Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסך לרכבי האודי סיאט ופולקסווגן. עשיתי בדיקה ממוחשבת למנורת כרית אויר שדלקה שילמתי איפסו ושיחררו אותי.

למחרת חזרה המנורה לדלוק שבתי למוסך וביקשתי לדעת מה היתה הבעיה או לחילופין מה ציין המחשב בסריקה.

לגיטימי לא?. המנהל סירב בתוקף ודרש שאשלם שוב על בדיקה אם ברצוני לדעת מה הבעיה. יצאתי מאוכזב

לא ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב חברים,

ביום שישי האחרון עברתי טסט במכון "מבדק" אשר ממוקם בקרית מטלון 8 בפתח תקווה.

במקום יש חנייה בשפע, משרד מסודר ויחס ענייני. הבוחנים אמנם לא ייזכו בתואר אנשי השירות של השנה

אך ההרגשה האישית שלי כי הם ענייניים ומקצועיים. הרכב שלי שמור ומטופל היטב כך שלא צצה כל בעיה.

אם זה בגלל החג ואם לאו, משך הזמן כולו מרגע ההגעה ועד יציאה לאחר טסט עמד על 45 דקות.

בהצלחה לכולם,

להב.

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל קוראי הפורום,

הנני בעלים של סובארו אימפרזה המונעת בגז,לפני כשבוע הגיע זמן הטיפול במערכת הגז והחלטתי ליצור קשר עם המוסך המצוין בכותרת. אתמול התקשרתי לטלפון שמצאתי באתר אינטרנט וענתה לי המזכירה, לאחר שהסברתי לה את מה שאני רוצה היא נתנה לי את המספר של מנהל העבודה במוסך שאני אדבר איתו. איך שסיימתי לדבר איתה יצרתי איתו קשר והסברתי לו שהנני בעלים של סובארו אימפרזה בעלת מע' גז, הבחור שאל אותי איזו מערכת בדיוק יש לי על מנת לוודא שיש את כל החלקים ולאחר שאמרתי לו את הסוג הוא ענה לי בחיוב שיש את כל החלקים ושאני יכול להגיע. ביקשתי ממנו להיות הראשון על הבוקר עקב חוסר בזמן בגלל העבודה אז הוא אמר לי תגיע ב 7 תהיה ראשון. כך היה היום הגעתי ב 7:00 למוסך וישר קיבל אותי מנהל העבודה ולאחר שהזדהתי בפניו הוא ישר הכניס את האוטו לטיפול. לטיפול של האוטו ניגש בחור די צעיר שבהתחלה פירק את הפילטר של לחץ נמוך במערכת והלך למחסן להביא חדש והופה תוך 5 דק' הפילטר של הלחץ נמוך הוחלף. לאחר מכן הוא ניגש למחסן להביא את הפילטר של הלחץ הגבוה ופה מגיעה התפנית, הבחור נעלם לאיזה 25 דק'! התחלתי לחפש איפה הוא נעלם לי ולמה לא עובדים על האוטו שלי ולאחר שהתייאשתי לחפש אותו הוא חוזר (השעה קרוב ל 7:35 בבוקר כשכבשעה 7:10 הוא הלך למחסן להביא את הפילטר) שאלתי אותו מה קורה למה הוא לא ממשיך אז הוא ענה לי שאין את הפילטר של הלחץ הגבוהה ושהוא לא יכול להמשיך בעבודה ושאני אגש למנהל המוסך אם יש לי בעיה עם זה.

