Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכמה אחוז מומלץ לעשות בחלונות האחוריים?

רכבים חדשים שמגיעים עם השחרה מהיבואן (מאזדה 5/ יונדאי I30/ מיצוביש אאוטלנדר וכו'), עם כמה אחוז השחרה הם מגיעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קניתי איביזה 1.2 TSI חדשה ואני רוצה לעשות השחרה ל-2 החלונות האחוריים.

הבנתי שיש 2 שיטות השחרה - מה ההבדל בין לייזר להדבקה? כמה בערך זה צריך לעלות? ואיפה אתם ממליצים לעשות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה?

מבחינת מחיר לייזר יותר יקר מהדבקה. אני עשיתי הדבקה ליפני שבוע עלה לי 100 שקל לחלון.

אם אתה מאיזור הצפון יש את צל פויינט בנהריה. מגיעים אליו מחדרה אפילו. עשה לי עבודה ממש יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להשחיר בלייזר יש צורך בפירוק החלונות, אתה באמת רוצה לעשות את זה ברכב חדש?

מעבר לעובדה שזה תהליך הרבה יותר יקר וארוך מהדבקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירשור מטורף!

ממליץ לתמצת למי שמחפש כמוני תקנה רשמית!

בכל מקרה אני מעוניין לרכוש רכב שעשו לו חלונות חצי כהים אחוריים וחלון בגאז' .

לגבי האחוריים הבנתי שאין עם זה בעיה

לגבי הבגאז' השאלה אם זה חוקי ?

כי יש רכבים בלי חלון אחורי בכלל ושם אין בעיה ..

אשמח לתשובה מהירה אחד השיקולים אם לקנות את הרכב תודה

עובד? לא נוגעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לקח לי שלוש שעות אבל סיימתי לקרוא את כל השרשור הזה, אני הזמנתי גליל נייר להשחרה 95%(כהה מאוד) באיביי ואני אשחיר את החלונות האחוריים והחלון בג׳אז ורק אבדוק אם במקום בו אני אעביר את האוטו בסט מכשלים על זה או לא.

יש פה מישהו שהדביק לבד ויכול להגיד איך יצא או לתת עצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לקח לי שלוש שעות אבל סיימתי לקרוא את כל השרשור הזה, אני הזמנתי גליל נייר להשחרה 95%(כהה מאוד) באיביי ואני אשחיר את החלונות האחוריים והחלון בג׳אז ורק אבדוק אם במקום בו אני אעביר את האוטו בסט מכשלים על זה או לא.

יש פה מישהו שהדביק לבד ויכול להגיד איך יצא או לתת עצות?

כנס ליוטיוב יש שמה המון סרטונים שמראים איך לעשות את .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

עקב קניית רכב חדש שיגיע בעוד כשבועיים,אני מעוניין להשחיר את החלונות,אני מעוניין בהשחרת חלונות לא פחות ממצויינת ומוכן לשלם סכום נכבד,יש לי חבר שהמליץ לעשות במוסך סובארו ואני לא חושב שמוסך מורשה מתמחה בכלל בהשחרת חלונות,האם זה נכון?מקום מומלץ?יש עוד מקומות להשחרה מקצועית?מה היתרונות של ההשחרה חוץ מהמראה היפה?וכמה אחוז השחרה כדאי?

רק עכשיו שמתי לב שכבר יש שרשור גדול על זה,אפשר למחוק :)

עריכה אחרונה על ידי turbo2000
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את סאונד מאסטר שקיבלתי עליו המון המלצות ונותן על ההשחרה אחריות. חבר טוב שלי ביצע אצלו השחרה להונדה סיויק ומאוד מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

עקב קניית רכב חדש שיגיע בעוד כשבועיים,אני מעוניין להשחיר את החלונות,אני מעוניין בהשחרת חלונות לא פחות ממצויינת ומוכן לשלם סכום נכבד,יש לי חבר שהמליץ לעשות במוסך סובארו ואני לא חושב שמוסך מורשה מתמחה בכלל בהשחרת חלונות,האם זה נכון?מקום מומלץ?יש עוד מקומות להשחרה מקצועית?מה היתרונות של ההשחרה חוץ מהמראה היפה?וכמה אחוז השחרה כדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...