Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום כבר עושים מדבקה לבנה של נהג חדש מדביקים חיצונית ושלום על ישראל

שלט נהג חדש אמור להיות בצבע צהוב מחזיר אור בדיוק כמו החומר של לוחית הרישוי.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

שואל שוב- יש למישהו נסיון עם חיים ציפויים ? עובד עם armolan. לפי הפייסבוק לפחות הוא התקין בלא מעט רכבים.

תודה מראש למגיבים

כיום: סקודה סופרב 2013 (שטים לנו בהנאה)

רנו קליאו ספורט 2.0

סיאט איביזה Turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שקראתי קצת בפורום ובגוגל הגעתי להחלטה לא לעשות ציפוי לשמשה אחורית (בגלל המפשיר אדים) אלא רק לשניים האחוריים. מקסימום או שאשים מעין כיסוי רשת כזה מאחורה או שאצפה את השמשה האחורית אם החום יהיה בלתי נסבל.

מספר שאלות ברשותכם :

1. זה בכלל אפקטיבי ?

2. יש ציפוי חלונות קדמיים שעובר טסט ?

תודה.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקנה את האיכות הכי גבוהה , עדיין השמשות הקדמיות האחורית והקדמית , ייכנסו בהן לא מעט קרינה ושמש.

בנוסף, לדעתי זה ממש לא יפה רק ציפוי חלונות אחוריים.

או שתיים אחוריים+וילון בשמשה האחורית הגדולה או חלון כהה.

מה הבעיה עם המפשיר אדים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה שלא יצא טוב / ארצה להוריד את זה למטרת חידוש הבנתי שלא כולם יודעים להתעסק עם זה.

גם האופציה לוילון מאחורה היא לא רעה בכלל.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, רציתי לעדכן עקב השרב הכבד עם 40 מעלות.

היום חניתי במקום העבודה שלי, עם מגן שמש אקורדיון שמכסה את כל השמשה קדמית, חלונות כהים נוסעים(ללא ידע אם הם באמת מסננים משהו) כמעט הכי אטומים וחלון אחורי הכי כהה+וילון עליו.

היום נסעתי על כמה רכבים כולל רכב העבודה וכשבאתי חזרה מהעבודה לרכב היה מאוד חם אך מורגש ברמה הרבה פחותה משאר הרכבים.

הרכב של הבוס שלי גמר אותי במקום והוא ללא שום צילונים או הגנות.

נסעתי הביתה ללא מזגן עם חלונות פתוחים. כמובן שמרגישים חום עדיין ובמיוחד מהחלונות קדמיים אבל ללא ספק שזה עוזר קצת חלונות כהים ומגני שמש!

השיקול שלי זה לעשות חלונות כהים הכי בהיר מקדימה של חברה ממש איכותית אבל זה סיכון עם שוטרים\טסטים למקרה שיחליטו להתנפל גם אם זה הכי שקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין לשים פילם על החלונות הצדדיים קדמיים נגד השמש (לא יודע כמה באמת זה יסנן ויעזור) בלי להסתבך עם טסטרים ושוטרים, ראיתי את זה:

http://www.ebay.com/itm/252369474362?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

אפשר איכשהו לשים לב אליו?

חיפשתי גם מה יהיה קצת יותר כהה משקוף לגמרי ומה שמצאתי זה 75% בהירות, מאמין שאליו כבר אפשר לשים לב יותר בקלות.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

היום, בחור כלשהו שבא לבעל עסק שליד העבודה שלי שהוא מתקין ציפויים ואביזרים לרכב נדרש בתקיפות להוריד את הציפוי בחלון האחורי, לא משנה כמה תחנונים ודיבורים היו הבוחנים לא העבירו אותו. בעל העסק הוריד את הציפוי והתקין חדש.

עכשיו העניין שהרכב היה מסחרי, רנו\סיטרואן גדולה כזו. זה חוקי להכשיל על זה?

אני מכיר את המכון הזה, הוא 15 דקות מהעיר שלי בערך, העיקר לידו יש מכוניות של בני מיעוטים עם כל החלונות שחורים 100 אחוז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה למקום באיזור חדרה להשחרת החלונות, מעוניין להשחיר את כל החלונות מלבד השמשה הקדמית באחוז נצוך(רק כדי להקטין את התחממות הרכב בשמש), תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, חברים.

איזה אחוז בציפוי לחלונות הקדמיים כדאי לשים על מנת שיגן כמו שצריך מהשמש המטורפת (כל היום הרכב עומד מתחתיה) וגם שלא ימשוך שוטרים.

במקרה הכי גרוע אני אוריד לפני הטסט ואעשה מחדש לאחר מכן, לא צריך לנסוע רחוק, שתי שניות הליכה מהעבודה שלי.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב חברים, בחול ראיתי שהלהיט החדש זה ציפוי הצללה בצבעים שונים, מישהו ראה? עשה? אשמח לשמוע מה דעתכם.

הדבר היחיד שעוד איכשהו סביר ואני מדגיש סביר זה פנס תכלת או כחול בהיר כמו של הונדה מסויימת (נראה לי INSITGH?.)

ראיתי בתמונות ציפויים צהובים ומה לא, זה באמת מגעיל.

ראיתי גם השחרת פנסים מקדימה, גם המצאה של השנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנסים זה ממש דוחה, אבל ראיתי בטיסת העבודה האחרונה שלי לפני כשבועיים עבודות פשוט מדהימות, אבל אני די חושב שזה יפה רק על רכב סופר מטופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...