Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו חברים,

לאחרונה שמתי לב שהחלון האחורי המושחר אצלי נראה הרבה פעמים בגוון סגלגל.

משיטוט קצרצר ברשת בפורומים בחו"ל נאמר שזה קשור לסוג הזכוכית עצמה שגורמת לפילם להיראות סגול בכל מיני זוויות.

כמובן שהפילם איכותי מאוד, נראה שחור מקרוב והוא טרי יחסית , אבל בהתחשב שהפילמים הזולים ביותר הם סגלגלים זה קצת מבאס.

מה דעתכם ? יצא לי לראות על עוד רכבים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם,

אבקש המלצה למקום להכהות את החלונות האחוריים. אזור יהוד/קריית אונו/פ"ת.

רצוי כמובן מקום המשתמש בחומר איכותי.

תודה מראש

כיום: סקודה סופרב 2013 (שטים לנו בהנאה)

רנו קליאו ספורט 2.0

סיאט איביזה Turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ArikC- תודה.

ב PDR + מוכרים מדבקה מדגם אמריקאי בשם ג'ונסון. יש לך או למישהו פה נסיון עם הדגם?

כיום: סקודה סופרב 2013 (שטים לנו בהנאה)

רנו קליאו ספורט 2.0

סיאט איביזה Turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.johnsonwindowfilms.com/

רוב המתקינים המקצועיים מחזיקים גם פילמים של החברה הזו.

בארץ הם נחשבים לדעתי טובים מאוד ואתה מקבל אחריות יחסית רצינית (או אמור לקבל).

אפשר להריץ על כל החברות האלו חיפוש ברחבי הרשת בפורומים אמריקאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מומלץ לעשות השחרת חלונות? (אזור צפון)

וכמה מותר באחוזים להשחיר בשמשה האחורית?

הייתי ממליץ לך על כוכב הציפויים בטירת כרמל...מקצועי מחירים שפויים ועובד עם ASWF ברמה גבוהה מאוד!

https://www.facebook.com/%D7%9B%D7%95%D7%9B%D7%91-%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D-975448049190094/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוגש כשירות לציבור בהמשך לשאלה ששאלתי.

חברת אל-סורג היא המפיצה בארץ של חומרי חניטה, יש לציין כי מבירור שערכתי רק מתקינים בודדים עובדים עם החומר הנ''ל.

נכון להיום, עלות ציפוי חלונות (בדלתות האחוריות+חלון אחורי) מתחילה מ 500-600ש''ח לחומר עלום שם ומסתיימת ב1200-1300ש''ח עבור חומרים כמו American standard ו Hanita coating.

כמובן שיש את המקומות ה"אקסקלוקסיביים" שם המחיר מטפס צפונה. במבחן התוצאה שכלל שני רכבים, האחד שצופה באחד מהמקומות ה"אקסקלוסיביים" בעלות של 1200ש''ח והשני שצופה בחומר עלום שם אך באיכות טובה בעלות של 450ש''ח, בשניהם הציפוי לא דהה ולא התקלף גם לאחר 5 שנים.

עוד נתון שלא כולם שמים אליו לב זה חיתוך הגומי בהתקנת הציפוי, לי זה מפריע מאוד, לא אוהב שמוציאים לי דברים "מיותרים" בעת ההתקנה.

יש מתקינים שאומרים שחייב לחתוך ויש כאלה שלא, אך כולם נותנים אחריות לעבודה שלהם. יכול להיות שאלה שחותחים לוקחים מרווח ביטחון גדול יותר.

יש את חברת פרדוקס שהם מפיצים של ASWF ושל חניתה.

באמת יש מקומות בודדים שעובדים ומורשי התקנה של החומרים האלה ASWF מהחומרים הטובים ביותר בעולם.

ובאמת יכול להמליץ על ASWF באמת מוריד את רמת החום ברכב ברמה שאני מדליק 2 דקות מזגן והאוטו כבר קפוא.

אחד המקומות שאני יודע שעובד עם ASWF זה כוכב הציפויים בטירת כרמל ממליץ בחום!

לדעתי לא שווה להתפשר על חומרים אחרים בהבדל של 100 200 שקל עדיף לקחת את הטוב ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר חלון סגול לא שייך לסוג השמשה בכלל אלה לרמת הציפוי.

חומר שנהיה סגול ב100 אחוז זה חומר ברמה ירודה שדהה פשוט.

חומר איכותי כמו ASWF הוא יטה לכיוון ירוק (כמו השמשה של האיביזה שמושחרת מהחברה) ניתן לראות את רמת הירוק העדין ברמות ההכהיה הבהירות.

