Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנות מאוד יפות.

אבל אתה לא ממש נותן יותר מדי פרטים על המתקין:

1. הוא עובד פרטי או בחנות התקנות?

2. מוכר ציוד או רק מתקין ציוד שבאים איתו?

3. קצת טווח מחירים?

4. פרטים מסויימים ליצירת קשר - פשוט להסתובב באיזור תעשיה של נס ציונה לחפש חנות חנות מי זה פאבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ככה:

פאבל מתקין פרטי

לגבי המחיר הוא לא זול אבל גם כך המוצר המוגמר - 4-5 אלף +

הוא לא מוכר ציוד אבל עובד בעיקר עם מוצרים של האודיסון והרץ.

ולגבי מיקום ספציפי אין לי כתובת אבל ליד תחנת הדק באיזור התעשיה

בנס ציונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד לידם ויהיה לי מאד נח לרחוץ אצלם.

למישהו יש נסיון איתם ?

תודה.

גם אני עובד ליד ורואה כל בוקר איך הרכבים יוצאים מבריקים.

גם אני הכנסתי את הרכב שלי לשטיפה לפני חודשיים בערך.

שילמתי 60 או 70 ש"ח(לא זוכר בדיוק) לשטיפה+שאיבה פנימית.

מבחינה חיצונית, די טוב אך לדעתי יכול להיות טיפה יותר טוב ויסודי.

מבחינה שאיבה פנימית, לא משהו בכלל, זה נראה כאילו כלום לא קרה(ולא היה ממש מלוכלך לפני כן).

לדעתי לא ממש שווה את הכסף(והם לא זולים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עובד ליד ורואה כל בוקר איך הרכבים יוצאים מבריקים.

גם אני הכנסתי את הרכב שלי לשטיפה לפני חודשיים בערך.

שילמתי 60 או 70 ש"ח(לא זוכר בדיוק) לשטיפה+שאיבה פנימית.

מבחינה חיצונית, די טוב אך לדעתי יכול להיות טיפה יותר טוב ויסודי.

מבחינה שאיבה פנימית, לא משהו בכלל, זה נראה כאילו כלום לא קרה(ולא היה ממש מלוכלך לפני כן).

לדעתי לא ממש שווה את הכסף(והם לא זולים).

תודה על התשובה. יש להם שטיפה ב- 60 ויש ב- 70. היקרה יותר כוללת שלוש תוספות שאינני זוכר אותן וממילא לא מבין בזה הרבה. הם גם מציעים מנוי של 10 רחיצות(מהסוג שעולה 70) ב- 450. זה כבר מחיר טוב. אבל מבאס מה שאמרת לגבי איכות הנקיון בפנים. אני מניח שאנסה פעם אחת ונראה. ניסית לומר משהו על ה"ניקיון" ?

יונדאי i30cw אוט' 2011

רנו קליאו ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש נסיון איתם ?

תודה.

הייתי אצלהם פעמיים לשטיפה כוללת, ולמען האמת הרכב שלי לא יצא מבריק נשארו הרבה נקודות של לכלוך אחרי שהעובדים עברו בחפיף שלהם על הרכב עם הסמרטוטים-שאיתם הם גם מקנחים את האף ומנגבים את הזיעה שלהם כל היום ובמהלכו..שורה תחתונה לא שווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצלהם פעמיים לשטיפה כוללת, ולמען האמת הרכב שלי לא יצא מבריק נשארו הרבה נקודות של לכלוך אחרי שהעובדים עברו בחפיף שלהם על הרכב עם הסמרטוטים-שאיתם הם גם מקנחים את האף ומנגבים את הזיעה שלהם כל היום ובמהלכו..שורה תחתונה לא שווה

LOL

איך היה הניקיון בפנים האוטו ?

יונדאי i30cw אוט' 2011

רנו קליאו ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL

איך היה הניקיון בפנים האוטו ?

