Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

גם יש עתיד יישרו קו.

לפיד בלס בהנאה (או בחוסר ברירה) את תיק האוצר שביבי דחף לו. לא אתפלא אם הפעם, אם יהיה להם מס' מכובד של מנדטים, לפיד (שלא ידע בזמנו אפילו את מחיר הנסיעה באוטובוס) יקבל את תיק התחבורה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

בפעם הבאה פחות משר חוץ לא יתקבל לדעתי, אבל אולי אני טועה.

שינוי או מהפך לעתיד, אני רואה רק אם יש-עתיד, יקבלו הרבה תמיכה.

אם יש עתיד יקבלו רוב.. והם לא יצליחו לשפר את המצב - כנראה שעתידנו על-הפנים.

בדיוק קו המחשבה שלי, אם הם לא יצילו את המדינה, היא תלך לאבדון. כי כבר ההווה על הפנים. פעם "הערסים משתלטים על המדינה" היה סוג של מטאפורה מהתרשמות ממה שקורה בחוץ. היום יש ערסים רבים בכנסת באדיבות הליכוד. כמו כן הדוסים גם משתלטים לנו על החיים, הייתי בדיכאון כל בוקר מהמקום המגעיל הזה כשהיו שלטים עם פני נשים קרועות בבגין (ירושלים). עוד רוצים להתחיל להעביר לנו חוקי הלכה וחוקי שחיתות ודיקטטורה לאט לאט, בנט ההזוי עושה מה שבא לו במשרד החינוך. העתיד (שהוא על הפנים) כבר כאן. אם אנשים לא יתעוררו בבחירות הקרובות, הלכה המדינה.

כל מי שהולך ומבזבז את הקול החילוני שלו על ליכוד כי יש שם "ליכודניקים חדשים" הוא לא פחות מבוגד במדינה, כי אנחנו רואים מי בדיוק הוא בעל השפעה בליכוד היום ומי משפיע על סדר היום במדינה. ביבי וחבורת הערסים ושאר הכלבלבים לכאורה שלו. ולאן הם מובילים אותנו.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בבחירות הבאות הליכוד שוב יזכה, לא משנה למי הציבור כרגע חושב להצביע. לפני הבחירות יארגנו לכולנו איזה מבצע עם מילואים לחצי מדינה כדי להזכיר לנו מי דואג לביטחון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי בעל ההשפעה ב"יש עתיד"? דורון דורוני פדהצור, שבכל יום עובר על כל הפייסבוק בעולם, כדי להגיב לכל אחד שיוצא נגד האדון שלו?

ומה יעשה יאיר בתור שר חוץ? יגנח שהוא אוהב את ישראל?

השרשור הזה בן 5 כמעט. ב-5 שנים האלו קרה לא מעט, לטוב ולרע. דבר אחד בטוח לא השתנה: יאיר לפיד הוא עדיין המתמודד הכי עצלן, עם הכי פחות כלים, ידע והשכלה רלוונטית, להנהיג את המדינה הזו. זה צץ כמעט בכל פעם שמישהו טורח לעבור על הנאומים שלו ולעמת את השטויות שהוא פולט עם המציאות ומה שקרה או קורה בפועל. ומה שהכי פתטי הוא, שעוד יש לו את החוצפה לטעון נגד פוליטיקאים חדשים שהם "לא ישבו בקבינט בזמן מלחמה".

אם אתם עדיין חושבים שצריך להצביע לו כי הוא יטפל בכל בעיות מול החרדים - שיהיה לכם בכיף. אבל המדינה הזו צריכה דבר אחד פוליטית לפני הכל: שינוי שיטה לכזו שתשאיר בתמונה בדיוק 2 מפלגות רלוונטיות. בלי זה לא יהיה כאן שום שינוי אף פעם, ואת זה יגלה גם המלך הערום שלכם, ביום שבו (חלילה, טפו, טפו, טפו, חמסה חמסה חמסה) ינצח בבחירות, ויגלה שאין לו עם מי להרכיב קואליציה, כי ערבים ומרצ זה לא בא בחשבון, הליכוד זו בכלל לא אופציה, והופ, הנה, גם הוא צריך את דרעי וליצמן.

