Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב .

מחר אני מתכוון להשחיר בתנור את 2 החלונות האחוריים והשמשה האחורית . גוון של 75-80 %

אני זוכר שלפני תקופה קצרה היה בפורום ציטוט של תקנה שמאפשרת את הציפוי של השמשה האחורית בדומה לרכבים מסחריים או פרסומות.

לצערי לא הצלחתי למצוא זאת באופציית החיפוש וגוגל מצאת רק את הדבר הבא :http://www.carstyle.co.il/materials/TAKANON.pdf

האם זה רלוונטי ?

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש כאלו (בפורום לפחות)שאומרים שהם עוברים ויש כאלו שלא (בטסט). לא שמעתי על שוטר שעוצר ומוריד מהכביש על חלון אחורי מושחר ואם אני לא טועה ותקנו אם אני טועה יש גם תקנה מסויימת שאם המראות תקינות אז ניתן להשחיר.

אם אתה רוצה להיות בטוח ב100 אחוז אז ברכב שהוא לא ממש מודרני או חדש הייתי שם וילון אחורי במידה המתאימה עם הלוגו של הרכב, נותן מראה יוקרתי ויפה לא פחות אך מסתיר מעט יותר לדעתי לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של אשתי הגיע עם שמשה אחורית ו2 שמשות אחוריות בדלתות - כהות.

לא הייתה בעיה בטסט האחרון לפני כשבועיים. לא חושב שבכלל הסתכלו על זה.

אני אישית פחות מתלהב מזה, אבל כך הרכב הגיע בכל אופן

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי וולבו 945 ,כמו בתמונה . אני מעונין להדביק על החלונות צד ועל השימשה האחורית מדבקה פירסום. המדבקה תיהיה ברקע שחור. אני יודע שיש מדבקה שהיא כמו רשת .האם זה חוקי?volvo-945-01.jpgVolvo-945-Turbo-3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשת חוקי כי רואים דרכה החוצה. גבי מהפורום כבר עשה אצלנו אחת. מאיפה אתה בארץ?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת רחוק לך אבל המחיר שתשלם יהיה כנראה יותר טוב ממקומות אחרים (הנחה לחברי פורום) אנחנו נמצאים במושב צמוד למעלות

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ממליץ על גרפיטיס,במושב מעונה.

עשו לי אחלה עבודה.

IMG_4278.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניין בחוקיות פרסומת אחורית.

אתמול אחרי מסיבה לרגל השנה החדשה נעצרתי ע''י משטרת התנועה בכניסה לטבריה,בעיקר כדי לטרטר אותי.

בדקו את כל הרכב,בסוף נטפלו לשמשה האחורית אבל לא בגלל קיומה של מדבקה אלא בגלל שלא רואים את שלט הנהג חדש שלי (שנגמר עוד חודש :|).

שאלתי את השוטר לגבי המדבקה והוא אמר שאין שום בעיה עם זה,אני רק צריך לחשוב על דרך יצירתית שיראו שאני נהג חדש (הוא הציע מדבקה על החלון).

רצה לרשום לי דו''ח אבל ראה שאני לא מתווכח איתו וה"רקורד" שלי נקי אז הוא שחרר אותי בלי דו''ח.

בכל מקרה כל מי שרוצה להדביק פרסומת על השמשה האחורית (והוא לא נהג חדש :lol:),סעו לשלום.

להשחיר עדיין אסור :nono:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר- אני מעוניין בחלונות שחורים לרכב מאחורה, ולא הבנתי מה זה השחרה בתנור משהו כזה? בגדול מהן השיטות להשחרה הן מבחינת מחיר והם יתרונת אל מול חסרונות..

תודה

זה מה שיש לי כרגע ברכב של אבא שלי, הגיע מקורי מסיאט:

image.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בתנור.

מפרקים את החלונות ומכניסים אותם "לאפייה".

שיטה פשוטה יותר היא הדבקת פילם אבל בעיקרון זה פחות איכותי (ברוב המקרים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בתנור.

מפרקים את החלונות ומכניסים אותם "לאפייה".

שיטה פשוטה יותר היא הדבקת פילם אבל בעיקרון זה פחות איכותי (ברוב המקרים)

אפשר המלצה בשרשור/פרטי למישהו איכותי להדבקה באזור הרצליה/נתניה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...