Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אור צודק.

עד לפני שבוע כל החלונות ברכב שלי היו מושחרים.

לפני שבוע קיבלתי את הדוח השלישי בשנה האחרונה על השחרה של חלונות קדמיים.

על החלונות האחוריים והשמשה האחורית לא נאמרה לי מילה ע"י השוטרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
  • תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה לעשות בעזרת השם לטויטה שלי חלונות כהים מאחורה , הבנתי שכל עוד אני עושה לשתי חלונות בצדדים זה עובר טסט בלי בעיה .. היום התקשרתי למשרד התחבורה לברר עימם אך התקבלה תשובה שאני צריך ללכת אליהם לעדכן ברישיון שיש לי חלונות שחורים ואז רק לגשת לטסט .. מישהו שמע על זה משהו ?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקדימה אסור בכלל לעשות שום ציפוי.

במידה וזה היה חלון מקורי שמגיע ככה עם הרכב אז זה היה בסדר

למיטב הבנתי, וכמו ששמעתי כבר מכמה אנשים - אם הרכב חדש ומקדימה תשחיר השחרה ממש עדינה אולי תעבור עם זה טסט.

זה לא הבטחה, רק עניין של מזל. לא ממליץ לנסות

כמו שהמליצו, יש ציפוי שקוף שמפחית מהקרינה. מסרטונים ביוטיוב נראה היה שזה עוזר בצורה משמעותית.

אבל גם כאן לא ברור לגבי חוקיות מכיוון שזה גם ציפוי

החוק לא מאפשר השחרה מקדימה לא רק מהסיבה שאז לא ניתן לראות את הנהג אלא גם מהסיבה שבמקרה של תאונה הציפוי מקשה על שבירת החלון.

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...