Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת באיחור, אבל נתתי לעצמי מילה שאני אכתוב חוות דעת חיובית על מוסך השלושה שטיפל בי שנים ב205 שהייתה לי וב306 שהייתה לי.

הכל התחיל כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=242717&highlight=micha89

הלך לי ראש מנוע ב205, לאחר טיפולים מאכזבים במוסך חובבן הומלץ לי על ידי חבר לעבור למוסך השלושה בחדרה שמתמחה בפיג'ו וסיטרואן. בכניסה למוסך בעל המוסך אלכס ישר מקבל את פני הלקוחות בחיוך. אלכס מנהל את המוסך יחד עם בנו יונתן ועוד עובד.

במקום גם מבצעים כיווני פרונט.

בשרשור שפרסמתי למעלה מפורט טיפול ראש מנוע שעשו לי, כולל חשבונית שרשמתי שם. החלפים היו איכותיים דוגמאת MANN . כל צעד הם הסבירו לי מה עושים, ותמיד חייכו והיו סבלניים אפילו שלא היה לי שום ידע קודם ברכב.

ב306 היה מקרה של רעשים בסיבוב ההגה. הלכתי אליהם שוב וגילו שיש הזעה מזערית מהצינור שמתחבר למיכל שמן ההגה. ההזעה הייתה כל כך קטנה שלפי יונתן המוסכניק אין צורך להחליף את הצינור אלא רק למלא פעם בחצי שנה מעט שמן הגה. יש לציין שהוא יכל לתפור אותי במחיר צינור אך הוא בחר להיות הוגן ולהגיד לי שאין טעם כי הצינור הזה יקר ואפשר פשוט למלא שמן הגה אצלם בחינם פעם בכמה חודשים וכן להמשיך לעקוב אחרי זה.

טיפול 10000 ב306 היה איכותי והשתמשו בשמנים של VALVOLINE ובחלפיים מקוריים בלבד.

אי אפשר להתעלם מהתמונה הגדולה בכניסה למוסך של בעל המוסך אלכס לוחץ יד להכט מ"יצאת צדיק" אחרי שהעניק לו את המדליה של "צדיק" וזה כבר אומר הכל.

ממליץ בחום לכל בעלי פיג'ו סיטרואן לטפל שם. מוסך השלושה, איזור התעשייה חדרה

בברכה,

מיכאל

Hyundai I20 Inspire 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הייתה לי בעיה בקליאו של גג נופל.

ניגשתי לפנחס לקבל הצעת מחיר.

לאחר כמה שבועות קבענו את מועד העבודה,

התחיל ב-8:30 והתקשר ב-11:00 לבוא לקחת.

עבודה נקיה, כל הפלסטיקים יושבים בדיוק כמו שישבו, אין סימני דבק בשום מקום.

המחיר גם כן היה זול לעומת הצעות אחרות שקיבלתי.

אני לקוח קטנוני ונשארתי מרוצה, עבורי זה אומר המון.

אמליץ בלב שלם,

המספר שלו זה 0522610858.

(את ההמלצה עליו קיבלתי במקור מהמשתמש scoob שביצע אצלו גם כן תיקון תקרה ויצא מרוצה).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף, אני באמת מחפש רפד רכב באיזור הצפון, מישהו איכותי.

האם ידוע לך אם הוא עושה גם תיקוני ריפוד בדלתות?

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרבים יודעים אני מסייע לבחור שעובד איתי אך לא דובר עברית כלל ובבעלותו מיני מיינור שנת 1962

לפני כחודש וחצי הרכב שבק חיים, וסירב לעבוד ונגרר למוסך מסויים ביפו.

בעל המוסך איבחן כי הבעיה היא הדיסיביוטר ושלח את הרכב לתיקון חיצוני אצל חשמלאי כלשהו. התיקון עלה בתוהו והרכב שכב לו בודד ועצוב כ 6 שבועות כמעט.