בפנים האוטו היה נקי לפני זה כך שלא נראה כאילו השתנה, ניקו את השטיחים את הפחון הזה של הסיגריות והשתדלו לנקות בערך, ואיפה שהיו דברים, למשל על הדשבורד הם לא הזיזו ולא ניקו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנים האוטו היה נקי לפני זה כך שלא נראה כאילו השתנה, ניקו את השטיחים את הפחון הזה של הסיגריות והשתדלו לנקות בערך, ואיפה שהיו דברים, למשל על הדשבורד הם לא הזיזו ולא ניקו...

נשמע כמו חבורת עצלנים. בעסה כי זה מאד נח לי - ליד המשרד.

ניסיתי איתם עכשיו שטיפה חיצונית בלבד - עשו עבודה טובה, קצת התרשלו בניגוב אבל כשהראתי להם, השלימו חוסרים. סה"כ סביר.

יונדאי i30cw אוט' 2011

רנו קליאו ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש נסיון איתם ?

תודה.

אני עובד איתם המון - אחת מחברות ליסינג שעובדות איתם. ברוב השטיפות מבצעים שטיפה חיצונית ולאחר מכן יש עמדות מסודרות שבן אדם מתלבש לך על האוטו מבחינת פנים / ניגוב שטיחים שאיבה וכה'. שם אתה מגיע מניח את האוטו עושים לך ניקוי פנימי של 2 דק אולי ומכניסים למכונה. הרכב נראה מבריק אך הניקוי של החלונות + הניגוב של האוטו בכללי חובבני לא מתמקדים בחלקים הקטנים ואין צאנס שאני מוציא משם רכב שאין עליו טיפות מיים בבגאז מאחורה מתחת למראות בדלתות ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד איתם המון - אחת מחברות ליסינג שעובדות איתם. ברוב השטיפות מבצעים שטיפה חיצונית ולאחר מכן יש עמדות מסודרות שבן אדם מתלבש לך על האוטו מבחינת פנים / ניגוב שטיחים שאיבה וכה'. שם אתה מגיע מניח את האוטו עושים לך ניקוי פנימי של 2 דק אולי ומכניסים למכונה. הרכב נראה מבריק אך הניקוי של החלונות + הניגוב של האוטו בכללי חובבני לא מתמקדים בחלקים הקטנים ואין צאנס שאני מוציא משם רכב שאין עליו טיפות מיים בבגאז מאחורה מתחת למראות בדלתות ועוד.

Zה גם הרושם שאני קיבלתי. מכיר שטיפה טובה אחרת באותו אזור ?

יונדאי i30cw אוט' 2011

רנו קליאו ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור אני לא ממש מכיר אבל אם אתה עובר בדרך או מוכן לנסוע טיפה יש שטיפה מאוד טובה בתחנת דור אלון ליד מסובים ששם באמת משקיעים לך על האוטו בעמדה מסודרת ומנקים הכל מהכל.

הופה. זה רעיון. ידוע לך שעות פתיחה / כמה תור יש שם ?

תודה !

יונדאי i30cw אוט' 2011

רנו קליאו ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש נסיון איתם ?

תודה.

אנחנו שוטפים אצלם המכוניות שיוצאות מטיפולים במוסך, למרות הלחץ הרב עליהם והתור הארוך של המחכים לשטיפה, אף פעם לא חיכיתי יותר מעשר דקות, 2 צוותים של 4 אנשים מטפלים ברכב ביעילות , הרכב יוצא מבריק גם בפנים וגם בחוץ, כל הכבוד להם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה. זה רעיון. ידוע לך שעות פתיחה / כמה תור יש שם ?

תודה !

שעות פתיחה אני חושב רגילות פחות או יותר ( נראה לי 8-17) תור זה תלוי גם באיזה שעה לפעמים אין בכלל לפעמים יש מכוניות אבל לא יותר מידי.

בכיף:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...