Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוקיי נשמע כאילו מותר חלונות אחוריים + שמשה אחורית. בכמה אחוזי הצללה מדובר?

לדעתכם, כמה אחוזי הצללה יהיה יפה לשים ברכב ומבלי למשוך כלל את תשומת לב השוטרים??

תודה,

בני

HU - Premier RU525MP. Comp - Morel tempo 6''

rear - 3-way JBL GTO937 6X9. Sub - Cadence ZXW 12''. Amp - JBL CS60.4

| Fiat Punto spice 16V ELX1.3 manual 2001 |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המשטרה אין בעיה חלונות אחוריים + שמשה אחורית.

הבעיה זה מכוני הטסטים, אין אחוזי הכהה... כי זה לא מדיד אצל השוטרים או במכוני הטסטים.

ממלץ לך לטלפן למכון טסטים שאתה בדר"כ מעביר את הרכב ולשאול אם הם מעבירים שמשה אחורית.

תחייה את החיים כי מחר תמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות בצדדים כהים וחלון אחורי עם וילון נמתח+סמל,הפתרון הכי יפה וחוקי שניתן להשיג.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז התחדשתי ברכב לא מזמן ואני מעוניין לשנות אותו קצת (לטובה) קודם כל נציין שהרכב סיאט איביזה FR 3 דלתות 2014

דבר ראשון: אני רוצה לעשות חלונות שחורים (2 חלונות קדמיים - אני יודע שאסור, ושמשה אחורית - פה השאלה אם זה מותר או אסור?? יש על זה הרבה ויכוח.) אני לא רוצה אחוז גבוה אלא כמו החלונות האחוריים שלי (הם באו מושחרים מהחברה אבל השחרה מאוד נמוכה יחסית)

כמה זה אמור לעלות? 2 חלונות + שמשה אחורית? ואם יש לכם מקום מומלץ לעשות..

דבר שני: אני רוצה לצבוע את ארבעת הקאליפרים שלי לצבע אדום. כמה אמור לעלות? ואם יש לכם מקום מומלץ באיכות טובה לעשות?..

תודה רבה למי שעוזר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמשה אחורית זה אסור נקודה.

אך אם אתה משחיר את זה במידה כזאת עדינה לא ניראה לי שיעשו לך עם זה בעיות.

חלונות שחורים עושים בהרבה מקומות, לא אמרתה מאיפה אתה ככה שלא יודעים איפה להמליץ לך.

לגבי הקאליפרים, אולי עדיף לך לקנות רק מכסי פלסטיק אדומים אוניברסלים שיושבים על הקליפרים עצמם.

אני גם הזמנתי כאלה.

200720d1295542277-yellow-caliper-paint-what-color-code-you-guys-using-brembo996tt1.jpg

32-pcs-3d-brake-caliper-cover-set-brembo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור.

אם בא לך לעבוד על עצמך שיש לך ברמבו ועל הדרך לסכן את עצמך ואת הנהגים האחרים שעל הכביש, תתקין את הכיסוי הזול הזה.

אני מניח שאתה, לשם שינוי, בחור הגיוני שלא מעוניין בסכנות ומראה זול.

זה חתיכת פלסטיק שאתה מדביק על הקאליפרים עם דבק, חוץ מהעובדה שזה מכוער ומצחיק, זה יכול לגרום לקאליפר להתקרר בצורה פחות יעילה, ואפילו להישבר ולהרוס לך את הבלמים.

לצבוע את הקאליפרים לבד זה ממש קל ודיי מספק, אבל אם אתה מתעקש על מישהו שיעשה את זה בשבילך שלח לי הודעה פרטית ואפנה אותך אליו.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חייב, אז תצבע

תתרחק מהכיסויים האלו, זה זבל.

לכל מה שצ'יפופו רשם תוסיף את העבודה שצריך דבק חזק מאוד, אחרת הם יפלו מהחום. אבל זו הדאגה הקטנה שלך. יותר הייתי דואג לבלמים

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור.

אם בא לך לעבוד על עצמך שיש לך ברמבו ועל הדרך לסכן את עצמך ואת הנהגים האחרים שעל הכביש, תתקין את הכיסוי הזול הזה.

אני מניח שאתה, לשם שינוי, בחור הגיוני שלא מעוניין בסכנות ומראה זול.