אגב, אם כבר הערנו את השרשור: מבקר המדינה קבע לפני איזה חודש שאסור לאנשי ציבור כמו חברי כנסת לחסום אזרחים מהפייסבוק ללא סיבה. מי מתנדב לפנות בשמי ליאיר ולהגיד לו שזה שציינתי את המובן מאילו עליו, לא אומר שצריך לחסום אותי?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי לפיד - איך אנשים לוקחים ברצינות, בתור אלטרנטיבה למי שנתפס כשליט יחיד, מישהו שלא מאפשר בכלל פריימריז במפלגה שלו?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי בעל ההשפעה ב"יש עתיד"? דורון דורוני פדהצור, שבכל יום עובר על כל הפייסבוק בעולם, כדי להגיב לכל אחד שיוצא נגד האדון שלו?

ומה יעשה יאיר בתור שר חוץ? יגנח שהוא אוהב את ישראל?

השרשור הזה בן 5 כמעט. ב-5 שנים האלו קרה לא מעט, לטוב ולרע. דבר אחד בטוח לא השתנה: יאיר לפיד הוא עדיין המתמודד הכי עצלן, עם הכי פחות כלים, ידע והשכלה רלוונטית, להנהיג את המדינה הזו. זה צץ כמעט בכל פעם שמישהו טורח לעבור על הנאומים שלו ולעמת את השטויות שהוא פולט עם המציאות ומה שקרה או קורה בפועל. ומה שהכי פתטי הוא, שעוד יש לו את החוצפה לטעון נגד פוליטיקאים חדשים שהם "לא ישבו בקבינט בזמן מלחמה".

אם אתם עדיין חושבים שצריך להצביע לו כי הוא יטפל בכל בעיות מול החרדים - שיהיה לכם בכיף. אבל המדינה הזו צריכה דבר אחד פוליטית לפני הכל: שינוי שיטה לכזו שתשאיר בתמונה בדיוק 2 מפלגות רלוונטיות. בלי זה לא יהיה כאן שום שינוי אף פעם, ואת זה יגלה גם המלך הערום שלכם, ביום שבו (חלילה, טפו, טפו, טפו, חמסה חמסה חמסה) ינצח בבחירות, ויגלה שאין לו עם מי להרכיב קואליציה, כי ערבים ומרצ זה לא בא בחשבון, הליכוד זו בכלל לא אופציה, והופ, הנה, גם הוא צריך את דרעי וליצמן.

אגב, אם כבר הערנו את השרשור: מבקר המדינה קבע לפני איזה חודש שאסור לאנשי ציבור כמו חברי כנסת לחסום אזרחים מהפייסבוק ללא סיבה. מי מתנדב לפנות בשמי ליאיר ולהגיד לו שזה שציינתי את המובן מאילו עליו, לא אומר שצריך לחסום אותי?

תגובה לזה ולפריימריז של RK.

אני לא מבין את הקטנוניות הזו. אני יכול להסכים שלפיד הוא לא המועמד המושלם (רחוק מכך אפילו, כן הוא אומר שטויות לפעמים, זה לא העיקר כרגע לטעמי), הבעיה שהוא היחיד שמפלגתו יכולה לשנות את הכיוון שאליו הולכת המדינה. אני מציע שבמקום להינעל על לפיד עצמו, תסתכלו איזה מפלגה איכותית יש לו בהשוואה לשאר המפלגות, במיוחד הליכוד. תראו איזה מצע יש להם, שחלק ניכר ממנו כבר מוכן לביצוע לאחר עבודה ייסודית של אנשי מקצוע.

להשמיץ את לפיד זה הכי קל (והוא מרים להנחתה מדי פעם), אבל מה האלטרנטיבה הראויה שהיא לא יש עתיד? בעשור הבא גם יהיה פריימריז כנראה, כרגע זה רק יהרוס את המפלגה לדעתי.

לגבי הרכבת ממשלה, אני מציע קודם כל לבחור משיקולים עניניים וכשזה יגיע אז לדסקס על זה. דעתי האישית שהליכוד יהיה בפנים, כי הכיסא לכאורה חשוב להם מהכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנוח, אז "לא משנה מי המנהיג, העיקר המצע של המפלגה", וכשנוח אז "המפלגה היא רק פלטפורמה, מה שחשוב זה המנהיג".

הבעיה העיקרית של השמאל-מרכז זה שאין להם הנהגה. הפתרון הוא בדמות מה שיבגני הציע: 2 מפלגות, שכל המועמגים צריכים להתכנס לתוכן. בלי קואליציות וקומבינציות פיוז'ן של יום אחרי הבחירות.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי, אבל חלומות לחוד והמציאות לחוד. אני נגעל מהמציאות ולחיות בחלום על משטר המושלם שלא יקרה ומנהיג מושלם שלא קיים לא יעזור לשנות אותה לצערי.

