Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אסכם לך הכל בהודעה אחת:

חוק יבש- חלונות אחוריים חוקי

בגא'ז לא חוקי

קדמי לא חוקי או עד הכהייה של 20% אם אני לא טועה ויש איזה משהו כזה.

אם הרכב מגיע ככה מהיצרן חלונות מושחרים-חוקי.

אתה טועה לגבי הקדמיים, לפי החוק אסור אפילו אחוז אחד, בפועל יש הרבה שוטרים שמתעלמים מ 20-30% ( לא שהם יודעים לחשב בכלל אחוזים :lol: ), לפני כמה זמן סתם דיברתי עם שוטר שטען שחוקי האחוזים שציינתי אז זה רק מראה שכל אחד מהם חושב משהו אחר ולפי זה נותן דוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין אותי לדעת, בפועל יש פה מישהו מחברי הפורום שאי פעם עצרו אותו על חלונות שחורים מקדימה? או קיבל דו''ח על חלונות שחורים מקדימה? כי אני בכל ימי לא נתקלתי גם אצל חברים או בני משפחה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק, ויש מציאות.

מה שאני כותב זה אמיתי מציאותי ומה שקורה בפועל.

ע״פ חוק מותר הצללת חלונות אחוריים בלבד. נקודה!

בפועל- תוכל להכהות את כל 5 החלונות. אבל!

אם תכהה חלונות קידמיים יצר על המידה, תמשוך תשומת לב ושוטר שלא באת לו טוב יתלבש גם על

זה. לדוגמא: לי באופן אישי יש 5 חלונות כהים כרגע וגם באקסית שלי.

יצא לי לראות שוטר בתחנת דלק מבקש מבעל יונדאי קופה לתלוש את הציפוי. ובצדק. החלונות שלו היו כהים מידי, הוא יכל לעשן באנג ברמזור כשלצידו ניידת ולא היו מבחינים במעשיו. לעומת זאת, אותו שוטר קלט גם אותי כשאני מתדלק אך לא העיר לי. הנעתי ונסעתי.

זה קרה לפני שנתיים וחצי. מאז נעצרתי מס פעמים בין אם לביקורת ובין אם על עבירות תנועה ( מהירות) ומעולם לא העירו לי ולו חצי מילה על החלונות או הנורות (אני בכוונה מכניס גם את הנורות כי בזה יש המון שאלות על חוקיות).

מן הסתם גם טסטים אני עושה, חלק וללא כל חשש מעולם לא העירו לי לא על החלונות ולא על הנורות דיימונדז שהיו לי על האקסית ( כרגע מתנייד עם קסנון מקורי של הרכב).

הכל בגבול הטעם הטוב.

סע עם חלונות שחורים מוגזמים ( ו/או נורות כחולות בשקל) - שא בתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אתמול התקשרתי למשרד התחבורה הם אמרו שמותר להשחיר את 2 חלונות אחוריים ושמשה אחורית רק ה 2 הקדמיים אסור,

עכשיו השאלה אם אנשים מודעים לזה כגון בטסט/משטרה/בוחנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי עבר שבוע שעבר טסט,עם השחרה בחלון האחורי בלי בעיה,וזו כבר שנה שלישית שהוא עובר ככה.

אני מאוד מקווה שכולם יודעים על החוק הזה אני מתכוון לבוחנים וכל השאר.

בכל מקרה יוצא לי לראות המוןןןן רכבים עם השחרה מאחורה (שמשה).

ו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר טרחת להתקשר,למה לא שאלת למה אין שום התייחסות לזה בחוק כדי שלא יוכלו להכשיל על זה בטסט?

טוב אז ככה היום שוב התקשרתי למשרד התחבורה ושאלתי ליתר ביטחון אם זה חוקי השחרה בשמשה אחורית קיבלתי את אותו תשובה.

שזה חוקי חוץ מ 2 חלונות קדמיים ושמשה קדמית.

התקשרתי לכמה מכוני טסט בבאר שבע לברר אם ידוע להם על החוק הזה כנראה שלא ידוע להם כלום.

דיברתי עם מכון טסטים שעושים הוא אמר לי שהוא לא מכיר ושהם מכשילים טסט על זה,

אז שאלתי אותו למה אתם מכשילים אם משרד התחבורה מאשר זאת מי אתם בכלל ועל פי מה אתם מתנהלים ככה

הוא עושה לי תביא לי את המספר של משרד התחבורה (הבאתי לו תמספר ) ואמרתי לו שיחזור אלי שיגיד לי מה אמרו לו.

אחרי 10 דק חזר אלי הבוחן מאותו מכון טסטים ואמר לי שהם אמרו לו שזה חוקי אבל על פי החלטת הבוחן אז שאלתי אותו,

על פי מה אתה מחליט אם השמשה תקינה או שלא איך זה הולך מה אתם מכשילים מי שבא לכם ומי שמתחשק לכם מעבירים

(ואני מכיר חברים שעברו טסט שם עם השחרה לשמשה אחורית) אז הוא אמר לי שלא אין מה לעשות ואנחנו מכשילים בטסט על שמשה אחורית אמרתי לו תודה על התשובה המעמיקה שלך וניתקתי.

אגב התמונה עם התקנה שיש מעלי זה רק לגבי המשטרה "להקל" על הנהגים אבל בטסט זה לא עובר.

ובררתי בכמה מכוני טסטים בבאר שבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע לי כמו סלט מטבוחה,זה אומר ככה,זה ככה...

ניסית עוד מכוני בדיקה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שיכשילו על זה אם זה לא מנוסח בחוק כי מכון הטסטים עובד לפי החוק הכתוב, זה שמשרד התחבורה לא דואג לעדכן את החוק הכתוב זה רק מראה על שההתנהלות שלהם לא תקינה, אם בטלפון אומרים דבר אחד והחוק הכתוב אומר משהו אחר.

אני לא חושב שיש מה לבוא בטענות למכון הטסטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש לי חבר שנסע ככה שנתיים עד שמישהו שם לב, וגם אז אני לא זוכר שזה היה סיפור גדול. אבל יכול להיות שהיום כבר מקפידים על זה יותר אז הייתי עושה חושבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...