Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי מלא ל-JOY

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יצא לי לנקות את הרכב באופן מלא, שכולל ניקוי חיצוני, פלסטלינה (סינית מאייביי), ווקס, בנוסף לניקוי פנימי, כמה תמונות:

CF001_zps0e14b807.jpg

CF002_zps8fafd10e.jpg

1.jpg

CF003_zpsa23245e9.jpg

מוצרים:

סבון של ארמורול

פלסטלינה סינית (השתמשתי בה עם מים)

ווקס של טרטל (המוצר הזה http://p.alejka.pl/i2/p_new/50/43/turtle-wax-original-plus-ptfe-wosk-uniwersalny-z-polimerem-butelka-500-ml_0_b.jpg)

בנוסף למי שזוכר היה דיון בקשר למטליות מיקרופייבר, אז לא היה לי זמן להזמין מאייביי ונסיתי אלו של סנו, והאמת הם עשו את העבודה בצורה טובה מאוד, יש להבדיל בין מיקרופייבר לריצפה ובין מייקרופייבר לניקוי כללי (30X30 CM), אני השתמשתי באילו של הניקוי הכללי.

ובקשר לפנים הרכב, לא היה הרבה מה לעשות חוץ משאיבת אבק, לפני כמה חודשים השתמשתי ב-TUFF STUFF לניקוי יסודי.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה יופי! מכונית מיוחדת, שמור עליה.

נדמה לי שראיתי את הרכב הזה בטכניון כמה פעמים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד. האוטו שמור מאוד, וכיף לראות שלא הוספת לו שטויות וקשקושים שרק מכערים.

אני אישית לא אוהב את הג׳אנט השחור. הייתי מחזיר לצבע כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לפחות טאסות, לפחות! השחור הזה הורס את כל המראה של הרכב.

אני אישית לא אוהב את הג׳אנט השחור. הייתי מחזיר לצבע כסף.

זה משהוא זמני, אני מחפש ג'נטים 13 אינץ" משומשים, למשל משהוא בסגנון הזה:

$T2eC16h,!ygE9s7HLdLGBRMf4kwny!~~60_12.JPG

$(KGrHqFHJFIFEeUhTE,qBRK71c)5Yg~~60_12.JPG

$T2eC16Z,!y0E9s2S8jDCBRMRl!rB+!~~60_12.JPG

כל הג'נטים החדשים במידה 13 לא נראים טוב, הכל סיני. אם אמצא משהוא משומש שבא במקור על רכב איי שם בשנות ה-90 או 80 והמחיר אטרקטיבי אז אחליף.

למרות זאת, התמונה קצת מעוותת את הג'נט:

OpelCorsaJOY146_zps1528fdaf.jpg

חשבתי להוסיף ליפ אדום, אך אני לא בטוח בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
זה משהוא זמני, אני מחפש ג'נטים 13 אינץ" משומשים, למשל משהוא בסגנון הזה:

כל הג'נטים החדשים במידה 13 לא נראים טוב, הכל סיני. אם אמצא משהוא משומש שבא במקור על רכב איי שם בשנות ה-90 או 80 והמחיר אטרקטיבי אז אחליף.

גם אני מחפש לאוטו שלי 13 יפים כבר הרבה זמן. מישהו בפיסבוק שלח לי את זה לפני חודש, גלגלים יפים מקוריים של אופל:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4857230680791&set=o.310631898998536&type=1&theater

אם היתה לי אופל מזמן הייתי קונה אותם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...