Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ציפויים שהם עמידים לשריטות ומאוד עמידים ולא משנים גוון עם הזמן, וגם יש התקנות שקשה מאוד להבחין שזו מדבקה, אבל העלות בהתאם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש ציפויים שהם עמידים לשריטות ומאוד עמידים ולא משנים גוון עם הזמן, וגם יש התקנות שקשה מאוד להבחין שזו מדבקה, אבל העלות בהתאם.

אז איפה ניתן לעשות התקנות כאלה איכותיות באיזור ת"א?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם קניתי רכב חדש אוקטביה 1.9tdi שנת 08 ועכשיו לנושא ויכוח אם אבא שלי בנוגע השחרה של כל החלונות ברכב חוץ משמשה קדמית. האם אפשרי הסיפור? וכמה אחוזי השחרה מותר לי בכל חלון (שמשה אחורית,אחוריים צדדיים+משולש וקדמיים) תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמשות תקנה 356.

(ד) אין להתקין ציפוי כלשהוא על השמשה הקדמית, האחורית והשמשות שליד המושבים הקדמיים(כלומר, מותר להתקין ציפוי לשאר שמשות הרכב). תוקף תקנה זו – החל מ- 27/10/05.

תכף יבואו משתמשים שיבלבלו לך את המוח שמותר אחוז קטן וכו' בחלונות האסורים, אל תקשיב להם אם אתה לא רוצה פגיעה בכיס.

לפי החוק מותר אך ורק בחלונות האחוריים (לא שמשה אחורית). בחלונות האלה אתה יכול להדביק כמה שבא לך, לי למשל יש 94% השחרה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נושא שנטחן פה.

בקיצור :

שמשה קדמית - אסור.

חלונות נהג + נוסע - אסור.

חלונות נוסעים מאחורה + משולשים - מותר בכל רמת הכהיה שתרצה.

שמשה אחורית - שוטרים לא עוצרים על זה, ולמרות זאת, מכשילים על זה בטסט, אז אסור.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=497760&page=2

כאן תמצא מידע רלוונטי.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו אני לא מבין בזה כלום רציתי להתייעץ אתכם (:

ברשותי סיטרואן C4 , אני מעוניין לעשות את החלונות האחוריים כהים 100% כולל את המשולשים, ואת החלון של הבגאז'

השאלה שלי היא כזאת , זה חוקי נכון ? רק חלונות קדמיים לא חוקי אני צודק ? לא יהיו לי בעיות עם זה ?

והשאלה השניה , כמה זה אמור לעלות ? הכל ביחד ?

הציעו לי 500 שקל לאחוריים ולבגאז' , זה מחיר טוב ?

בגלל הדרישה לניאונים, נראה לי שזה יותר מתאים לאתר www.arsforum.co.il/vb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקי-לא,בצע חיפוש.

והמחיר טוב.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסכם לך הכל בהודעה אחת:

חוק יבש- חלונות אחוריים חוקי

בגא'ז לא חוקי

קדמי לא חוקי או עד הכהייה של 20% אם אני לא טועה ויש איזה משהו כזה.

אם הרכב מגיע ככה מהיצרן חלונות מושחרים-חוקי.

בפועל מה קורה:

אחורי חוקי

קדמי- אכיפה כמעט ולא קיימת בחיים לא נתקלתי באכיפה של משטרת תנועה לגבי חלונות קדמיים מושחרים.

אחורי בגא'ז-קיימת אכיפה אך מינורית אחד ל1000, אך בטסט יכשילו אותך בוודאות.

אני יכול להגיד לך שכל הרכבים במשפחתי כולל שלי עם חלונות מושחרים שאגב נעשו אצל אותו עסק בעיר המגורים.

ההשחרה הקיימת אצלי קדימה ואחורה היא 100% אך שמשה אחורית לא מושחרת, יש לי וילון עם הלוגו.

עברתי 3 טסטים ככה עד עכשיו, בחיים לא דיברו איתי על החלונות ברכב.

לגבי מחיר-500 ש''ח לאחורי גדול+ 2 אחוריים הוא סביר ויש מקומות שעושים ב400 ש''ח את אותה עבודה.

לכל האוטו לא אמור לעלות יותר מ600.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...