Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והאם 30 אחוז השחרה לכל החלונות זה הכי מומלץ?

אין מומלץ, הכל הוא עניין אינדיבידואלי.

אתייחס רק לחלונות שמותר להשחיר ע"פ חוק - האחוריים בצדדים.

85% השחרה די סטנדרטי ושכיח ביותר, נראה יפה מבחוץ ומסננן קרינה כמו שצריך,לדעתי אין טעם להשחיר בפחות.

95% גם כן עושים אבל זה נראה ממש כהה ו-100% השחרה זה כבר לצעירים מתלהבים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,

יש לי רכב מדגם קורולה 2008

אני רוצה לעשות ציפוי לחלונות בטכנולוגיה ננו שקוף,

השאלה שלי האם מותר לעשות זאת לחלונות הקדמיים כולל השמשה הקדמית כלומר האם זה עובר טסט/שוטר שעוצר?

והיכן ניתן לעשות ציפויים/השחרות במחירים שפויים באזור השפלה והדרום?

תודה מראש

מה שלא יודעים לא כואב...

אני בחיים לא ראיתי טסטר מחפש על חלונות ציפוי שקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מקומות בארץ עושים ציפוי שקוף נגד קרינה?

אני יודע שיש בסאן פילם, אשמח לעוד מקומות ואם יש טווח מחירים

יש בבאר שבע בדור תקשורת המספר שלהם 08-6282899, תווך המחירים אצלהם נע בין 350-1200 ש"ח תלוי מה אתה עושה

ממליץ על הציפוי השקוף הוא גם מגן וגם מקטין משמעותית את החום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע להגיד לי איזה מכון טסטים מעביר רכב עם שמשה אחורית כהה?

הגיע הזמן שלי להעביר טסט, התקשרתי לכמה, והם אמרו שהם לא מעבירים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומע... וויקיפדיה התקשרו, הם רוצים את הגדרת המונח "שאלת קיטבג" בחזרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה עבור ציפוי נאנו לשמשה קדמית 1000 ש"ח. אני בהתלבטות אם יש טעם לזה, כי במשך היום כשרכב חונה, אני שם כיסוי נגד שמש...

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי כמה אחוז ההשחרה אצלך, במידה וזה 100% לפי חוק שמשה אחורית לא עוברת טסט למרות שלא עושים על זה בעיות כל עוד יש לך מראות צדדיות, בכל מקרה עם ההשחרה אצלך 100% ולא יעבירו אותך תגש למנהל המכון ותן לו תירוצים עד שלא יוכל לשמוע אותך יותר, תגיד שזה עלה לך הרבה כסף ובלה בלה (זה לא לוקח הרבה זמן בדרך כלל)..מנסיון האישי שלי עברתי 3 פעמים טסט עם השחרה מאחורה הייתה לי פעם אחת בעיה ויצאתי ממנה בידיוק איך שהסברתי לפני (צריך מזל כן) ואחרי זה באותו מכון פעמיים נוספות ובכלל לא העירו לי על זה.. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה עבור ציפוי נאנו לשמשה קדמית 1000 ש"ח. אני בהתלבטות אם יש טעם לזה, כי במשך היום כשרכב חונה, אני שם כיסוי נגד שמש...

אתה מכסה את כל הרכב? או רק בשמשה הקדמית?..חוות דעת שלי כדאי כי בכל מקרה מגן עליך מפני קרינה במהלך הנסיעה עצמה ובמידה והרכב עומד עדין זה יפחית לך את החום, שוב זאת דעתי האישית בסופו של דבר תשקול ותחליט מה טוב עבורך אל תשכח שזה לא עובר טסט אבל כמו שאמרו פה כמה חברים בפורום בדרך כלל טסטרים לא מחפשים לפסול על שיקוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכסה רק את השמשה. אבל יש עוד שיקול - המצלמה. ראיתי את השיקוף הנאנו. זה לא בדיוק שקוף, יש לו 30% כהות עם גוון כחול. ודרכו רואים מעט מתושתש. לא יודע איך המצלמה תתמודד עם זה...

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יש לך אפשרות לשחק גם פה עם אחוזי הכהות אבל זה אכן בגוון קצת כחלכל עדין, איך עדשת המצלמה תתפוס את ראות הנסיעה אני לא יודע ואפילו אשמח גם לשמוע חוות דעת נוספת למי שכן יש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלאו, אך יצא לי לפסול כבר מס' רכבים עם ציפוי שקוף.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...