Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על פי חוק שמשה אחורית לא חוקי. בפועל השוטרים כמעט ולא מעירים עלזה.

טסטים זאת בעיה אחרת. בין אם אתה עושה טסט בטבריה או בין אם אתה עושה באפיקים שמשה האחורית לא עובר(מנסיון), מה שנשאר לך זה חצור שהם לא מתיחסים לזה.

חלונות אחוריים אתה יכול לעשות עם מדבקה או לייזר לא כזה משנה.

האחריות ניתנת על מדבקה/ציפוי כל עוד אתה לא נוזק אותה, המידה ויהיו לך בועות/קילופים ודאיים שלא נגרמו מפעולה כלשהיא שלך, תוכל לפנות למקום עלמנת לתקן, עשיתי רכבים אצל זייבק ואצל הבחור ליד סונול במגדל, הגעתי אליהם עם תלונה על בועות צצו לי יום לאחר העבודה ופשוט הוא שם לי את הציפוי מחדש בלי יותר מידי פרצופים ופוזות(הוריד אתזה שהוא שם יום לפני וציפה מחדש).

יום טוב,

איליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם

אני רוצה להכהות את שני החלונות האחוריים צדדיים באוטו, בתקווה שזה יחליף את הכיסויי גרב שנקרעים לי כל חודש וחצי בערך. אני לא צריך ממש שחור כמו של עבריינים, רק שיהיה יותר כהה.

ראיתי שיש פה הרבה שירשורים והמלצות שונות ולפעמים סותרות ואני מנסה לעשות לי סדר.

אז הנה כמה שאלות:

1. ראיתי שבדרך כלל מה שעושים זה הדבקה של ציפוי על החלונות. האם זה מחזיק מעמד לאורך זמן ? ראיתי לא מעט מכוניות עם ציפוי נסדק ומתקלף...

2. האם יש שיטות אחרות מלבד ציפוי מדבקה ולמה לא לבחור בהן במקום מדבקה ?

3. הבנתי שיש חשיבות גדולה לסוג הציפוי והיצרן שלו (ובאתרים של רוב החברות לא מציינים במה הם משתמשים). מה הסוגים המומלצים ?

4. האם הציפוי מגן מקרינת שמש ?

ולסיכום, איפה מומלץ לעשות ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי אתמול חלונות כהים לרכב אצל אחלה בחור ומקצועי מאוד בשם רענן

העבודה יצאה אליפות ואני ממליץ לך לבדוק איתו

אם תהיה מעוניין אשלח לך בפרטי את הנייד שלו.

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני רוצה להכהות את שני החלונות האחוריים צדדיים באוטו, בתקווה שזה יחליף את הכיסויי גרב שנקרעים לי כל חודש וחצי בערך. אני לא צריך ממש שחור כמו של עבריינים, רק שיהיה יותר כהה.

ראיתי שיש פה הרבה שירשורים והמלצות שונות ולפעמים סותרות ואני מנסה לעשות לי סדר.

אז הנה כמה שאלות:

1. ראיתי שבדרך כלל מה שעושים זה הדבקה של ציפוי על החלונות. האם זה מחזיק מעמד לאורך זמן ? ראיתי לא מעט מכוניות עם ציפוי נסדק ומתקלף...

2. האם יש שיטות אחרות מלבד ציפוי מדבקה ולמה לא לבחור בהן במקום מדבקה ?

3. הבנתי שיש חשיבות גדולה לסוג הציפוי והיצרן שלו (ובאתרים של רוב החברות לא מציינים במה הם משתמשים). מה הסוגים המומלצים ?

4. האם הציפוי מגן מקרינת שמש ?

ולסיכום, איפה מומלץ לעשות ?

תודה

1(ציפויים איכותיים ומקום מקצועי = תקבל אחריות בד"כ של 5- עד 10 שנים!

2)לייזר זה בלתי הפיך למיטב ידיעתי, ציפוי ניתן להורדה חופשי מתי שבא לך (עם קצת שאריות דבק).

3)אכן כן. מקומות לא מוכרים או בכפרים אני יכול להבטיח לך שמשתמשים בסוגים מאוד זולים, סינים וכו', וזה גם נראה ככה (סגלגל-שחור אטום כמו נפט)

4)מגן ומגן. צל בטוח יהיה לך וציפוי איכותי עובר ביקורת ומגן למעלה מ99 אחוז מהקרינה. אנשים טוענים שמורגשת ירידה משמעותית בחום הרכב (בציפויים איכותיים)

5)איפה אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1(ציפויים איכותיים ומקום מקצועי = תקבל אחריות בד"כ של 5- עד 10 שנים!

2)לייזר זה בלתי הפיך למיטב ידיעתי, ציפוי ניתן להורדה חופשי מתי שבא לך (עם קצת שאריות דבק).

3)אכן כן. מקומות לא מוכרים או בכפרים אני יכול להבטיח לך שמשתמשים בסוגים מאוד זולים, סינים וכו', וזה גם נראה ככה (סגלגל-שחור אטום כמו נפט)

4)מגן ומגן. צל בטוח יהיה לך וציפוי איכותי עובר ביקורת ומגן למעלה מ99 אחוז מהקרינה. אנשים טוענים שמורגשת ירידה משמעותית בחום הרכב (בציפויים איכותיים)

5)איפה אתה?

אני באזור נתניה

Sent from my A0001 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את גיא מסאן פילם (אין צורך בלהכביר במילים, סאן פילם ידועים מאוד).

לא מסתדר? תנסה את BEST SOUND בחדרה, גם הוא משתמש בחומר של LLUMAR שלדעתי בין הטובים בעולם.

יש לו פייסבוק.

יש לך גם את מרכז הציפויים אבל לא יודע מה החומרים שהם משתמשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ערב טוב לכול חברי הפורום.