זה חתיכת פלסטיק שאתה מדביק על הקאליפרים עם דבק, חוץ מהעובדה שזה מכוער ומצחיק, זה יכול לגרום לקאליפר להתקרר בצורה פחות יעילה, ואפילו להישבר ולהרוס לך את הבלמים.

לצבוע את הקאליפרים לבד זה ממש קל ודיי מספק, אבל אם אתה מתעקש על מישהו שיעשה את זה בשבילך שלח לי הודעה פרטית ואפנה אותך אליו.

דווקא לפי הרבה המלצות של חברים וכמה בעלי מקצוע שאמרו שזה לא פוגע כלל ושזה סתם שטויות הייתי בעניין, עד שהבנתי שזה לא מתאים לי.. המרחק של הקאליפר שלי מהג'אנט נמוך וזה לא מתאים לי חד משמעית.

אי לכך הכיוון שלי הוא לצבוע, אז אשמח אם תשלח לי בהודעה פרטית את המישהו שדיברת עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי פיג'ו 206 שנת 2002 ושידרגתי את מערכת הסאונד ברכב ולאחרונה קניתי סאב dc audio level 2 והסאב נכנס לתוך הבגאג אבל אני חייב להוריד מאחור את המגש האחורי בשביל שהוא יוכל לשבת באוטו ( התיבה 70 ליטר עם פורט פתוח ) ואם אני אשאיר את הסאב שמה זה ימשוך יותר מדיי עיניים אז לבינתיים הסאב יושב בבית.

הייתי מעוניין לשאול מספר שאלת לגבי השחרת החלונות.

1) עניין החוקיות, אני מעוניין להשחיר את שני החלונות האחוריים והשמשה האחורית לגבי החלונות האחוריים אני יודע שמותר גם 100 אחוז אך מה לגבי השמשה האחורית זה תקף גם?

2) שוטרים "מחפשים" במיוחד על רכבים בעלי חלונות שחורים? ( לא שאני פורע חוק פשוט לא בא לי שיעצרו אותי כל הזמן)

3) עלות, כמה עולה להשחיר אצל בעל מקצוע וכמה עלות החומר במידה וארצה לעשות לבד?

4) והכי חשוב! בטיחות, במידה ואני אשחיר את החלון אני אראה טוב דרך החלון? לא יפריע לי לנהיגה?

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

Tweeters: Crescendo STS-1 Midbass: Crescendo PWX8 X2

Subwoofer: FI Team4 15" @0.5ohm ALT: JS Alt's 300A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על ההודעה הנוספת אך אין לי אפשרות לערוך, קראתי שאסור וחלק קראתי שיש איזשהי תקנה מתקנת שפורסמה ב 2005 שכן מאפשרים זה דיי מבלבל ואשמח לתשובה סופית ליבי העניין הזה

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

Tweeters: Crescendo STS-1 Midbass: Crescendo PWX8 X2

Subwoofer: FI Team4 15" @0.5ohm ALT: JS Alt's 300A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי לפני שבוע,לא עשיתי בשביל הפוזה עשיתי בשבילי ובשביל הילדים, גם חום וגם קרינה.

בדקתי מה מותר ומ אסור, אכן השמשה האחוריתהיא תחום פרוץ.

אני פשוט טלפנתי למכון הרישוי שאני מעביר את הרכב טסט ואמרו לי שאין בעיה להשחיר את השמשה האחורית.

אני עשיתי הכי איכות שיכול להיות, 2חלונות קידמיים ציפוי שקוף לקרינה, 2 חלונות אחוריים + משלושים השחרה דרגה 3 + קרינה. ושמשה אחורית דרגה 3

עם הציפוי הכי איכותי שקיים.

למקום קוראים סאן-פילם, זה במתחם הבורסה ברמת גן ברחוב החילזון 14.

עלה לי 2300 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

2300?!

ראיתי שהם נותנים 10 שנות אחריות אבל זה מדבקה או תנור או מה?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מדבקה, יש לך כמה סוגי מדבקות. ברמות שונות ובמחירים שונים.

מה שאצלי ייקר זה הציפוי השקוף מקדימה נגד קרינה.

וגם הלכתי על החומר הכי איכותי שיש.

היו מאוד נחמדים ועשו עבודה טובה.

3 שעות +

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...