עד מאוד בעין - חביבי, להתנהגות כזו יכול להיות מחיר: אין מה לאחרים ללחוש בשקט , זה בניין משותף וכול אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה .

זה שנשפך קצת מים בכניסה , זה לא כזה ביג דיל, מקסימום זה יתייבש מהשמש או שאפשר עם הרגל טיפה למרוח בשביל שלא יווצרו שלוליות .

חוץ מזה , באמת שאין מה להתרגש משכנה ממורמרת .

אם מפריע לה עד כדי כך שיש לה סיוטים , היא יותר ממוזמנת לקחת מגב ולגרוף .

זה שהיא הציעה לו 20 שקל בשבוע , אפילו בצחוק לא הייתי לוקח .

אין לדעת מי היא ומה האינטרסים שלה !

לא עברתה פה על שום חוק , אתה מוזמן לשטוף את הרכב כול יום !

ולגביה , שתקפוץ מהגג

תשמע , כול עוד הבחור מוציא מים מהבית שלו ושוטף את הרכב שלו ,אין שום סיבה שבעולם שועד הבית ימנע זאת .

אז נכון שהוא יכול למלאות טיפה פחות כך שבזמן הליכה המים לא יגלשו החוצה אבל חוץ מזה זה לא העסק של ועד הבית מתי ואיך הוא שוטף או מה הוא עושה.

וחוץ מזה , מה לעשות שכול פעם ב5 בבוקר באה משאית זבל ומעירה אותי ? שוטגאן ? נכון שלא :) , אוכל את הרעש הזה בשקט כ-חצי שעה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, מבחינתי את השרשור מיציתי ואני פורש ממנו, מי שרוצה להבין שחיים אתו עוד דיירים שרצוי לשמור על איכות החיים שלהם גם כי ככה נכון וגם כדי שהם בתורם יתייחסו בכבוד לבבת עינו - מה טוב. מי שחושב שהוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו ולצפצף על השכנים שלו, צריך להבין שהוא לוקח סיכון לא קטן - כי גם השכנים מזהים את נקודת התורפה שלו/שלנו. בקיצור - ממליץ להימנע ממטרדי רעש, לכלוך ושימוש במים משותפים.

עריכה אחרונה על ידי dorki
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש במים משותפים = מסכים איתך בהחלט . המים נועדו למטרה ספציפית ולא שנשטוף את הרכב .

מטרדי רעש = יש שעות שמותר ואסור , אם אני לא טועה משעה 8:00 מותר לעשות רעש כולל לקדוח \ לשבור את הקיר או לעשות פוליש ואף אחד אין זכות להעיר .

כמו שאני סובל את הרעש של אנשים שבבניין ,ככה גם הם צריכים לצפות לרעש כשאני צריך .

נזק בעקבות רעש בשעות מותרות = זה כבר פלילי ולא חוקי .

לכלוך = צודק בהחלט במידה וזה בלוק עם כניסה נקי . במידה וגרים ילדים או שכונות "פרועות " , לא הדלי עם המים זה שיעשה את הלכלוך . לרוב אלה הילדים שמשתגעים בחוץ ואין להם גבולות\ חינוך . אבל עדיין אפשר לשמור שבזמן ההליכה לא יישפכו מים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בר מזל שיש שכנה כזו בבניין שלך. גם אם היא קצת נודניקית, אין טוב בלי רע. נסה לשתף איתה פעולה. כשאין אף אחד שאיכפת לו בבניין הבניין ניראה תוך זמן קצר כמו סלאמס ואיכות החיים בו יורדת כמו גם שווי הנכסים.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שטפתי את האוטו עד היום עם 2 דליים של מים שלקחתי מהברז בפח אשפה. השכנים היו מפרגנים לי והיו פעמים ששטפתי גם למספר שכנים אבל כבר לא היה לי נעים לבזבז מים של כולם ( לא בגלל שהעירו לי) אז פשוט קניתי צינור ומכונת שטיפה והורדתי צינור מהקומה שלישית למטה. (גם לא היה לי כוח יותר לשטוף עם דליים)

מ שאני מנסה להגיד זה אל תנסה לעצבן אותה עוד יותר כמו שאני הבנתי הבעיה שלה זה הליכלוך והמים אז תנסה להחנות את האוטו במקום מרוחק מהכניסה או שתחנה מחוץ לבית (מקום קרוב) ותנקה שם.

מקווה שעזרתי

עריכה אחרונה על ידי ofekr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מצטער על ההקפצה, ונכון שהנושא כבר הפך קצת לאוף טופיק אבל הבטחתי לעדכן.

אז לכל מי שאמר שאני בעצם זה שאשם שבכלל אני קורא לה משוגעת,אז זה מה שקרה:

-קודם כל בעלה שכנראה היא סיפרה לו על המקרה אמר לי שאין בעיה שאני אשטוף, רק לייבש בסוף את המים (שזה מה שתמיד עשיתי כאמור).