חומרים שנהפכים לסגולים או לחומים זה ציפויים זולים מאוד דקים במיוחד שתרצה להוריד אותם זה בעסה עם דבק ולא הכל יוצא בחתיכה אחת.

חומר איכותי יהיה ניתן לקלף בחתיכה אחת משום שהוא חומר עבה ואיכותי.

ובהורדה של הציפוי הזול יהיה גם ריח מסריח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להגיד לך מניסיון עם אוטו שחור שהחומר האמריקאי ASWF אכן מפחית את החום ברכב ואין על זה ויכוח וייש מקרים וסקרים שערכו חומר מאוד מוערך בשום למי שמחפש איכות!

מומלץ לבדוק בכוכב הציפויים בטירת הכרמל

https://www.facebook.com/%D7%9B%D7%95%D7%9B%D7%91-%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D-975448049190094/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אפשר המלצה פה או בפרטי למישהו איכותי להדבקה באיזור חיפה/קריות?

ואיזה השחרה היא חוקית וטובה? יש לי מסכים מאחורה ואני לא רוצה שיראו.. אבל גם שמי שיושב בפנים יוכל לראות יפה החוצה.

כוכב הציפויים בטירת הכרמל מומלץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניין בחוקיות פרסומת אחורית.

אתמול אחרי מסיבה לרגל השנה החדשה נעצרתי ע''י משטרת התנועה בכניסה לטבריה,בעיקר כדי לטרטר אותי.

בדקו את כל הרכב,בסוף נטפלו לשמשה האחורית אבל לא בגלל קיומה של מדבקה אלא בגלל שלא רואים את שלט הנהג חדש שלי (שנגמר עוד חודש :|).

שאלתי את השוטר לגבי המדבקה והוא אמר שאין שום בעיה עם זה,אני רק צריך לחשוב על דרך יצירתית שיראו שאני נהג חדש (הוא הציע מדבקה על החלון).

רצה לרשום לי דו''ח אבל ראה שאני לא מתווכח איתו וה"רקורד" שלי נקי אז הוא שחרר אותי בלי דו''ח.

בכל מקרה כל מי שרוצה להדביק פרסומת על השמשה האחורית (והוא לא נהג חדש :lol:),סעו לשלום.

להשחיר עדיין אסור :nono:

היום כבר עושים מדבקה לבנה של נהג חדש מדביקים חיצונית ושלום על ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר חלון סגול לא שייך לסוג השמשה בכלל אלה לרמת הציפוי.

חומר שנהיה סגול ב100 אחוז זה חומר ברמה ירודה שדהה פשוט.

חומר איכותי כמו ASWF הוא יטה לכיוון ירוק (כמו השמשה של האיביזה שמושחרת מהחברה) ניתן לראות את רמת הירוק העדין ברמות ההכהיה הבהירות.

חומרים שנהפכים לסגולים או לחומים זה ציפויים זולים מאוד דקים במיוחד שתרצה להוריד אותם זה בעסה עם דבק ולא הכל יוצא בחתיכה אחת.

חומר איכותי יהיה ניתן לקלף בחתיכה אחת משום שהוא חומר עבה ואיכותי.

ובהורדה של הציפוי הזול יהיה גם ריח מסריח

קודם כל בחרתי באחד הציפויים המובילים בארץ ובעולם (חניתה קואטינג) והמחיר בהתאם.

בדיוק חודשיים עברו מההשחרה. ראות ביום מעולה(שמתי את הוילון גם אז לא רואים כמעט כלום אבל אני מסתדר).

(גם הפילם שלי הוא נראה ירקרק מהסתכלות פנימה, שזה כמו רוב הציפויים האיכותיים).

דבר שני, הפילם שחור כל הזמן, רק ההשתקפות מהחלון לפעמים היא סגולה.

משיטוט באינטרנט נראה שזו "בעיה" של כל מיני רכבים, אפילו של מרצסדסים, מצאתי כל מיני דיונים בפורומים מחו"ל בשנים עברו.

ואל תדאג, אני לא הייתי מתפשר על חר* פילם בחלון האחורי. נאמר לי כי דבק לא יהיה גם אם תוריד אחרי כמה חודשים טובים.

עשיתי במקום איכותי מאוד.

אני לא מאמין לאף אחד שהוא לא בעל מקצוע עם עשרות שנים בציפויים או לכל הפחות שיראה לי את הציפויים שהוא משתמש. לך תדע מה אומרים ועושים בפועל...

ASWF זה חומר טוב, אין ספק.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...