אתמול המיני מיינור נגרר אחר כבוד לראשון לציון לידיו הנאמנות של בני.ל

לאחר שעתיים עבודה בלבד בני חייג אלי ועדכן אותי כי הדיסיביוטר הוחלף ואף דאג לבצע לרכב טיפול .

בשם גיורג פלאזק הבעלים של המיני מיינור אני רוצה למסור תודה רבה גדולה על הטיפול המהיר המקצועי והאמין של בני.ל!!

אתמול בערב לאחר 6 שבועות המיני מיינור חזרה לנסוע בכבישי ישראל שמחה ועליזה!

תודה רבה לבני.ל!

כן ירבו אנשי מקצוע כאלה!

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף, אני באמת מחפש רפד רכב באיזור הצפון, מישהו איכותי.

האם ידוע לך אם הוא עושה גם תיקוני ריפוד בדלתות?

כנ״ל,

אני מחפש לרפד את ההגה וריפודי הדלתות מחדש, אשמח לדעת אם הבחור שביצעת אצלו את התיקון עוסק בכך.

עדכון:

התקשרתי לבחור והוא אכן עוסק גם בריפודי הדלתות וההגה, ככל הנראה בעוד שבועיים נקפוץ אליו שעתן הערכת מחיר.

בכל אופן, תודה כל המלצה!!

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

השבוע רכשתי והתקנתי צנרת דאון-פייפ ואינלט באיביזה שלי אצל אי אנד איי.

כמו תמיד ובהתקנות עבר אלי נתן יחס שראוי למלכים בכל הקשור להסברים, לסבלנות וליחס האישי ובסופו של דבר המוצר הסופי עלה על כל הציפיות.

קיבלתי בדיוק את מה שביקשתי (למרות התקנה מסובכת מאוד של חיתוך הצנרת לטובת ממיר קטליטי מקורי להחלפה לפני טסט) ובאיכות עבודה מאוד מאוד גבוהה.

חשוב לציין שהרכבת הצנרת והריתוכים בוצעו על-ידי אסף מArt Performence בבית נחמיה ובאמת שהעבודה בוצעה מכל הלב ובהשקעה רבה לאורך כל שעות היום (מהשעה 10 בבוקר ועד 9 בערב).

וכל זה במחיר זול והגיוני וללא התחכמויות.

גם לאחר ההתקנה, אלי הזמין אותי לבצע כיול לתוכנה שיש אצלי ברכב (ללא עלות) על-מנת להפיק את המירב מהצנרת.

בקיצור, אין מילים ובאמת שלא יכולתי לבקש טוב יותר.

תודה רבה.

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שאהבת את התוצאה, אבל מה זה שווה בלי תמונות?!

אישית הייתי מתחרפן לחכות 11 שעות בשביל צנרת ואינלט..

אבל מה זה חשוב העיקר שיצאת מבסוט!

אגב על איזה שינוי תוכנה מדובר? לפי מה שידוע לי אין צורך בשינוי תוכנה לאחר צנרת, אולי רק בשביל לבטל את הקוד תקלה של הממיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שעם מה שקיבלתי הזמן הוא לא פקטור.

בכל מקרה אין צורך בשינוי תוכנה אבל אני מניח שאפשר לשחק קצת עם הנתונים על-מנת להגיע לתוצאה מייטבית.

(וגם אין קוד תקלה של ממיר בגלל עקיפה של חיישן הלמבדה שנעשתה)

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם בית העסק: יגאל אביזרי רכב

מיקום: באר שבע, אין לי מיקום מדויק (הוא הגיע לבצע לי את ההתקנה של הדיבורית בקליאו)

מהות השירות: התקנת דיבורית בלוטות

מחיר ששולם: 550₪ (כן, קצת יקר)

איש\אנשי קשר מולם פעלתי: יגאל

הגיע בחור עם הרכב של העסק,

העביר את הרכב שלי לעמדת התקנות,

בזריזות פתח את המקומות הנדרשים על מנת להתקין את הדיבורית,

ביצע את מה שהיה צריך לבצע (חיווטים וכו'),

בזמן התהליך ישבתי ברכב ועקבתי אחריי העבודה,

עושה רושם שבוצעה עבודה טובה.

