Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

לגבי השרשרת - חדשה עולה כמאה ש"ח, אפשר גם להחליף חוליות בודדות בעלות נמוכה יותר.

לגבי ההילוכים - כנראה שהתעקם המעביר או האוזן שעליה הוא יושב (מניח שההילוכים האחוריים הם הבעייתיים?). אפשר לנסות ליישר ביד. בנוסף אתה יכול לכוון את ההילוכים מחדש באמצעות שני הברגים שיושבים על כל מעביר, ולקוות שזה מספיק.

ג'אנט - עקום-עקום או שמיניות? אם שמיניות אז זה תיקון פשוט באמצעות מתיחה של השפיצים, אם התעקמות רצינית אז לא יודע.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

EZUF יא ראש פיוז אחד !

וואלה היום ב12 באתי לחנות, כולי מבסוט שסיימתי יג' סוף סוף.

היו מלא דברים נאחסים שלא עבדו ומחשבים נאחסים, באתי תוך שעתיים-שלוש סידרתי את כל הבעיות, אפילו הספקתי ללכת לקנות צמה של H4 לפנס של האוטו של העבודה כי האחרונה התפחמה ואין נורה, עובד פיקס ! :-)

קיצר אפילו הכי נאחס, הכי מחשב של לקוחה, נייד שקנתה בארה"ב, נשבר לה השקע טעינה, לא הצלחנו להשיג בארץ את החלק, הזמנו בסוף מאיביי מה יכול להיות,

הגיע לא מתאים, הבוס כולו עצבים ולא נעים מהלקוחה, עשיתי התאמה לשקע טעינה לבד, הכל עובד פיקס, השקע מוציא 19V והכי חשוב המחשב עובד ונדלק והתקלה שהיתה סודרה, ומה שעשיתי, אין מצב שהשקע יצא מהמקום.

היה עוד מחשב נייד שהיה צריך להחלי, דיסק קשיח ולבדוק USB שלא עובד,

היה צריך לפרק את כל המחשב כדי להוציא את הדיסק קשיח, וואלה תוך 5 דקות היה בחוץ והכנסתי את החדש, על הדרך הסתכלתי על הUSB, אז זהו שיש פה 2 בקרים, אחד לUSB 3 ואחד לUSB 2, מה שלא עבד זה הUSB2, מסתבר שחתיכה ממממש קטנה של ברזל כלשהו קיצרה בין 2 רגליים של הבקר, וממש היה תקוע שם, ניתקתי הכל, הצלחתתי להוציא את החתיכה הקטנה, והבעיה סודרה, בדיוק המחשב עלה עם ההתקנה החדשה, והUSB כמובן עובד :-),

קיצר הבוס מבסוט עלי אחושרמו*ה לאחרונה.

האמת אני קורע את התחת למרות שהמשכורת שלי על הפנים, זרקתי ז*ן כמה חודשים, אבל חזרתי לעצמי, אני יודע שתוספת או בונוס אני לא אקבל.

אבל אנסה להוציא משהו על הקריעת תחת.

קיצר כבר 6 ואני עובד 6 שעות כמו חמור בלי הפסקה.

אני יוצא לקנות לי שוקולד קטן.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלגז, אני חייב להחליף את כל השרשרת, היא כבר ישנה ואין טעם להחליף חוליות. יש לך המלצה לשרשרת סבירה?

הג'אנט עושה שמיניות ומשתפשף על הבולם. אני אנסה למתוח את השפיצים.

בהילוכים הקדמיים תמיד הייתה בעיה קטנה, אבל זה לא הפריע לי. בעבר ניסיתי לסדר את העניין עם הברגים, אבל אין אליהם גישה נוחה (לא חשבו על זה לפני כמה שנים כנראה), ועד שהצלחתי להזיז טיפה זה לא ממש עזר. אבל זה גם לא כ"כ הפריע לי.

אחרי הנפילה האחרונה, ההילוכים האחורים התחילו לעשות בעיות. אין מעבר חלק והם פשוט לא עוברים או שעוברים ב-"נפילה" ולא בצורה חלקה.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצא אלטרנטור בארץ ציון! ויתרתי על התענוג שעולה 1100.

העדפתי לשלוח לליפוף ושיפוץ את הקיים.

עוד יומיים שלושה והנבלה תחזור.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניקס (דני עם איקס?) - מזה עוזר שהבוס המעפן שלך מבסוט עליך? תהיה חזק וגש אליו לדרוש (לא לבקש) בונוס.

או שהוא בקטע של לנצל עובד כמה שאפשר,וכשיש דרישה לקצת פפלינוס,מתחיל לבכות כמו כל מעסיק ישראלי מצוי?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניקס (דני עם איקס?) - מזה עוזר שהבוס המעפן שלך מבסוט עליך? תהיה חזק וגש אליו לדרוש (לא לבקש) בונוס.

או שהוא בקטע של לנצל עובד כמה שאפשר,וכשיש דרישה לקצת פפלינוס,מתחיל לבכות כמו כל מעסיק ישראלי מצוי?

זה עוזר בגלל שיש מצב שבקרוב אחד העובדים עוזב, אוכל לנצל את המצב ולקבל משכורת בהתאם + האוטו המחורבן הזה, לפחות דלק חינם.

אם לא יעזוב, אני אלך לדרוש בונוס, ולא 100 שקל מעפנים.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...