Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסכים עם ההערה מעלי - גם אני נתקלתי בנקודה הזאת.

לגבי המחיר - לפי האתר המחיר עלה ל75.99 ##עריכה: ראיתי את ההערה שלך בנושא. המחיר 50$ עבור השוק הסיני :)

והסקירה - מצויינת. אשמח מאוד לקרוא עוד סקירות שלך.

עריכה אחרונה על ידי b-or
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה-

שאלה קטנה

כשמזמינים את הטלפון , האם צריך לבקש מהמוכר (בנוסף לציון הערך האמיתי.) גם שתהיה גרסה נקיה ושישים עברית וגוגל פליי?

או שזה מגיע רגיל.?

תודה

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה במפרט יצרן וגם מפרטי איביי, יש עברית בכולם.

בנוגע לאפליקציות/יישומים, שאלה טובה, אין אזכור לזה. אולי כדאי בכל זאת לבקש מהמוכר או לשאול לפני שמזמינים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיני טוב עם מסך 5" ? ואם כן יש דרך לייבא בלי שיתקע במכס לזמן רב. או שבמחיר הזה כבר עדיף נקסוס 5?

THL W200S

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, הפטור ממס על מוצרים שמתחת ל75$ לא חל על קטגורית הסלולר..

אין מס על סלולארי מתחת ל75$, לשון החוק קובעת שרק מוצרי טבק ואלכוהול לא כלולים בפטור הנ"ל, גם ניבדק בפועל ומכשירים שנעצרו שוחררו ללא בעיה.

תודה על הסקירה-

שאלה קטנה

כשמזמינים את הטלפון , האם צריך לבקש מהמוכר (בנוסף לציון הערך האמיתי.) גם שתהיה גרסה נקיה ושישים עברית וגוגל פליי?

או שזה מגיע רגיל.?

תודה

הגירסה הבינאלומית באה עם רום רב לשוני ויש בו את המרקט מובנה, במידה ותיהיה לכם בעיה פירסמתי קישורים לרום בעמוד הפייס שפתחתי.

THL W200S

עצה שלי בתור חובב THL לשעבר שהיו לו 3 מוצרים אחרונים שלהם-W100/W200/W300, חבל על הכסף כי האמינות שלהם מוטלת בספק וכולם נידפקו לאחר מס' חודשים, יש מספיק תלונות בתת הפורום של THL בפורום הסיני, במחירים הנ"ל יש מתחרים טובים יותר מיצרנים גדולים יותר כמו חוואוואי,ZTE,לנובו,XIAOMI ועוד.

אני כרגע בודק עוד גירסאות רום, כרגע עם LEWA שניראה סבבה, בקרוב אני אפרסם ככל הניראה גירסה משופצרת משלי לCWM.

שיהיה שבוע ניפלא לכולם ותודה על התגובות-מבטיח סקירות נוספות בעתיד ושמח אם אני מראה לכם אפשרויות חדשות שיחסכו לכם קצת :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שכחתי אותך :-)

המכשיר הטוב בעל המיפרט הטוב ביותר שניכנס בידיוק לתקציב שלך הינו הDG350 שיוצא 109$ עם קופון 5% הנחה:3d1a7c

הרבה קנו אותו כולל חלק מהפורום כאן וצריכים לקבל ניראה לי בקרוב מאוד ויוכלו לתת לך חוות דעת נוספת, יש גם סקירה עליו בפורום הסיני:

http://iandroid.co.il/forum/topic166624.html

יש לך עוד מידע כאן, יש גם דיווחים שאולי יש בעיות עם הרשת(סים בעייתי?) ואחרים מדווחים שהכל טוב, לשיקולך:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2700445&page=2

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע, אם אתה מחפש מכשיר איכותי באמת, יש לך נוקיה לומיה 520 במחיר של 50$ בארה"ב.

סמארטפון עם הכל כולל הכל, מהיר, אמין, חזק, יפה, מצלמה, סוללה וכו'.

כמובן בלי הריסק של להתקע עם מכשיר סיני שהסוללה שלו מצוינת ביום הראשון וביום השני תקועה על 5%, מעבר לאיכות הבניה וכל הפרמטרים האחרים...

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה? יש לינק? :-P

תמונה להמחשת הבהירות של המסך ביום שטוף שמש:

1496658_231265887082199_1776995669135664881_n.jpg

בשמש ישירה:

10155117_231265883748866_1744054500975619760_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, :-).

מבחינת המקומות שאפשר להזמין את הF1 בגירסת WCDMA בפחות מ75$ יש את באנג-טוב וכמה מוכרים עם כתר באליאקספרס ב71$.

למי שרוצה פייפל מוזמן להזמין מבאנג, אם לא איכפת לכם אשמח שתזמינו דרך הלינק שלי + תישתמשו בקופון ה5% להורדת המחיר ל72$-לצבע שחור:

קופון:3d1a7c

לינק לבאנג:

לינקים לאלי יש בסקי

קניתי דרך הלינק שלך לילדים (הגלאקסי נקסוס מתחיל לזייף בפורט הטעינה), תודה על הסקירה והקופון!

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע, אם אתה מחפש מכשיר איכותי באמת, יש לך נוקיה לומיה 520 במחיר של 50$ בארה"ב.

סמארטפון עם הכל כולל הכל, מהיר, אמין, חזק, יפה, מצלמה, סוללה וכו'.

כמובן בלי הריסק של להתקע עם מכשיר סיני שהסוללה שלו מצוינת ביום הראשון וביום השני תקועה על 5%, מעבר לאיכות הבניה וכל הפרמטרים האחרים...

הדיל ברייקר מבחינתי בנוקיה לומיה 520, זה שאין לו פלאש במצלמה.

גם ב-2010 כשיצא הגלקסי S1 זה היה בושה, אז ב-2013???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...