Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

רכשתי לפני מספר ימים סובארו פורסטר 2014.

הרכב הגיע עם 4 החלונות הצדדיים כהים{לא מדבקה לדברי הבן של בעל הרכב כך הגיע הרכב מהחברה}

האם זה יכול להיות?שסובארו מוכרת רכב עם 4 חלונות כהים למרות שזה אמור להיות לא חוקי?

בסובארו פורסטר יש 3 חלונות בכול צד, היבואן משחיר 2 בכול צד את של הנוסעים ואת החלון שמקביל לשורה השלישית (אני יודע שאין שורה שלישית בסובארו אני רק מסביר איזה חלון) ואת החלון הקידמי מבינהם ליד הנהג הוא לא משחיר.

רכב חדש נשאר חדש רק בעולם מקביל, בו רק לך יש רכב, אין כבישים, ואין ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב בצפון כבר ניתן ליראות המון רכבים שמשחירים חלון קידמי כמו בתאילנד/ דובאי ...סתם במקרה צילמתי את זאת להראות לחבר. הבעלים אמר שנוסע כבר מעל שנתיים ולא עצרו אותו. בטסט משלמים כמה לירות. אגב בתאילנד נסעתי במונית בלילה עם השחרה גם מקדימה וראו מעולה בלילה. אם עושים 20-30 אחוז מקדימה הראות מעולה. 12900016_10209166859115761_1712190841_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המחוקקים לא יודעים שניתן לראות עם ציפויים מבפנים לבחוץ ובגלל המצב הביטחוני לכן הם לא מאפשרים באופן חוקי למהדרין משהו שמעבר לחלונות נוסעים כהים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדדת?

אין לי סיבה למדוד,זה שאני נכנס לרכב ומרגיש שהרבה פחות חם זה מספיק לי,בנוסף המזגן מקרר תוך דקה את חלל הרכב.

בנוסף שהייתי עם חלונות סגורים נוסע עם מזגן והשמש בצד שלי הייתי מרגיש את הפנים והיד שלי נשרפים מהשמש,היום אני בכלל לא מרגיש את זה.

bmw ricer

פילם ברמה גבוהה כמעט ולא פוגע בראות,עם זה אני מסכים.

כשחשוך בחוץ ואתה מסתכל אחורה,גם בלי השחרה אתה לא תראה הרבה,בתנאי אור אין שום בעיה.

וממש אין לזה קשר לאיזה אחוז השחרה יש לך,רואים בכולם אותו הדבר.

נסעתי ברכב שמושחר 95% בכל השמשות(גם קדמית) ולא הרגשתי הבדל בין הרכב שלי שמושחר 50% קדימה ו80% אחורה.

אושריקו,המחוקקים לא מבינים כלום מהחיים שלהם,בכל העולם זה נהוג וחוקי(אולי מלבד הגבלה על אחוז ההשחרה מקדימה).

אין להם באמת סיבה קונקרטית.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית אוהב את זה בגלל עיניין הפרטיות, נסעתי שנים עם השחרה בכל החלונות רק בגלל שאני שונא שבכל רמזור הישראלים אוהבים להסתכל ולדחוף את האף שלהם בכל מקום. הורדתי נטו בגלל שהרכב שלי גם ככה מושך יותר מדי תשומת לב. כניראה אחזיר את ההשחרה בכל החלונות למשהו כמו 35 אחוז כולל השמשה הקידמית, גם ככה אני נוסע פעם בשבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהשחרתי את החלון האחורי אצל בעל המקצוע, הוא סיפר לי שאנשי משטרה באו אליו וביקשו השחרה מקדימה ברכבים אזרחיים שלהם ושל המכרים שלהם. צחוק מעבודה.

אריק, אתה צודק שהם לא מבינים כלום, אני מנסה לנחם את עצמנו שאולי הם חושבים דברים "הגיוניים".

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמעתי מבעל מקצוע בחיפה שכמה שוטרים השחירו שמשה קידמית+ כל השמשות ברכבים הפרטים שלהם וגם ראיתי כמה כאלה כמו שאמרתי...מבחינתי שימשיכו ככה כי אני בטוח ששוטר שעשה השחרה כזאת לא יציק לאחרים בכביש על הדבר הזה. יותר מפחידים אותי המתנדבים המשועממים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לעבור טסט לאחר השחרת חלונות אחוריים, הצדדיים.

לא חוקי להשחיר הקדמיים, כפי שנכתב כאן עשרות פעמים. עדיין לא בכל מקום מקפידים על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לעבור טסט לאחר השחרת חלונות אחוריים, הצדדיים.

לא חוקי להשחיר הקדמיים, כפי שנכתב כאן עשרות פעמים. עדיין לא בכל מקום מקפידים על כך.

שמעתי שחלון אחורי כבר לא עובר לפי חוק.

עריכה אחרונה על ידי BoomWuk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלו שעוברים ויש כאלו שלא...אני החלטתי לקחת את הסיכון, לא מתרגש מאף אחד.

בכל מקרה, אם אתה רוצה להשחיר את החלון האחורי ואתה כבר הולך על זה אז תשתמש רק בחומרים איכותיים ביותר (LLUMAR , חניתה, 3M, סאן טק והרשימה עוד ארוכה). כבר שמעתי כמה פעמים שיש חומרים שמשאירים דבק רציני ויש כאלו שפחות\בכלל לא ובגלל שההשחרה יושבת על פסי חימום גם מומלץ להשחיר אצל מישהו מקצועי מאוד, העבודה חשובה לא פחות מהחומר.

אם יש לך רכב חדש לגמרי מהיבואן ויש לך שקט לשנתיים-שלוש מבחינת טסט אז אין בכלל התלבטות, אם בא לך תשחיר. רכבים לא חדשים או ישנים יותר יבלטו לרעה.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלו שעוברים ויש כאלו שלא...אני החלטתי לקחת את הסיכון, לא מתרגש מאף אחד.

בכל מקרה, אם אתה רוצה להשחיר את החלון האחורי ואתה כבר הולך על זה אז תשתמש רק בחומרים איכותיים ביותר (LLUMAR , חניתה, 3M, סאן טק והרשימה עוד ארוכה). כבר שמעתי כמה פעמים שיש חומרים שמשאירים דבק רציני ויש כאלו שפחות\בכלל לא ובגלל שההשחרה יושבת על פסי חימום גם מומלץ להשחיר אצל מישהו מקצועי מאוד, העבודה חשובה לא פחות מהחומר.

אם יש לך רכב חדש לגמרי מהיבואן ויש לך שקט לשנתיים-שלוש מבחינת טסט אז אין בכלל התלבטות, אם בא לך תשחיר. רכבים לא חדשים או ישנים יותר יבלטו לרעה.

ברשותי איביזה שנת 2012 בצבע שחור,

בבוקר בלתי אפשרי להכנס לרכב. ביררתי במרכז הציפויים אם מישהו מכיר שאפשר לעשות השחרה אמריקאית כפי שהם אומרים, לכל הרכב שזה סביבות ה- 500₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...