הדיבורית עובדת בסדר גמור בנתיים,

ההתקנה די נקייה, ללא כבלים או פלסטיקות שלא נסגרו וכו' (כל הפלסטיקות סגורות כמו שצריך, אין כבלים חשופים, כל הכבלים שבהם השתמש עברו בידוד על ידי איזולירבנד),

היה גם נחמד לדבר איתי על תחום הרכב.

בסיום החיווט שאל אותי היכן ארצה להתקין את הדיבורית, אני החלטתי להתקינה מתחת לחריץ של המזגן בצידו של הנהג, לדעתי המקום מתאים.

הבעיה היחידה שמעט קשה להשיג אותו בטלפון,

כשהוא היה עסוק עם הדיבורית שלי הוא לא ענה לטלפונים ולכן צריך לקחת זאת בחשבון.

בסך הכול נכון לעכשיו אני מרוצה מהעבודה, ואם לא יתגלו בעיות בעתיד אין סיבה שלא אמליץ עליו או אפילו אחזור בעתיד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לכם רכב ישן - ואפילו לא כל כך ישן - אני מאוד ממליץ על בני לוי כמכונאי שלכם. הוא מקצוען, ישר וחושב תמיד עם 'ראש גדול' כדי למנוע בעיות אחרות. הוא שיפץ לי את המנוע לפיאט 127 שנת 1983 שלי. לא היה בורג שהוא לא פירק. הוא בדק כל פריט על מנת יהיה לי מנוע טוב להרבה שנים. ככה צריך לעבוד.

אפשר לראות לפי התמונה אזה רמה של גימור בני נותן. הוא אומן בענייני מנועים. תסמכו עליו!

מייק דרוטמן

CIMG2884 (s).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להמליץ על מוסך ״אוטורן״ באשדוד, היום הגעתי לשם בפעם השניה( הפעם הראשונה היתה מתיחת קלאץ) והיום ניקוי בית מצערת אני חייב לציין שבשתי הביקורים שלי הטיפול היה מאוד מקצועי ומאוד קולע ולעניין בלי יותר מדי בלבולי מוח, בתור אחד שלא מרבה ללכת למוסכים ולעשות הכל לבד מסיבה אחת פשוטה שאין לי כוח ל***** השכל שכל מיני מוסכניקים שמנסים להוציא אותך טיפש או לא מבין כלום למוסך הזה אני מגיע ״בכיף״ ויודע שלא ינסו לדחוף לי תאוריות מנותקות מהמציאות! באמת ממליץ!

נ.ב בשתי הפעמים הטיפול היה אולי 5 דק׳ במקום בלי שום כרטיס עבודה והכי חשוב בלי תשלום בטענה שעבודות מסוג זה הן בגדר שרות שלא עולה כסף ( נדיר מאוד בימינו ) לדעתי.

ממש כיף לגלות שיש מוסכניקים נחמדים בימינו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי המלצות רבות מרוב בעלי הוואגיות החלטתי לנסות את E&A בבני ברק.

מה יש להגיד, פעם שניה שאני עולה מאילת הרחוקה ופעם שניה שאני חוזר הביתה מבסוט. ממליץ עליהם בחום לכל מי שחושב לשדרג משהו ברכב.

אחלה צוות ואחלה שירות שגובל בטירוף (המחשב של הג'יפ מרצדס חחחחחח), ויש אפילו מסעדה אש ליד.

למען הסר ספק אני רושם את זה עקב ההרגשה הטובה שהם השאירו אצלי בפעם השניה כבר ולא מלחצים של כזה או אחר.

שבת שלום וסעו בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בהחלט אחלה בחלה ואני גם מחכה שיתחילו צ'יפים למזדה זה יהיה מצויין וישר נבוא, אבל כל הכבוד להם ח"ח

מזדה 3 2007

AOTOMATIK

מי שלא אוהב? א-ו-י-ב

נהג (שודים)חדש 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...