Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מעוניין לקנות גליל (

פילם השחרה) כדי לצפות את החלונות ברכב

מחפש חומר איכותי עם מסנן UV

30%+-

בערך 4-6 מטר

חיפשתי פה באתרים ולא מצאתי בסביבת המגורים שלי (רחובות ).

תודה עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקנה אך ורק פילמים של:

LLUMAR ( ממש יקר), 3M , חניתה , ASWF , ג'ונסון פילם ושמעתי שיש גם פילמים גרמניים.

מה לא לקנות: בלבולי מוח "חומר אמריקאי מסנן חום וקרינה " בלי שמראים לך את החברה.

לא לקנות פילם סיני שיהיה מגעיל ולא יסנן שום דבר.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי שאני כן רוצה לעשות השחרה של החלונות ברכב שלי מצדדים מקדימה ובצדדים מאחורה.

מישהו יכול להמליץ לי מה החברה הכי טובה? , מה האופציה הכי מומלצת לעשות את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה?

ציפוי הכי טוב.

LLUMAR עולה הכי יקר וכנראה שיש סיבה. מי שמוכר את הפילם הזה נותן בד"כ 10 שנות אחריות על החומר והעבודה. (בדקתי בסאן פילם נתניה ובחנות לאביזרי רכב בעיר שלי שמשתמשת גם בפילם הזה)

בחנות לאביזרי רכב בעיר שלי הוא רוצה 400-500 שקל על שתי חלונות כהים+משולשים. כמובן שיש לי כבר חלונות כהים פחות איכותיים ממקום אחר אבל רק שתבין , לוקחים הרבה כסף על פילמים איכותיים.

מכיוון שאין לך טרנטה ישנה אז מן הסתם שתשקיע בהכי טוב.

ראיתי היום סוף סוף רכב עם LLUMAR בחלונות מאחורה, תשמעו זה נראה איכותי, לא חום מגעיל ולא סיני שחור מגעיל, על איכות משלמים!

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך מחר למרכז הציפוים באשדוד להשחיר 2 חלונות+שמשה אחורית.

הציעו לי 400 ש"ח חומר טאיוואני או 500 ש"ח עם חומר אמריקאי שמסנן יותר טוב(כהגדרת הבחור שדיברתי איתו).

השאלה שלי מה לקחת ואיזה אחוז להשחיר אם אני אני רוצה שתיהיה ראות טובה מבפנים, אבל מצד שני שיסנן טוב את קרני השמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע , סינון קרני השמש THE SAME גם למדבקה הכי שקופה.

ברור שאמריקאי זה הכי איכותי אבל זה לא יעזור "אמריקאי" , צריך לראות את הפילם והחברה.

בכל מקרה , אני אישית בחלונות האחוריים עם הרמה הכי כהה ואין לי שום בעיה. החלון האחורי הגדול גם הכי כהה 5 % פילם איכותי מאוד ובלילה מאוד קשה לראות, כל שאר המצבים הכל חלק ונעים לעין אבל שוב, זה כהה מאוד ולכן רוב הסיכויים שמרבית האנשים זה יפריע להם ברוורס או משהו.

כשאני בחרתי לעשות את החלון האחורי הכי כהה ישבתי במכונית של בעל העסק וראיתי איך נראה אותו פילם, הכי כהה , ביום. זה עזר לי להחליט לפחות לדעת איך ביום אני אסתדר.

אז רק תברר את שם החברה של הציפוי ותתייעץ, אם יש דרגה אחת לפני הכי כהה או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצלמת רוורס+חיישנים וגם כך השמשה אחורית יחסית קטנה ולא כל כך שימושית.

האם מרכז הציפוים שהיא רשת, לא אמורים להשתמש באותם סוג חומרים בכל הסניפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלונות האחוריים אפשר לשים חופשי זה חוקי ב-100 אחוז , מחלונות הקדמיים אסור להדביק כלום ,הקנס הוא 500 ש"ח + 2 נקודות , השוטר לא רוצה להתעלק עליך ,זה עבודתו וזה למען בטיחותך . אתה כל כך רוצה חלונות מושחרים ,יש המון רכבים שכתוב עליהם ברשיון שיש להם חלונות כהים ,תקנה אחד כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך מחר למרכז הציפוים באשדוד להשחיר 2 חלונות+שמשה אחורית.

הציעו לי 400 ש"ח חומר טאיוואני או 500 ש"ח עם חומר אמריקאי שמסנן יותר טוב(כהגדרת הבחור שדיברתי איתו).

השאלה שלי מה לקחת ואיזה אחוז להשחיר אם אני אני רוצה שתיהיה ראות טובה מבפנים, אבל מצד שני שיסנן טוב את קרני השמש.

אם עשית חלונות כהים בסוף שם , תעדכן ותעלה תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בסניף אשדוד חלונות אחוריים ושמשה אחורית.

הלכתי על מדבקה אמריקאית(אל תשאל איזה חברה כי אני לא יודע).

האמת כאשר הגעתי לשם בשעה שקבענו היו שם שני רכבים בהתקנות אז חיכיתי איזה חצי שעה.

מה שלא אהבתי זו התנהלות השוק שקיים בסניף.יש שם איזה ארבע חברה שעובדים בחדר של מטר על מטר,ובמקביל על האוטו שלי עבדו שנים שלא היו ממש מסונכרנים אחד עם השני(לא בידיוק יודעים אם ניקו את החלון לפני ההדבקה או לא).

היו עוד כמה דברים שלא אהבתי אבל תכלס מדובר בסך הכל בהשחרת חלונות,אז לא רוצה לעשות מזה סיפור.

אעלה תמונות אחרי שהאוטו יעבור שטיפה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...