ניגשתי למנהל המוסך ושאלתי אותו מדוע נותנים לי להגיע לטיפול וזאת לאחר שהתקשרתי יום לפני לוודא שיש את כל החלקים, המנהל ענה לי שאני אחכה בסבלנות כי רק עכשיו הגיע המחסנאי והוא ייבדוק שוב פעם. לאחר המתנה של עוד איזה 10 דק' ניגשתי לשאול את המנהל מה קורה איתי, אז הוא ענה לי שאין במחסן ושהוא מנסה לבדוק אם הוא יכול להוציא את הפילטר ממערכת חדשה כזאת שדומה לשלי, אמרתי בסדר והלכתי לאוטו לחכות. לאחר המתנה של עוד כ 5 דק' הגיעה עובד נוסף עם מחשב לפטופ ביד ואמר שהוא מצטער שאין את הפילטר ושהוא ייאפס לי את השעון של הטיפול ושאני אבוא ביום אחר. באותו הרגע ממש ממש התעצבנתי גם בגלל שגרמו לי להגיע (כ 30 ק"מ) סתם וזאת לאחר שוודאתי יום לפני מולם שיש את כל החקלים וגם התעצבנתי שהבחור החליט לאפס לי את המחשב של הגז ולשחרר אותי לדרכי ככה עם פילטר ישן ולא מוחלף כשהוא יודע שזו מערכת גז שדורשת טיפול קבוע ללא הזנחה. לבסוף אמרתי לעובד שיפרק את הפילטר לחץ נמוך ויחזיר לי את הישן ואני כבר אסע למקום אחר. לאחר 5 דק' של עבודה הוחזר הפילטר הישן שלי למקומו ויצאתי מהמוסך בהרגשה רעה מאוד ובעצבים מיותרים ועם זמן מבוזבז סתם שהיה כלכך חשוב לי בבוקר זה לכן גם הגעתי ב 7.

בשעה 8:15 בערך יצאתי לכיוון כרמיאל למוסך השחר וכבר ב 8:45 האוטו היה בתוך המוסך והתחילו לעבוד עליו. לאחר כחצי שעה האוטו היה מוכן ( החלפה של שני הפילטרים+ איפוס מחשב+ בדיקת דליפות גז). שילמתי את מה שמגיעה למוסך וחזרתי לעבודה באיחור עצבני.

מסקנה שלי אישיתי שאני יותר לא אחזור למוסך עין המפרץ ואמשיך לטפל במוסך השחר שבכרמיאל.

עד כאן חווד הדעת שלי.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לפני כשבוע פניתי טלפונית לחנות "טכנו צינור" בתל אביב. דיברתי (במקרה) עם המנכ"ל אלי. הצטרכתי אביזרים מסויימים שמחירם נמוך ואשר יש ללחוץ אותם על צינור. בסיכומה של השיחה אלי אמר שישלח לי בדואר את האביזרים וכאשר אבוא ללחוץ אותם, אשלם תמורתם. האביזרים אכן הגיעו, כמובטח, אבל בין לבין, מצאתי מישהו באזור התעשייה של באר טוביה, סמוך לאזור מגוריי, אשר יש לו מכשיר לחיצה ולכן תחסך ממני נסיעה מיוחדת לתל אביב לשם כך. התקשרתי הבוקר לאלי ואמרתי לו שברצוני לשלוח לו את התשלום עבור האביזרים, מכיוון שלא אגיע אליו לביצוע הלחיצות. באדיבות ובגישה חביבה, ענה לי אלי שאין טעם שאשלח לו את הכסף מכיוון שזו סתם טירחה. תחת זאת הזמין אותי להכנס אליו בפעם הבאה שאזדמן לתל אביב.

פשוט עושה טוב בלב לדעת שיש עדיין אנשים שחשוב להם שרות ולהיות קשוב ללקוח גם כאשר מדובר ב"כסף קטן".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך בעקבות המלצה, של עזרה (חבר הפורם).

הייתה לי בעיה של נטיה שמאלה בבלימות.

חיים עשה עבודה יסודית ומקצועית.

המחיר הינו בגדר הסביר, ואני ממליץ לשאר חברי הפורם להעזר בשרותיו.

שוב תודה לחברי הפורם, על שיתוף הידע והעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

בעקבות בעיה שהיתה לי עם הטורים ברכב יונדאי אקסנט 2005 שאחת לחודש הטורים היו נשארים ברמה גבוהה(1700 סל"ד) לאחר ההתנעה, פניתי למוסך מורשה יונדאי שם אמרו שצריך להחליף חיישן בית מצערת ומנוע צעדים בעלות של 2500 ש"ח.

פניתי לפורום והמליצו לי על ניקוי יסודי של בית מצערת ומנוע צעדים.

במוסך שאול (ברחוב ריב"ל) שם אני מטפל בד"כ ברכבי (מומלץ) הפנו אותי למוסך מאיר הקרבורטורים ברחוב האחים מסלאויטה 4 תל אביב.

מאיר ביצע ניקוי אינג'קטורים באינפוזיה, ניקוי בית מצערת וניקוי מנוע צעדים בעלות של 320 ש"ח כולל מע"מ.

הוא אמר שהוא מקווה שהבעיה תיפתר ואם לא שאני אחזור אליו והא יחליף את החלקים בקיזוז הסכום ששולם.

