Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה המלצות על בעלי מקצוע שביקרתי אצלם לאחרונה ומגיע להם הפרגון על השירות.

"אלכסנדר" - חנות לאביזרי רכב וסטריאו. רכשתי מהם ריפודים לרכב ומעמד לאחסון בין המושבים. נמצאים בת"א ברחוב וסרמן 3.

שירות מעולה,מסתבר שהריפודים שהזמנתי דרך האתר שלהם לא היו במלאי ובעל החנות החליט לשדרג אותי לסוג יותר יקר ללא תוספת במחיר וגם נתן פיצוי נחמד על כך. כל הכבוד,כן ירבו.

"אגזוזי סלינס" - מתמחים בתיקון ובניה של אגזוזים לרכב,נמצאים ברחוב הפלד 25 חולון.

בוצע תיקון לאגזוז,וניתנה הצעת מחיר למערכת פליטה חדשה. שירות מעולה,ישר,אדיב,מומלצים בחום,וכמובן מחירים הוגנים.

"איציק מצברים" - מצברים לכל סוגי הרכבים והכלים,נמצאים באיזור תעשיה ראשל"צ מזרח רח' פיק"א 18 צמוד לפנצ'ריית הגל.

המחירים הכי זולים שמצאתי,שירות מצויין,ושקיפות. ישר כוח.

"v.i.p - car wash" שטיפה וניקוי לרכבים,נמצאים באור יהודה רח' ההגנה 11.

שטיפה ידנית עם צינור או בקיטור לפי בחירה,עבודה יסודית ומעולה,תוך הקפדה לשמירה על הרכב.מומלצים בחום.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"איציק מצברים" - מצברים לכל סוגי הרכבים והכלים,נמצאים באיזור תעשיה ראשל"צ מזרח רח' פיק"א 18 צמוד לפנצ'ריית הגל.

המחירים הכי זולים שמצאתי,שירות מצויין,ושקיפות. ישר כוח.

1+

:mm_yeah:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופ קאר נתניה - מוסך מורשה הונדה.

שלום לכולם.

יש לי סיוויק 2001 שברשותי כמעט 8 שנים בו אני תמיד מטפל במוסך מורשה.

כבר כמה טיפולים שיש לי בעייה שהגיר (אוטומט) לא מגיע להילוך אחרון (שיוט).

תמיד בטיפול אני מסב את תשומת לב המוסך, ולאחר נסיעה ברכב או שמספרים לי שאין לי בעייה או שממליצים על בחלפת גיר בעלות גבוהה.

בתחילת השבוע שמתי את האוטו לטיפול במוסך הונדה נתניה, טיפול שלישי שלי שם ושוב הסבתי את תשומת ליבם לבעייה בגיר.

(בטיפול הקודם סירבתי לתת להם חוות דעת על רמת השירות כיוון שאמרו לי שלא הבחינו בבעיה בגיר ואבוא ביום אחר)

יש שם בחור בשם חנן שביקש שאספר לו שוב מה שאני יודע על ההבעייה בגיר וזה מה שסיפרתי לו:

1. הילוך שיוט בד"כ לא נכנס.

2. בימים קרים - אין סיכוי שייכנס ההילוך

3. בימים חמים מאד- ההילוך נכנס כמעט ללא בעיות.

4. אין לי שום התראת תקלה על הגיר.

5. הוחלף הסולונואיד הרלוונטי בגיר.

הוא חשב שניות בודדות ואמר "אני יודע מה הבעייה! הבעייה בכלל לא בגיר")

לטענתו הבעייה היא בכלל לא בגיר אלא בטרמוסטט תקול שגורם לקירור יתר של המנוע ולכן המחשב אפילו לא דורש מהגיר להעביר להילוך שיוט כיוון שהמנוע קר ולא מוכן לזה. (לכן לא הופיעה תקלה).

לאחר חיבור למחשב אכן מסתבר שהמנוע לא מתחמם (75 מעלות במקום 90)

לאחר שהסברתי להם שבכל מוסך אומרים לי משהו אחר (סולונואיד, שטיפת גיר, החלפת גיר) וכל דבר כזה עולה לי הון חנן אמר לי שהוא בטוח כמעט ב 100% ושכשדאי לי מאד להחליף.

לבסוף הוחלף טרמוסטט בעלות 500 ש"ח והבעייה בגיר נפתרה.

לסיכום,

1. חנן התברר כמקצועי מאד.

2. לפני החלפת הטרמוסטט ישבתי עם מנהל המוסך והוא הסביר לי בקצרה ועל גבי סרטוטים כיצד עובד גיר אוטומט וטרמוסטט.

3. ביצעו לי שטיפת מנוע וניקוי פנסים שהעכירו ללא תשלום ומבלי שאבקש.

