Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חח תודה,

לצערי מרפי הוא חבר שלי, בידיוק שהמכשיר שלי נישלח-הוכרז גירסת הWCDMA ומיד ניכנס למלאי :-(.

אל דאגה, אני כבר מכור לקניית סמארטפונים סיניים, המכשיר הזה הוא רק זמני ובעוד כחודשיים אשדרג לפאבלט 5.5 לפחות :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי לגלות אחרי יום שהשקעת בסקירה מעמיקה שהאתר להעלאת תמונות כבר לא פעיל!

ידעתי שאסור ליסמוך על אתר ישראלי...-זו הייתה הפעם האחרונה בשבילי!.

This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

כעת איך עורכים .:confused:

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה! שיכנעת אותי להזמין אחד, בשביל הספורט :D

נשמע (ונראה) כמו תמורה מעולה ל-250 ש"ח. מכשיר קלאסי בתור מכשיר גיבוי/חו"ל ולילדים/מבוגרים שרוצים להתנסות לראשונה עם סמארטפון, וגם לכאלה עם צרכים די בסיסיים.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי באמת להגיב שהתמונות לא עובדות, אבל אני רואה ששמת לב כבר. תשתמש בphotobucket. אני שם כבר משהו כמו 10 שנים ולעולם לא הייתה לי בעיה.

לגבי המכשיר, במילה אחת - וואו!

בא לי להזמין אותו רק בגלל המחיר הזה. זה מטורף.

WCDMA זה בעצם 3G? בעצם אפשר להכניס בו כרטיס סים רגיל של הארץ?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה! שיכנעת אותי להזמין אחד, בשביל הספורט :D

נשמע (ונראה) כמו תמורה מעולה ל-250 ש"ח. מכשיר קלאסי בתור מכשיר גיבוי/חו"ל ולילדים/מבוגרים שרוצים להתנסות לראשונה עם סמארטפון, וגם לכאלה עם צרכים די בסיסיים.

תודה, אני בטוח שלא תאמין שתיראה אותו שעלה לך רק 250 שקל :-).

רציתי באמת להגיב שהתמונות לא עובדות, אבל אני רואה ששמת לב כבר. תשתמש בphotobucket. אני שם כבר משהו כמו 10 שנים ולעולם לא הייתה לי בעיה.

לגבי המכשיר, במילה אחת - וואו!

בא לי להזמין אותו רק בגלל המחיר הזה. זה מטורף.

WCDMA זה בעצם 3G? בעצם אפשר להכניס בו כרטיס סים רגיל של הארץ?

המרתי על סוס מנצח- העליתי לעמוד פייסבוק ומישם אעתיק תמונות, מוזמנים להגיב ולשתף את העמוד:

https://www.facebook.com/pages/JIAYU-F1/230089863866468

להעלאת תמונות תשתמש ב imgur, הכי מהיר ויעיל. יש גם אפליקציה.

תודה, אבדוק אותו לסקירה הבאה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרו סים ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, שני סימים בגודל הרגיל כמו פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב ebay אצל כמה מוכרים רשום שתדר העבודה ל 3g הוא רק 2100mhz, ובקישור שלך רשום 900/2100

האם יש דגם נפרד ל 3g או שאפשר לסמוך על המפרט המעודכן ולהזמין ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב ליראות באתר היצרן:

http://www.ejiayu.com/en/Product-14.html

GSM:900/1800MHz

WCDMA:900/2100MHz

Two Standard Sim Card

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש דרך לוודא שהמוכר (אם זה מאיביי או כל אתר אחר) אכן מוכר לנו את ה F1 העדכני (שתומך WCDMA) או שאנחנו צריכים להסתמך על המפרט ?

חלק מהמוכרים באיביי מציינים מעבד MT6572 עם האות W בסוף, זו שגיאה או אכן וורסיה אחרת של המכשיר ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חנויות(אמינות) אז אתה יכול ליסמוך על המיפרט וגם לוודא בצ'אט, לגבי האות W בMTK6572W מציין שמדובר בגירסת WCDMA שהוא התדר ה3G בארץ.

גירסת הWCDMA תעלה יקר יותר מהגירסה TD-SCDMA הסינית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...