-שנית,היום כשאני חוזר הביתה על מדים ועם תיק גדול, ברוב חוצפתה היא עומדת למטה יחד עם המנקה שלו להזכירכם משלמת הרבה יותר כסף וכולנו משלמים יותר כי היא לא הסתדרה עם אף אחד אחר (הוא כנראה יכול לסבול אותה בשביל הסכום שדורש) היא צועקת עליי למה אני לא אוסף ניירות שנמצאים ליד החניה של הרכב שלי, כשאני מסביר לה ש(באמת) לא ראיתי אף נייר או לכלוך היא ממשיכה ושואלת למה אני לא מרים בדלי סיגריות "קצת ספורט" היא אומרת, כשהיא יודעת (בוודאות, ואם זה לא מספיק אז הייתי על מדים) שאני בצבא, ואין לי זמן גם לגרבץ, ולמה אני צריך לאסוף בדלי סיגריות (אני לא מעשן,תודה) כשיש מנקה שלוקח סכום אסטרונומי?! ומה עם שאר הדיירים? מדובר בחניה משותפת ל 6-7 רכבים.

אם עדיין לא השתכנעתם, אני השתכנעתי, את הרכב אמשיך לשטוף בבניין, לפרוייקטים גדולים שזוללים הרבה מים נמצא כבר מקום אחר כדי לא לבזבז את כספי הדיירים.

ואם מישהו יורד למטה ואוסף בזמנו הפנוי בדלי סיגריות ליד רכבו כי הרי הרכב אשם בזה שהם לא התפזרו למקום אחר, אשמח לדעת.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת שלא מבין למה אתה צריך לספוג את העלבונות והתסכולים של השכנה ? אם אתה לא יכול להעמיד אותה במקום ,

תגיד להורים שהשכנה לא יורדת ממך , מאשימה אותך בדברים שלא קיימים , משחדת אותך , קובעת בשבילך מה מותר ומה אסור , די מספיק !!!! .

אחי ? תדאג שההורים יעשו לזה סוף!!!

השכנה חושבת שהיא מצאה לעצמה פרייאר , והגיע הזמן לחתוך הכול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך את ההורים שלי, אני יכול להעמיד אותה במקום, יש לי כבוד למבוגרים ולכן לא עניתי לה, גם כשהיא אמרה לי "תענה".

היא מבחינתי יכולה לעשות עכשיו שמיניות באוויר ולחשוב שאני ארד לנקות את הבדלים בסופי שבוע ולא אשטוף את הרכב.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור תיזהר רק שבטעות היא לא תעשה לך איזה נזק לרכב/משהו שיפגע לך איכשהו ברכב,

כי אנשים מהסוג שלה נראה לי מסוגלים לעשות דברים כאלה. כי היא יודעת שזה דבר שחשוב לך מאוד ובטח שהיא

תעשה הכל כדי לעצבן אותך ולעשות לך דווקא.

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי פעם שכנה כזאת שכל פעם היתה מציקה לי כשהייתי שוטף את הרכב, היתה מתחילה לצעוק ולעשות סצינות והיתה יושבת לי על הראש (היא היתה קומה ראשונה ומרפסת ה"תצפית" שלה היתה ממוקמת ממש מעל החניה של אבא שלי ששם הייתי שוטף את הרכב).

באחת הפעמים היא כבר הגזימה, לקחתי את הצינור ושחררתי שפריץ בכינון ישיר לפרצוף שלה.

כמובן היו הרבה צעקות, היא צעקה עלי, היא צעקה על הוריי שבתגובה צעקו עליה שהיא סתם נהנית להציק לדיירים (אני לא הייתי המאושר היחיד), על הדרך קיבלתי בראש מהוריי על כך שהשפרצתי על הדיירת.

אבל.......הצעקות נמשכו בערך 2-3 דקות, השקט שלאחר מכן- נמשך חודשים ארוכים עד שעזבתי את הארץ.

אני לא בא להגיד לך להשפריץ מים על השכנה שלך, אני כן ממליץ לך פעם אחת להעמיד אותה במקום בצורה שתיהיה ברורה ותסיים את הסיפור הזה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחינו,

סליחה אבל הגעתי עכשיו למסקנה - היא מטפסת עליך כי היא יכולה. היא כנראה מנסה לעשות 'אבו-עלי' על בעלה או הילדים וזה לא עובד, אז היא מנסה לתפוס מישהו אחר בשביל להרגיש שהיא 'מישהו' חשוב.

בפעם הבאה תגיד לה שהיא מטרידה אותך, ושאתה מבקש ממנה לא לפנות אליך עוד. כל מה שיש לה לומר לך - רק דרך בעלה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...