ויבגני, עוד משהו. זה בכלל לא רק "לפתור בעיות עם החרדים", זה הרבה הרבה יותר מזה. אם אתה באמת עיוור שלא רואה מה קורה במדינה, אז אני מרים ידיים..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ

איזו מפלגה איכותית יש לו? שי פירון? ההיא שלא הצביעה לפי מה שלפיד הכתיב לה, ואז הכריחו אותה לכתוב פוסט מתנצל בפייסבוק על כמה שהיא סוגדת למנהיג?

זו לא קטנוניות, זו המהות.

אני קורא לא מעט ממה שמפרסם לפיד. למשל, לפני כמה חודשים קראתי את מסמך תפיסת הבטחון של יש עתיד. זה היה מסמך יש עתיד קלאסי. כמובן, הכל ארוז כמסמך יעני - אקדמי (עם הערות שולים ומראי מקום מנוהלים באופן אקראי). כמה עמודים של חנופה לישראל, כמה עמודים טריוויאלים על איומים. ומה הפתרון? הפתרון המוצע הוא להקים גופים אחראים שיקבעו מדיניות. מה זה אומר? לא יודע. אבל זו גישת שכנוע טאוטולוגית כזו, שבעייני לא אומרת כלום גם אם היא נשמעת חכמה(״כדי לקבוע מדיניות, אנחנו צריכים גוף שיקבע מדיניות״; ״כדי להיות טובים, אנחנו צריכים להיות טובים״).

אני לא חושב שהוא היחיד שיכול לשנות את הכיוון. קודם כל כי ברצינות, עם הזמן, אני פחות ופחות יודע אפילו עם עצמי מה זה אומר ״לשנות כיוון״. אבל חוץ מזה, גם כי אני בטוח שאפילו בליכוד יש אנשים שראויים להיות מנהיגים יותר מיאיר, פשוט כרגע הם בשוליים.

לא יודע, לדעתי, אם אתה איש ימין כלכלי או מדינית, תצביע לליכוד. אחרת תצביע לעבודה. אם כולנו, כולל אותי, היינו פועלים ככה, והליכוד היה מקבל איזה 70 מנדטים, כנראה שלפחות חלק מהבעיות השלטוניות היו נפתרות.

עריכה קטנה: ארקו, אתה יכול לשאול את RK, הוא יכול להעיד שאני לא עיוור, אני חמוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על דעתך שאם 70 מנדטים לליכוד הבעיות היו נפתרות וזה בסדר, כל אחד ודעותיו. הדבר היחיד שהיה נפתר (זמנית בלבד, למשך עשור, גג שניים) זה הכפיה של החרדים. כל המחלות השלטוניות האחרות היו רק מעמיקות. אני עד לבחירות האחרונות הצבעתי רק לימין, אבל הגעתי להבנה שאין שם יותר אנשים ראויים וזה או יש עתיד או לא לבחור בכלל. יותר שמאלה מיש עתיד אני לא יכול ללכת מצפונית. אז מבחינתי כרגע זה רק הם.

אני בטוח שאי שם בליכוד יש אנשים ראויים, אבל כל עוד יש שלטון יחיד של ביבי בליכוד (בואו נודה, הפריימיריז שם זו אחיזת עיניים אחת גדולה), הם לא יקבלו במה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה האלטרנטיבה הראויה שהיא לא יש עתיד? בעשור הבא גם יהיה פריימריז כנראה, כרגע זה רק יהרוס את המפלגה לדעתי.

על סמך המצע יש כזו מלבד יש עתיד, רק שהיא לעולם לא תעבור את אחוז החסימה. אתן לכם לנחש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קו המחשבה שלי, אם הם לא יצילו את המדינה, היא תלך לאבדון. כי כבר ההווה על הפנים. פעם "הערסים משתלטים על המדינה" היה סוג של מטאפורה מהתרשמות ממה שקורה בחוץ. היום יש ערסים רבים בכנסת באדיבות הליכוד. כמו כן הדוסים גם משתלטים לנו על החיים, הייתי בדיכאון כל בוקר מהמקום המגעיל הזה כשהיו שלטים עם פני נשים קרועות בבגין (ירושלים). עוד רוצים להתחיל להעביר לנו חוקי הלכה וחוקי שחיתות ודיקטטורה לאט לאט, בנט ההזוי עושה מה שבא לו במשרד החינוך. העתיד (שהוא על הפנים) כבר כאן. אם אנשים לא יתעוררו בבחירות הקרובות, הלכה המדינה.