עד עתה חודשיים אחריי, התקלה לא חזרה ואני גם מקווה שלא תחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי סדק קטן בשמשה הקדמית בהונדה סיוויק 2010 שלי וחששתי שמא בטסט המתקרב אכשל בגללו ואיאלץ להתרוצץ בדחק של זמן וגם משום שהוא סתם הציק לי בעין.

אילו פניתי לחברת הביטוח הייתי מקבל שמשה חליפית (מאותו סוג ששמים לכל המכוניות) וכפי שקראתי בין היתר גם מחיפוש בפורום שמשה חליפית נעדרת הגנה משמש ובכלל אני חושב שזה חלק די חשוב שיש לתת את הקרדיט ליצרן הרכב ולהשתמש במקורית.

פניתי לפירוקיה הנ"ל טלפונית לוודא קיומה של שמשה מקורית כזו, הגעתי לשם ונתנו לי אותה ב-1500 שקל כולל הרכבה במקום.

לאחר שטיפה שבוע לאחר מכן ומספר גשמים שירדו בלי שום דליפה אני יכול גם לומר שההרכבה בוצעה בצורה מקצועית.

במקום לשלם איזה השתתפות עצמית לחברת ביטוח ולקבל שמשה סוג ז' או לקבל שמשה חדשה מהחברה ב-5 אלף שקל, קיבלתי במחיר סביר יחסית שמשה שאפשר לקרוא לה חדשה, ללא כל פגם והכי חשוב מקורית ומבחינתי כפי שאמרתי מקורית טובה בשביל השקט הנפשי, הבטיחות, ההגנה מקרני UV ואי פגיעה בסחירות הרכב שכן שמשה קדמית חליפית ברכב בהחלט עלולה להיתפס לא טוב בעתיד בעיני קונה פוטנציאלי.

בשקלול כל הנתונים הנ"ל ראיתי בהחלט לנכון לבוא בהמלצה זו.

מעצמת חלפים, דרך חיפה 30, קרית אתא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש להם אתר אינטרנט.

אני מעתיק לך טלפונים מכרטיס הביקור שקיבלי: 04-8414465, 057-5323737, למרות שבגוגל אתה בקלות מוצא.

אני לא יודע אם יש לו ל-BMW או אין לו. יש לו מגרש של מכוניות מפירוק ולא עברתי על כולן אלא התעניינתי במשהו מסוים. תתקשר ותשאל מה אתה מחפש ויגידו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לא מצאתי שרשור לאוטוסטור אז החלטתי לפתוח אחד.

ביום שלישי אחה"צ הזמנתי שמן ותוסף דלק כולל משלוח. ההזמנה נעשתה בטלפון מול משה.

ביום חמישי כבר קיבלתי את ההזמנה, אך להפתעתי תוסף הדלק כנראה התקמט במשלוח והבקבוק נוקב ורוב תכולתו נשפכה ונספגה בקרטון.

שלחתי מייל למשה מאוטוסטור. לא עברה רבע שעה ומשה כבר התקשר אלי ואמר שהוא שולח בקבוק חדש של תוסף דלק.

השירות היה מעולה, משה היה נחמד מאוד ואדיב. המחיר היה הכי זול שמצאתי.

אין לי ספק שברגע שאצטרך משהו נוסף מהחנות שלהם הם יהיו הכתובת הראשונה שלי.

ממליץ מאוד מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק!

השירות שם מעולה.

גם לי משה עזר בענייני פוליש ווקס.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות ומחירים מעולים! פשוט אין לי מילה רעה להגיד.

גם הגיע מהר, גם המחיר היה מצויין וגם התקשרו לבדוק שהכול הגיע ולשביעות רצוני. קנו אותי בתור לקוח בזה אין ספק.

ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט בית עסק מעולה ! :-D

הזמנתי מוצרים באתר האינטרנט שלהם, כבר אחרי שעה וחצי התקשרו אלי כדי לעבור על ההזמנה ויום למחרת היה אצלי שליח "עד הדלת" עם המוצרים.

בנוסף, קיבלתי שיחת טלפון מהחברים בחנות שרצו לוודא שהמוצרים הגיעו בריאים ושלמים ! :-D

ממליץ בחום על אוטוסטור, בהחלט אחזור לרכוש שם שוב ! :-D

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...