Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפעמים החגיגה נגמרת: מאות בני אדם השתוללו במכוניות משופרות בנשר - המשטרה פשטה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אבל חיים רק פעם אחת! (איזה מזל)

:lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרכז קניות סגור בשישי אחר צהריים, ככה שמשפחות אין, והמקום שומם אילולא המכוניות שהגיעו למטרת המפגש, אולי כמה משפחות שהגיעו בטעות למקום אבל לא יותר מזה, רוב הקהל היה מהתחום.

האשמה לא צריכה ליפול על מארגני האירוע, כי הם ביקשו במפורשות, לחנות ע"פ סוגי רכב, ולא להשתולל, והם גם הדגישו באדום ובכתב ענקי את הסעיף.

אני מסכים עם יוסי, אבל אנשים כאלו, ימשיכו גם לנהוג עם ייקחו להם את הרישיון וזה תמיד קורה, אז צריך לפגוע בהם איפה שכואב, ולגרוס לכל המתלהבים האלה את האוטו, ולא כי אני מתחסד, גם אני עושה שטויות ויש לי אופנוע, אבל אני לא מגיע לאירועים כאלה ומרים שמלפניי ומצדדיי יש קהל, אם אני קונה ומשפר זה רק בשביל עצמי, ולא בשביל שיראו, כי לשפר לנסר עם כל הכבוד, חוץ מלנסות להשיג פוזה, שום דבר לא ייצא מזה.

ואם כל הכבוד להשקעה של מיליארד רמקולים בבאגז', חוץ מרעש, שמשתייך ל"תסתכלו עליי", אין להם כל שימוש, ומי שמחפש איכות מגיע למפגשי אודיו.

ובכל מקרה, אני חושב שהשירשור הזה מתחלק לשניים, מתחת לגיל 20, ומעליו, אז הטעם לויכוח נראה לי נגמר שגילינו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף עם הרמקולים בתא המטען זה הדבר הכי חסר טעם שראיתי בחיים שלי, נראה לי.

למה אתה מעליב? הפסדת את המסיבולבול הגדול ביותר שהיה אי פעם בחלקה הצפוני של מדינת ישראל.

moitjtzwyezj.png

bt1gkgyznkzy.png

זה ממש לא יפה מה שאתה עושה. בסך הכל הרכב מאובזר בצורה של טוב טעם, סטייל, התחשבות באקוסטיקה ובתקני הרעש ואיכות הסביבה המחמירים ביותר כיום בעולם המערבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שהונדה סיביק ומאזדה 3 נמכרו תחת קטגוריית המשפחתיות (כן, כאלה שאבא ואמא מובילים בהן ילדים לטיול בחיק הטבע) ולא כרכב ביצועים עתיר מומנט, נכון?

אנשים חייבים להתחיל לקחת בפרופורציה את הרכבים שלהם.

מנוע 1600 סנטדרטי וגיר אוטומטי 4 הילוכים -הם-לא- שילוב ספורטיבי. גם לא עם אגזוז שעושה רעש של מכסחת דשא.

אני למשל מעדיף לראות אלפא איכותית שיודעת לסוע במסלול. גולף gti שעשויה נכון או כל רכב שכשיצא מהמפעל היצרן ייעד אותו לעשות קצת יותר מהנעה של 5 נפשות מנקודה א לב

באמת? מכל הדברים שאפשר להגיד על המפגש הזה, דווקא על המכוניות נטפלת?

לפחות לפי התמונות, היה שם יצוג נאה בהחלט של כל מיני מכוניות מעניינות, החל מפרארי,קרובט וR8 ועד למיצובישי ראליארט, STI ו GTIים למיניהם.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא מבין למה לבחור בגולף, אין בו מספיק מקום לרמקולים.

להבא רצוי להשתמש בסברבן.

GPODBG_3833.jpg

GPODBG_3854.jpg

GPODBG_3870.jpg

GPODBG_3871.jpg

GPODBG_3857.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא יודע יש עוד 4-5 גולפים זהות לזאת בצבעים אחרים רק, מדי פעם הם באים מאיזה כפר לחוף מקסים, מחזה משעשע.

http://www.youtube.com/watch?v=E1oB5-7s88s דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=PcqqkQHsWok דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שיש כמה בני דודים עם רכבים כמו שלך ומשתוללים נונסטופ. רכבים כאלו צריכים להיות אצל אנשים שיודעים מה יש להם בידיים.

עצוב שכשאני רואה BMW ישנה (לרוב E30) ומתלהב, חברה שלי אומרת ישר (כי זה הסטראוטיפ) איכס, רכב של בני דודים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חבל אבל לאט לאט יש יותר חברה מהחבורה שלנו שקונים אותן ומצילים אותן. שלי אצלי כבר כימעט 7 שנים, לא תמכר בחיים, יד אחרונה! ואני ממש לא מתרגש מהתדמית שיש לי ברכב הזה. אני בעצמי צוחק על זה כל הזמן. וזה רק בארץ כי זה רכב שיש לו המון מעריצים גם בגרמניה, ארצות הברית ובכללי במלא מקומות בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את המרצדס שלי :-(

בחו"ל נחשב לאחלה אוטו עם כוח אבל עם מראה יחסית שמרני, לאנשים שיודעים להעריך נוחות.

פה זה רכב של ערבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעתיד הקרוב (שנתיים +-) ייתכן וגם אני אחפש אחת כזו קופה, בהחלט סוג של חלום.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את המרצדס שלי :-(

בחו"ל נחשב לאחלה אוטו עם כוח אבל עם מראה יחסית שמרני, לאנשים שיודעים להעריך נוחות.

פה זה רכב של ערבים.

תלוי איזה חו"ל. סע לווינה, שם אם אתה נתפס נוהג במרצדס\ב.מ.וו., כנראה שאתה ממוצא טורקי.

:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובת משטרת ישראל לאתר 0404:

משטרת זבולון רואה בחומרה רבה את האירוע שנערך הערב במתחם יוניברס בנשר. מהמשטרה נמסר לחדשות 0404 כי האירוע, במהלכו ביצעו נהגים רבים עבירות, נסעו עם כלי רכב משופרים, ביצעו "צלחות" ו"חרקות", אורגן ללא ידיעתה באמצעות הפייסבוק.

מפקד תחנת זבולון, נצ"מ אילן סרדל, לחדשות 0404: "מדובר באירוע חמור מאוד. עד עתה נרשמו 16 דו"חות לנהגים, 12 כלי רכב הורדו מהכביש ושבעה נהגים עוכבו. בידי המשטרה מצלמת וידאו של אחד מהמשתתפים באירוע והיא תיעדה כלי רכב רבים. בכוונתנו לרשום עוד עשרות דו"חות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...