כל מי שהולך ומבזבז את הקול החילוני שלו על ליכוד כי יש שם "ליכודניקים חדשים" הוא לא פחות מבוגד במדינה, כי אנחנו רואים מי בדיוק הוא בעל השפעה בליכוד היום ומי משפיע על סדר היום במדינה. ביבי וחבורת הערסים ושאר הכלבלבים לכאורה שלו. ולאן הם מובילים אותנו.

מי הוא ערס להגדרתך? מי שמדבר בקולניות הוא ערס?

ה"דוסים" משתלטים לך על החיים? איך בדיוק? מה שונה העשור האחרון לעומת העשורים הקודמים שההורים שלך גדלו בהם מבחינת סטטוס קוו?

מה בנט "ההזוי" עושה כרצונו במשרד החינוך?

החיים בישראל טובים. העובדות מדברות בעד עצמם והכל נמצא ברשת באופן השוואתי.

העתיד על הפנים? זאת מסקנה שהגעת אליה אחרי ביצוע מחקר אקדמי מקיף? הלכה המדינה???? אבוי.מלחיץ. זה לא מה שמפמפמים לנו כבר כמה שנים? (בידוד מדיני, מדינת הלכה, איראניזציה או ארדואניזיציה? )

אני חילוני גמור שנהנה לאכול בייקון עם הגבינה הצהובה שלי ביום כיפור ועדיין למדתי לכבד את העובדה שיש אנשים דתיים או סתם מסורתיים והמדינה הזאת הוקמה על התשתית היהודית- גם אם אני רואה את עצמי יהודי בצורה אחרת וגם אם צריך להתפשר למען אוכלוסיה אחרת שמשוייכת לעם שלי.

אני "מבזבז" את הקול החילוני שלי כראות עיניי ומעדיף להיקרא "בוגד" ע"י ליצנים ששמים תקוותם במפלגת יש עתיד ש"תציל את המדינה" או אלה המולמדים החכמים שרואים את "השפעת הליכוד" שהאספסוף, לשיטתם, לא מסוגל לראות.

"ביבי וחבורת הכלבלבים" (איףףף כמה התנשאות ושנאה) נבחרו דמוקרטית ע"י אנשים שמספרם גדול על אלו שחושבים כמוך. אולי לטעמך הם חבורה גדולה של טפשים ובוגדים.. אך לפי התחזיות כנראה שהחבורה הזאת תמשיך לחייך בזמן שאתה תמשיך להתלונן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאי שם בליכוד יש אנשים ראויים, אבל כל עוד יש שלטון יחיד של ביבי בליכוד (בואו נודה, הפריימיריז שם זו אחיזת עיניים אחת גדולה), הם לא יקבלו במה.

כל עוד העם לא מתפקד למפלגות ונזכר בהם רק ביום הבחירות, המצב שאתה מתאר נכון.

אם אתה מזדהה עם ערכי הליכוד המקוריים, אני חושב שאתה צריך להתפקד ולהשפיע בפריימריז.

זה בדיוק מה שמנסים לעשות הליכודניקים החדשים. מציגים אותם כשמאלנים במסווה, לדעתי זה לא נכון. דה פקטו, ביטן ומיקי זוהר ואמסלם נלחמים בהם, לדעתי כבר מראה שהליכודניקים החדשים עושים משהו טוב.

אני אישית פקוד לליכוד, לא דרך הליכודניקים החדשים דווקא. במקרה הכי גרוע אפסיד 60 שקל בשנה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אני רואה את עצמי יהודי בצורה אחרת וגם אם צריך להתפשר למען אוכלוסיה אחרת שמשוייכת לעם שלי.

״העם שלך״ my rump. נטו חבורת אנשים שמשחקים בנדמה לי....:wink:

וברצינות, ישראל היא לא המדינה היחידה שהזהות שלה קשורה לדת הרוב שלה: בארצות הברית יש מוטיבים דתיים בכל סמלי הממשל. גם כל המדינות הערביות, גם החילוניות ביותר שבהן, מוגדרות בחוקה שלהן כמדינות מוסלמיות סוניות. כך שזה שמדינת ישראל מוגדרת כמדינה יהודית (ואני חושב, כמוך, שזה נכתב במובן של השייכות האתנית, לא של הדת היהודית) זה בהחלט לא מכשול לקיום אורח חיים חילוני. ומצד שני, אפשר להיות חילוני במדינה הזו ולא להיות אנטי-דתי.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איףףף כמה התנשאות ושנאה)

יש לי חלום, על ויכוח פוליטי - ולא משנה בין מי למי - בו אחד מהצדדים לא מעלה בשלב מסוים את ״אתה שונא ומתנשא״ כטעון מתישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...