Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, חברים.

איזה אחוז בציפוי לחלונות הקדמיים כדאי לשים על מנת שיגן כמו שצריך מהשמש המטורפת (כל היום הרכב עומד מתחתיה) וגם שלא ימשוך שוטרים.

במקרה הכי גרוע אני אוריד לפני הטסט ואעשה מחדש לאחר מכן, לא צריך לנסוע רחוק, שתי שניות הליכה מהעבודה שלי.8)

ציפוי ננו קרמי ב 75-80 אחוז מעבר אור (כמעט בלתי נראה על החלון) יוריד דרסתית את החום.

להקפיד שזה יהיה חומר של חברות ידועות כמו חניתה וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע לגבי עלות לזוג חלונות, אבל תקח בחשבון שציפוי ננו קרמי עולה למתקין בערך פי שלוש מציפוי רגיל.

אם אתה מתכוון להישאר הרבה זמן עם הרכב, שווה להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשוב שאני יודע מה הסכום וזה מאוד מאוד יקר.

שים לב אני לא מדבר על נאנו קרמי "אסלי".

אני מתכוון לציפוי רגיל של חברות איכותיות כגון LLUMAR\חניתה וכל הפילמים האמריקאים האיכותיים בגוון בהיר\בהיר מאוד יחסית, אני ארגיש הבדל ביום של 30 מעלות כל היום הרכב בשמש אם אני שם ציפוי בהיר מאוד?

ברור שהייתי רוצה לשים חלון כהה מאוד מקדימה, אבל הרכב מושך גם ככה שוטרים, שדה ראייה קטן מאחורה, סתם בלאגן. אבל איזה כיף להיכנס לרכב שמושחר כולו בחום של יוני-יולי-אוגוסט שמוצל מאוד...:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששווה לך להגיע למתקינים מקצועיים ולבקש הדגמה של הציפוי.

לחניתה יש סדרה שנקראת Solar steel , יש אותה בגוון 70 אחוז והיא מצויינת בדחיית חום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארמולאן זו חברה אמריקאית, לא מכיר אותה, אבל כמוני תריץ חיפוש על החברות באינטרנט ותגיע לפורומים ודיונים עליהם.

BT SOUUTION נשמע לי כמו חיקוי סיני.

עזוב אותך:

תשקיע ותיקח LLUMAR\3M\JHONSON FILM\חניתה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Armolan לפי פורומים ברוסיה זהו מותג פרטי מיוצר בהודו/מזרח ורק המשרד יושב בארה"ב.

את BT SOLUTIONS אפילו גוגל לא מוצא.

בדר"כ מחיר "ממש טוב" נובע ממשהו, או איכות החומרים או איכות עבודה/אחריות.

חברות מובילות בשוק כמו חניתה/לומאר נותנות אחריות אמיתית עם צפי לאורך חיים ארוך יותר מהאחריות שניתנה.

כמו כן יש עוד כמה דברים שצריך לקחת בחשבון, ציפויים של חברות נורמליות באמת מסננות קרינה ומורידות חום ולא רק "משחירות" את החלון, כמו כן הראות מתוך הרכב לא נפגעת למעט הורדת כמות האור הנכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גו קאר צודק לגמרי, חוץ מזה שברגע שאני רואה איזה חומרים בעלי עסק משתמשים ואני מכיר את החומרים, כמו אלו שציינתי פה, אני כבר יודע שיש עם מי לדבר בכל המובנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מישהו יכול לעזור לי ולהחליט?

יש לי מישהו שיכול להשחיר לי את החלונות והוא ליד העבודה שלי, את החלונות מקדימה שזו חברת LLUMAR האיכותית.

על הרכב היוקרה שלו יש את הפילם שאני שוקל אותו והוא 50 אחוז בהירות. זאת אומרת, רואים מעולה מבפנים וזה לא ממש מורגש מבחוץ(לעומת זאת, 30 אחוז ומטה בהחלט מורגש). לטענתו, עבר הוא ואנשים בגוון הזה טסט... השאלה אם כדאי לחכות?

מצד אחד, אני נשרף מחום ולוקח לרכב, שזה די טבעי (מקווה ולא תקלה) לקרר את הרכב בימים של כמעט 40 מעלות! והמחשבה שכל החלונות יהיו מצופים על מנת למנוע חדירת חום וקרני UV עושה לי הרגשה טובה... מצד שני, טסט קרוב.

HELP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תסדר את המזגן. כל הציפויים האלה לא יעזרו לך. אסור לשים על החלונות שמהם נכנס שמש על הנהג.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...