ברשותי רכב מסחרי מסוג פיזו פרטנר 2010 צורה ישנה .

ברכב הראשון שלי ביצעתי הכהיית חלונות אצל בעל עסק ציפוי אמריקאי 7 שנות אחריות .

עכשיו ברכב המסחרי, הוא רכב עבודה וחשבתי לעשות בעצמי , הרצתי המון חיפושים בפורומים השונים , וראיתי ביוטיוב לופ של סרטונים ,

תפסתי יוזמה קניתי חומר והתחלתי לעבוד התוצאה לא יצא לשביעות רצוני , אין בעיה לא קרה כלום , הבעיה מתחילה בחומר עצמו, פשוט נלחמתי עם הציפוי להפריד אותו מהניילון לא משנה איזו דרך פשוט לא הצלחתי לא משנה מה ניסיתי המון שיטות, לבסוף שהצלחתי, הפינה הייתה עקומה לגמרי.

אני עדיין לא וויתרתי עם צריך אני יהיה במלחמת מוחות עד שאצליח ,

השאלה שלי היא כזו החומר שהשתמשתי קניתי בחנות מסויימת שמוכרת ב20₪, 3 מטר על 50 ס״מ .

שהלכתי למספר חנויות אחרות ראיתי שהחומר זהה 1/1 ועולה 40₪ החומר תוצרת טייוואן ,

עכשיו רציתי לשאול מס׳ שאלות שלא שאלו כאן,

1. החומר שבאוטודיפו לבין החומר תוצרת טייוואן יש הבדל באיכות?

2. איזה שיטה טובה יש להפריד את המדבקה?

3. ל-מה בדיוק משתמשים בפן תעשייתי חם להדבקה , מה זה נותן למדבקה , פחות בועות? פחות פסים?

4. השמשה האחורית יש מין פסים כתומים צהובים וזה גורם לפסים בפילים לא משנה מה , מה עושים איך מדביקים? שם , באיזו שיטה ?

נ.ב למי שטועה איזה קיט קניתי =הכהייה שקניתי מכילה סכין מתקפלת ומין משולש כזה צהוב .

אני לא רוצה להשקיע כי זה רכב מסחרי זה רק להסתיר את הציוד .

ד״א ראיתי שבאלכסנדר מוכרים חומר שהם טוענים שהוא איכותי ב40₪ למטר מישהו ניסה אותו ,

5. מישהו התנסה עם הקיט של אוטו דיפו ?

נ.ב החומר שקניתי הוריד קצת צבע + גם נשרט כמו תינוק.

מנהלים עם עברתי על איזה שהוא חוק אשמח לערוך לי את ההודעה ולא למחוק

תודה מראש להנהלת האתר צוות הפורום וחברי הפורום.

חי ונושם הרץ , כי הרץ זה החלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פה שההשחרה היחידה שחוקית היא של החלונות האחוריים צדדיים + המשולשים.

היום בדרך לעבודה בעודי עומד בפקקים בכביש החוף, סתם בשביל הקטע, התחלתי לספור בכביש מכוניות שבהן החלון האחורי מושחר. תוך חמש דקות ראיתי איזה 10 רכבים כאלו. מסתבר שיש די הרבה שהשחירו את החלון האחורי (או שהגיעו ככה מהמפעל, אבל חלקם בבירור היו מכוניות רגילות שלא מגיעות ככה מהמפעל).

אז איך כל הרכבים האלו מצליחים לעבור טסט ? לא מדובר פה באחד או שניים שמצליחים איכשהו לתחמן, יש המונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב חברים. בקרוב מאוד הטסט של הרכב. אני לא איגש לבצע אותו לכן במידה ויעירו לזה שיבצע על החלון האחורי השחור מה הטיפים שלכם?

על הדרך, אני מתכוון להשחיר את החלונות הקדמיים בגוון של או 35 או 50 אחוז. מישהו יכול להגיד האם זה ממש בולט? אם אני אעשה אצל הבנאדם שאני מתכנן אז החומר הוא של LLUMAR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף עשיתי את ההשחרה אצל פיליפ בסניף רמת גן של סאן פילם. חומר שך LLUMAR, אחריות 10 שנים, יקר בטירוף (ולא עשיתי את הציפוי ננו הכי יקר שלהם). העבודה נראית איכותית, נקווה שישאר ככה לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף עשיתי את ההשחרה אצל פיליפ בסניף רמת גן של סאן פילם. חומר שך LLUMAR, אחריות 10 שנים, יקר בטירוף (ולא עשיתי את הציפוי ננו הכי יקר שלהם). העבודה נראית איכותית, נקווה שישאר ככה לאורך זמן.

אפשר לדעת מה היה המחיר?

ואיזה חלונות עשית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי שני אחוריים צדדיים ואת המשולשים.

יש להם שלושה סוגי חומרים:

זול ומצ'וקמק שלא חוסם קרינת uv,

יקר יותר שחוסם קרינה ומבודד חום ברמה טובה,

יקר בטירוף שחוסם חום וקרינה לחלוטין.

בטלפון אמרו לי שהכל יעלה לי שאני 400 שקל אבל כשהגעתי התברר שזה המחיר לסוג הזול ביותר.... גם שיטה להביא לקוחות.

בסוף השתכנעתי לעשות את החומר הבינוני ועלה לי 1200 שקל הכל. על היקר ביותר הם רצו 1800 אבל זה כבר היה הרבה מעבר למה שרציתי ויכולתי לשלם. עדיין, זה חומר מעולה שחוסם חום כמעט לחלוטין למי שמוכן לשלם.

היו נחמדים, העבודה נראית טובה לעיני הלא מקצועיות וכמה זה עמיד נדע בהמשך.

Sent from my A0001 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...