4. פתרו לי בעייה שבשלושה מוסכי הונדה אחרים לא הצליחו. לא אציין אלו רק אגיד שבמקור אני מהדרום גרתי בחיפה 7 וברמת גן 2.5 שנים.

המחיר במוסך מורשה של הונדה הוא עדיין יקר מאד בהשוואה ללא מורשים ובכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הגעתי לפני כמה חודשים לטורבו דיזל המשולש בטייבה בעקבות המלצה של חבר פורום.

הבעיה ברכב הייתה יניקה קלה ביותר של אויר באחד מצינורות הדיזל במשאבת ההזרקה.

תכלס זה התבטא בקושי אמיתי להתניע לאחר חניה ארוכה.

למי שיודע מה הוא עושה, מדובר בפתיחה עדינה של האום (ע"י כלי מיוחד), הרמה של הצינור, החלפה של גומיה וסגירה בחזרה רק שכל המוסכים שהגעתי אליהם שיחקו אותה בקטע של "לא יודע צינור, לא מבין בזה, אני מפרק משאבה ושולח לשיפוץ, 5000 ש"ח בבקשה!"

אז הגעתי מקרטע לדיזל המשולש, הובהר לי שזה תיקון קל ומהיר אבל אם כבר מחליפים גומיות עדיף לעשות את זה לכל 5 הצינורות (מנוע 5 טורי).

לאחר כשעתיים הרכב היה מוכן, 500 ש"ח העבירו ידיים וכולנו היינו מרוצים.

לאחרונה הרכב התחיל לעשן, הורגשה ירידה משמעותית בהספק וכמובן, כל זה לווה בשריקה קלה של מגדש הטוחן עצמו לדעת.

מוסך ראשון, "הלך לך הטורבו, 5000 שקל בבקשה!" מוסך שני אותה זמירה ורק אז פתאום נזכרתי, דיזל המשולש הוא בעצם טורבו דיזל המשולש.

קפיצה נוספת לטייבה, בדיקה מקפת של כל מערכת הגדישה ופתאום, הופ, מתחת לאחד הבנדים, יש סדק בצינור הגמיש שממנו פורצת הגדישה.

הצינור לא הצריך החלפה, רק שחרור, הלבשה שלו עד סוף התותב והידוק מחודש מאחורי הסדק.

לאחר 40 דקות של עבודה התבקשתי לצאת לסיבוב עם הרכב, וואללה, אין שריקה, הרכב סוחב כמו פעם ורוב העשן נעלם (הוסבר לי שהרכב ימשיך לעשן עוד כשבוע עד שיסיים לשרוף את כל שאריות השמן שבמערכת הפליטה).

עכשיו הבן אדם (העונה לשם רג'ב) באמת מתחיל לעצבן, הוא לא רוצה כסף.

אני לא בן אדם שמתווכח יותר מידי, מכבד את זה שהוא לא רוצה כסף, מכבד את זה שלא מתווכחים איתי כשאני לא רוצה כסף.

הלכתי לקונדיטוריה בכפר, קניתי בורקסים ועוגות ב 100 שקל, 2 קולה ועוד כל מיני קשקושים וחזרתי למוסך, לפחות שיהיה להם טעים :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל בעלי פיג'ו או סיטרואן

מוסך העיר בנתניה מומלץ בחום.

שני הרכבים הקודמים - פג'ו 205 , טופלו אצל לייזר (בעל הבית) במסירות.

יישור קו שלאחר קניה , טיפולים שוטפים , טיפולים בתקלות.

לייזר אדם אמין וישר. ונהניתי לבקר במוסך.

(בזמן שבמקום אחד ניסו "לדחוף" לי מדחס מזגן בגלל חריקות בעת הפעלת המדחס - הוא פשוט החליף לי רצועת מדחס ב 60 שח. )

מסתבר שבנתניה יש גם נקודת אור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך עקב המלצות שקראתי בפורום.

הגעתי לתקן את הנזילה במזגן לקראת הקיץ, ו אחד העובדים בשם אבי אמר לי שאין לי טעם בכלל להשקיע כסף בתיקון של המערכת מיזוג אלה שעדיף לי למלא גז כל קיץ כי זה יותר משתלם לי.

הלכתי לקבל חוות דעת נוספת ממוסך אחר ושם נאמר לי כי רואים בבירור שהשסתום של המזגן דולף ועלות העבודה היא 500 שקלים.

חזרתי לאמנו אור ובעל המוסך אמנון אמר שיקח לו זמן לבדוק את הנזילה, כשאמרתי לו שבמוסך אחר כבר איבחנו את התקלה הוא הציע לבצע את העבודה ב 550 והתפרשנו על 500.

נאמר לי כי העבודה תתבצע תוך שעה עד שעה וחצי מקסימום והשעה היתה 10 בבוקר,השארתי את האוטו ועזבתי את המקום.

