Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגתם אותי עם ההשחרה שלכם... זה חוקי רק אם אתם "אפרו-אמריקאים" או אתיופים :) הרי הכול יחסי... בלילה גם ככה זה נראה כאילו אין נהג ברכב, כשיש השחרה - לא שמים לב על כך שאין נהג ברכב נוסע :) - בלי להעליב אף אחד - אני רוסי לבן ואני גם בלילה "דלוק" :))))

יש לי שאלה - יש לי "מדבקת מראה" - כזאת שהופכת את החלון למראה לכל דבר מבחוץ - האם אני יכול לגזור פס כ-5-6 ס"מ ולשים אותו על השמשה האחורית - זה ייתן עיצוב לרכב - השאלה אם זה מותר....?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שבוע השחרתי בקליות 50% (לא משהו רציני) וחלונות אחורים 93% שמשה אחורית 93% וקדמיים 40%

רציתי לדעת מה הסיפור עם עוצרים אותי משטרה אם מחמירים על זה ממש (ישר הורדה מהכביש או רק דוח)

תמיד ליד משטרות אני פותח חלונות קדמיים אבל אם יעשו לי בעיות על השמשה והבקליות

ואם זה יכול לפגוע בביטוח בגלל שזה לא חוקי או משהו?

תודה בכל אופן...

עריכה אחרונה על ידי daoyakir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בקליות אחוריות או קדמיות? קדמיות בטוח אסור, אחוריות לא יודע. יכול מאד להיות שיכשילו אותך בטסט, ואם יעצור אותך בוחן תנועה הוא יכול להוריד אותך מהכביש על זה.

ד"א, מה זה קשור לשיפורים?!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע השחרתי בקליות אחוריות 50% (לא משהו רציני) וחלונות אחורים 93% שמשה אחורית 93% וקדמיים 40%

רציתי לדעת מה הסיפור עם עוצרים אותי משטרה אם מחמירים על זה ממש (ישר הורדה מהכביש או רק דוח)

תמיד ליד משטרות אני פותח חלונות קדמיים אבל אם יעשו לי בעיות על השמשה והבקליות

ואם זה יכול לפגוע בביטוח בגלל שזה לא חוקי או משהו?

תודה בכל אופן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ירגיע אותך אולי טיפה. לפני שבועיים עצר בוחן תנועה חבר טוב, ברכב היה השחרת חלונות אחוריים פלוס שמשה אחורית חלונות קידמיים ופנסים אחוריים.

אבל הטעות הכי גדולה שלו שהוא ישחיר גם את השמשה הקידמית.

הבוחן אמר לו: "על החלונות לא הייתי אומר כלום, אולי רק תוריד וסע לשלום, שאבל שמשה קידמית פה עברתה את הגבול"

מה הוא קיבל כנס 250ש"ח 4 ניקודות וטסט חוזר תוך שבוע.

חלונות אחוריים זה בסדר קדימה זה כבר בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ירגיע אותך אולי טיפה. לפני שבועיים עצר בוחן תנועה חבר טוב, ברכב היה השחרת חלונות אחוריים פלוס שמשה אחורית חלונות קידמיים ופנסים אחוריים.

אבל הטעות הכי גדולה שלו שהוא ישחיר גם את השמשה הקידמית.

הבוחן אמר לו: "על החלונות לא הייתי אומר כלום, אולי רק תוריד וסע לשלום, שאבל שמשה קידמית פה עברתה את הגבול"

מה הוא קיבל כנס 250ש"ח 4 ניקודות וטסט חוזר תוך שבוע.

חלונות אחוריים זה בסדר קדימה זה כבר בעיה.

אין לי השחרת שמשה קידמית ופנסים קדמיים

אבל זה יכול לעשות לי בעיה עם הביטוח שלי במקרה של תאונה או משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל השחרת חלונות אחוריים לא.

אבל מניסיון אם יש לך השחרת פנסים אחוריים בגוון מאוד כהה.

פה כבר יש בעיה, כי אם חס ושלום ניכנסו בך מאחור, הנהג הפוגע יכול לטעון שלא ראה את אורות הבלימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל השחרת חלונות אחוריים לא.

אבל מניסיון אם יש לך השחרת פנסים אחוריים בגוון מאוד כהה.

פה כבר יש בעיה, כי אם חס ושלום ניכנסו בך מאחור, הנהג הפוגע יכול לטעון שלא ראה את אורות הבלימה.

תרא בתמונה שלי זה הגוון 50% זה לא קריטי רואים אורות בגלל הסיכון התאונה לא עשיתי 100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

נתקלתי בדיון הזה וצירפתי לינק למשהו מעניין,

לפי הכתוב ניתן להשחיר חלון אחורי חמי שיש מראות צד

http://www.carstyle.co.il/materials/TAKANON.pdf

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסמך הזה לא מחדש כלום , הכל כבר ידוע לכולם. מצד אחד יש הנחיה לא לתת דוח על שמשה אחורית אבל מצד שני אין הנחיה שלא להכשיל על זה בטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום

אחרי בדיקה קטנה באינטרנט גיליתי שיש טופס מאגף התנועה המתיר השחרת חלונות מאחורה והשמשה האחורית (בתנאי שיש שתי מראות צד ) , כמו כן עם טופס זה ניתן לעבור טסט בראש שקט.

האם מישהו מכיר את הטופס, ומהיכן ניתן להשיג אותו ?

תודה לעוזרים .

SKODA FABIA TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי יש פולקסווגן גולף דור 5 רציתי לדעת אם מותר לשים חלון שחור (ציפוי) בדקתי הרבה חלק אומרים שאסור וחלק אומרים שמותר ברכב האצ׳בק 5 דלתות כמו שיש לי

אפשר תשובה סופית אם מותר או לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...