ב 11 וחצי הגעתי שוב למוסך וראיתי שבדיוק מתחילים לעבוד על האוטו(האוטו היה אמור להיות מוכן כבר), נאמר לי להגיע עוד שעה.

כשהתקשרתי ב 13:00 לאמנון הוא התחיל לצעוק עלי למה לא הגעתי לקחת את הרכב ושהם כבר סוגרים, הוא אמר שעלי למהר כי עוד רגע העובדים שלו הולכים הביתה והוא בכלל נסע לתל אביב.

נסעתי מהר למוסך שם גיליתי שהמוסך סגור ואחד העובדים עומד בחוץ וצועק עלי למה לא הגעתי שהרכב היה מוכן? (המספר שלי היה ברשותם ולא התקשרו להודיע לי כלום).

אמרתי לו שאני משלם באשראי והוא התחיל לצעוק עלי והוא לא מוכן לחכות שהמחשב ידלק ואם אני רוצה לקחת את האוטו זה רק במזומן.

לא היה עלי מזומן באותו הרגע ולכן לא היתה לי ברירה, עובד המוסך נכנס לרכבו ואמר שהוא נוסע ועלי לדבר עם אמנון בעל המוסך ונסע לדרכו, השאיר אותי עומד מול מוסך סגור ללא הרכב.

אמנון בשלב הזה היה לא נחמד בטלפון ואמר שהוא לא יכול להגיע ושהוא בתל אביב וניתק לי את הטלפון בפרצוף מספר פעמים.

ההיתי צריך להתחנן לעובד שלו שיואיל בטובו לחזור למוסך לשחרר לי את הרכב.

בשורה תחתונה מצאתי עצמי מבזבז שעה וחצי ביום שישי כי הנהלת המוסך לא הואילה בטובה פשוט להרים טלפון ולהודיע שרכב מוכן.

שילמתי במזומן וחשבונית לא קיבלתי, כשכבר ביקשתי חשבונית נאמר לי שהמחיר הוא ללא מעמ ואם אני רוצה חשבונית עלי להוסיף את המעמ.

מה שבטוח למוסך אמנו אור אני לא אחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

חיפשתי בגוגל מוסך פורד אמין לפוקוס שלי והגעתי להודעה באתר שממליצה על מוסך קלעי.

ניזכרתי שאני גם רשום לאתר . הלכתי למוסך, קיבלתי שירות טוב ויצאתי מרוצה.

מומלץ בחום וטוב שניזכרתי באתר... כיף לחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לתת המלצה חמה למעוניינים לבצע הגנה נגד שריטות ולהגן על רכב במצב חדש על הסניף הירושלמי של חב' SUNFILM.

כתובת סניף ירושלים: חרשי הברזל 1 אזור תעשיה תלפיות.

איש הקשר - יונתן.

בין שאר השרותים הניתנים שם (ציפוי חלונות כהים, ציפוי מט לרכב ועוד ) אנו באנו לבצע הגנה נגד שריטות לרכב לנצ'יה אפסילון

חדש לגמרי.

הציפוי נגד שריטות ופגיעות נעשה ע"י ציפי הרכב בניילון מיוחד עמיד ושקוף לחלוטין.

יש לציין את הסבלנות , הרצון הטוב וכמובן את העבודה המקצועית והפדנטית. התוצאה ממש מוצלחת.

העלות אינה זולה ויכולה לנוע בין 3 אלפים ועד למעלה מ 10,000 ש"ח .

אין טעם לציין עלות ספציפית שיכולה לנוע בטווח רחב של מחירים בהתאם לגודל הרכב והאזורים אותם הלקוח בוחר לצפות.

למי שמעוניין לשמר את רכבו במצב תצוגה כדאי לשקול להגיע ולהתעניין.

Photo547.jpg

Photo554.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לשבח את צוות מוסך סמל"ת.

אני מטפל שם בשנתיים האחרונות בפיאט מריאה שלי.

את האמת יש לי רק מילים טובות לומר.

צוות הקבלה אלינור , אורנה , ויוגב פשוט בסדר גמור! משתדלים להיות סובלנים אדיבים ושירותיים.

בכל הפעמים בהם הגעתי התקבלתי מיד , יוגב יצא איתי החוצה , שאל בדיוק מה הבעיות, מה הציפיות שלי ומה ברצוני לתקן או לבדוק.

מיד דאגו לי להסעה (ממש לפני שבועיים המוסך עבר מתל אביב לראשון לציון כך שמשם אני לא יודע אם יש להם הסעות)

לרכבת מרכז משם יש לי אוטובוס עד לעבודה.

כשהרכב אצליהם יוגב מעדכן אותי בטלפון לאורך כל היום, מה גילו, מה צריך לתקן, כמה עולה וכ"ו.

הרכב עובר שטיפה בתום כל טיפול .

הדבר היחיד שמטריד אותי זה המחירים היקרים של סמל"ת . לדעתי המחירים טיפה מופרזים ויש מקום להוריד את המחירים .

אבל מעבר לכך באמת ממליץ לבעלי פיאט/לנציה/אלפא לטפל אצליהם .

בברכה.

צביקה.ש

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן ,הגיע זמן ״להתעסק״ קצת עם הרכב שלי ולאחר אי אלו חששות לגבי סדנאות המתמחות בשדרוג רכב ,החלטתי לפנות לחבר׳ה מפיט סטופ, מה גם ששמעתי לא מעט דברים טובים על המוצרים שלהם.עוד דבר לא פחות חשוב זה המוסך , שלמעשה ממוקם באותו מקום עם חבר׳ה מאד מקצועיים, TIG.ובכן לגבי טיב המוצרים לא היה לי ספק שיהיו מעולים(apr) ,אך אם זאת פשוט לא ציפיתי לכזה שירות שקיבלתי מדודי ונתי.לא פעם ולא פעמיים פיקפקתי לגבי יושר דברים שנאמרו לי,לא בגללם אלא בגלל נסיון העבר .תמיד ידעתי לבדוק אותם ותמיד מצאתי אותם נכונים בדיוק כפי שדודי ונתי הסבירו לי .לכל שאלה הכי דבילית/חפרנית שלי ,או פשוט משהו שנובע מחוסר ידע,החבר׳ה הסבירו לי,הראו לי במסך מחשב,אם היה צורך שלחו לי הסברים במייל.וכל זה אם סבלנות ,חיוך ורצון לעזור.אין ספק שזה מקום נכון גם לחבר׳ה מתקדמים אבל לא פחות חשוב למתחילים,כאלו שאין מושג בהבנת עולם השיפורים.בבית הזה תקבלו מוצרים משורה עולמית ראשונה.ויחס....מאותה שורה כמו המוצרים שלכם.לפחות אותי זה מה שקונה..היושר

נתי ודודי...

תודה לכם על עזרה ,ועל כל רצון טוב להבין אותנו.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, התבקשתי לתת רשמים מהטיפול שלי במוסך ארז חיפה.

הטיפול היה של 80000 ורצועת טיימינג, התלבטתי לגבי המוסך והחלטתי בסוף ללכת למוסך הסדר של הונדה בעקבות המלצה של הבעלים הקודם ובנוסף חשבתי שזה יקנה לי שקט מבחינת השירות על פני מוסך רגיל למרות הצעת המחיר המעט גבוהה - 1900 ש"ח, מאחר ואני לא מבין כלל בנושא.

אבל לצערי בדיוק הדבר שחששתי שיקרה במוסך רגיל קרה שם:

לאחר שהטיפול התחיל גילו לי שהצעת המחיר לא כללה רכיב שנקרא מותחן רצועת טיימינג שעבורו הם דורשים תוספת של כ-650 ש"ח -(למרות שהצעת המחיר כללה חלפים ועבודה).

הטענה שלהם הייתה שלא בכל טיפול טיימינג מחליפים מותחן ושכמובן שאני יכול לוותר ולעשות את זה במקום אחר ... מה שברור שלא יקרה, אני חושב שעסק ישר היה אומר את זה בטלפון בזמן שנותנים הצעת מחיר.

וזה בנוסף לסעיפים אחרים שהציעו להוסיף לי ושסירבתי לקבל - המחיר טיפס ל-3300 ש"ח!!

בסך הכל המקום נראה טוב וכנראה שהטיפול היה מקצועי, אבל ההרגשה שסימנו אותי כמטרה קלה ושמנסים לגזול ממני גרמה לזה שיצאתי בתחושה רעה מאוד מהמקום וברור שלא אחזור אליו שוב!

לאנשים כמוני שלא מבינים ומתלבטים אני ממליץ לקחת את הצעת המחיר הזולה וללכת למוסך רגיל עם המלצות - אני רוצה להאמין שיש יתרונות במוסך הסדר ושזה כן אמור לתת יותר שקט אבל מניסיוני כנראה שלא במוסך ארז.

מקווה שזה יעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה שלי היא על מוסך "מוסך העיר" בהנהלת לייזר, הממוקם באזור תעשייה ישן בנתניה.

מלייזר קניתי סוזוקי איגניס 2001 (המוסך גם מתווך ומוכר רכבים בודדים שהוא מכיר אישית)

הרכב התגלה כמצויין וכשבאתי אל לייזר עם בעיות קטנות (כגון מנורה בדשבורד שלא עובדת או הברגה הרוסה באיזה בורג) הוא תיקן אותן ללא תשלום ובאהבה.

לייזר בנדם אמין מאוד ומקצועי מאוד.

והמוסך שלו מומלץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...