Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Renaultrap כתב:

לפלסטינים אין שום שאיפה למדינה עצמאית.

אותי זה לא מעניין מה הם רוצים, מעניין אותי מה אנחנו רוצים ולצערי, יש כאן כבר שנים ארוכות ראש ממשלה שכל מה שהוא רוצה זה רק להיות ראש ממשלה וכל הדרכים כשרות כדי להישאר כזה. השאלה היא לא מדינה פלסטינית כן או לא, השאלה היא מי היא ומה תהיה מדינת ישראל, מדינה שאין לה אפילו גבולות מוכרים ומוסכמים.  

לפני 6 דקות, Renaultrap כתב:

אבל הם מוקצים כ"משיחיסטים"

בעזרת השם זו לא תוכנית!!! שמעתי מהם קשקושים של זה או זה או זה, איך מיישמים את זה? בעזרת השם. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4912

• SlowRide

4783

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 11 דקות, Renaultrap כתב:

טור דעה של פוליטיקאית בדימוס זה לא קיבל ולא כלום.

כפי שאמרתי, וינטר סוכל לפני הפגישה עם בנט. לאחריה ננזף. אישית, אני לא סבור שהוא אמור להחרים את מכריו שפנו לפוליטיקה אבל נוהל זה נוהל.

סוכל עקב טיוח הטרדות מיניות. זה לא רוח צהל וזה לא מה שמצופה ממפקד. זה היה מספיק כדי לעצור לו קידום הרבה קודם.

נאום הכלניות תיאר את הרפיסות והעולב של תפיסת הביטחון שלנו מאז אוסלו. משפחת טרגרמן היתה הראשונה לשלם את המחיר אחריו.

אני מסכים לגמרי שהצבא מחוייב להחלטות הדרג המדיני. משהו התבלבל לצבא שלנו (ולבכיריו במיל') בשנה שלפני הטבח. חזור לנאום של דיסקין בקפלן כדוגמא אחת מבין לא מעט אם התבלבלת באשר למי איבד קשר עם המבנה ההירארכי בדמוקרטיות.

את הרפיסות מובילה הממשלה והעומד בראשה. הם היחידים שקובעים.

הלכתי לנאום של דיסקין כי באמת לא זכרתי מה הוא אמר. קודם כל כלשעבר וכאחד שלא נושא שום תפקיד ממלכתי זכותו להגיד מה שבא לו.

שים לב שהוא קורא להשהית התנדבות. באיזה משטר דמוקרטי ובאיזו קונסטלךציה להגיד לא מתאים לי להתנדב בשבילך זו קריאה פסולה?

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Supertigre כתב:

לישראל לא הייתה שום תוכנית לעזה, כלום, פשוט שום דבר. עכשיו מה התוכנית של ישראל למקרה שהרשות קורסת? אתה יודע? מישהו יודע? ברור שאין שום תוכנית וזה מה שרע כאן. כל שר משיחי עושה מה שבא לו כי ביבי (שאסור לקלל אותו בפורום) עדיין מחזיק בשלטון.

היות והתוכניות של האלטרנטיבה השלטונית שאתה משווק כאן לשקט בגבול הצפון, בצורת העברת שטח ריבוני למדינת אויב (ועם מערכת משפטית מפנקת שמאפשרת זאת בזמן ממשלת מעבר) לא היו מוצלחות יותר אז אני חושב שחילופי שלטון הם לא הפתרון. יתרה מכך, בעודנו נלחמים בחמאס אני משוכנע שאין היתכנות לשיתוף תומכיו הישראלים בקואליציה. מה עושים? אולי מפסיקים עם חרמות על נציגים נבחרים של מיליון אזרחים?

• רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Renaultrap כתב:

יות והתוכניות של האלטרנטיבה השלטונית שאתה משווק כאן לשקט בגבול הצפון, בצורת העברת שטח ריבוני למדינת אויב (ועם מערכת משפטית מפנקת שמאפשרת זאת בזמן ממשלת מעבר)

שקר שחוזרים עליו 100 פעם לא הופך לאמת.

• אהבתי 4

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

לא יודע מה הקשר של רשות העתיקות ואני גם לא בטוח שלחיל השריון יש כלים לתחקיר כזה.

זה לא מתיישב עם העדות של הניצולה היחידה מירי הטנק.

מצד שני, גם עדות של מישהי שהייתה בת ערובה למשך זמן מאוד ארוך עם המון ירי מסביב אין יותר מדי אמינות, עם כל הצער שבדבר. ואם נמצאו קליעים בגופות, וכולם מתו מהירי טנק, מדובר בנס כי קצת בעיה לירות במישהו בזמן שהיורה מת. או שאתה טוען שהם משקרים פה?

לפני 10 דקות, פינדר כתב:

לא. זה בגלל שה״חוגגים״ החליטו להפוך את התהלוכה לפוליטית ומיטב הנוער שלהם החליט שהתהלוכה היא זמן מצויין לפריקת הנטיות האלימות והפשיסטיות שלהם.

או שאולי אלו שטענו שאסור לצעוד בעיר העתיקה הפכו את זה לפוליטי, כאילו הדגל הוא נשק.

זה שיש ילדים שבעטו בעיתונאי לא הופך את כל הצועדים לפאשיסטים, למרות הכיפה שאתה כל כך שונא.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Supertigre כתב:

אתה יודע איזה ניצי הוא יאיר גולן, ראשי שב"כ שהיו ועוד, עזוב, ביבי פשוט מנע מהם כל דבר והם מה לעשות, חייבים להתיישר. אם היה איזה מקרה שהיינו שומעים שביבי דחף לפעולה בעזה, בלבנון או לא יודע מה והדרג הצבאי דחף שלא, אז מילא, אבל לא שמענו על זה פעם אחת ואנחנו יודעים שאם זה היה קורה, ביבי כבר מזמן היה משתמש בזה. 

זה רק אני, או שעוד מישהו שומע פה כבר חצי שנה שאין דבר כזה ניצחון מוחלט וביבי לא רוצה את החטופים בחזרה, שולח ילדים למות וממשיך את המלחמה מאימת בית המשפט? נדמה לי שזה נשמע השבוע אפילו מיאיר גולן הניצי שעם בחירתו ליו"ר מפלגת העבודה, שהקימה את מדינת ישראל, קרא לסרב לשרת בצה"ל כדי להפיל את הממשלה

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Supertigre כתב:

אתה יודע איזה ניצי הוא יאיר גולן, ראשי שב"כ שהיו ועוד, עזוב, ביבי פשוט מנע מהם כל דבר והם מה לעשות, חייבים להתיישר. אם היה איזה מקרה שהיינו שומעים שביבי דחף לפעולה בעזה, בלבנון או לא יודע מה והדרג הצבאי דחף שלא, אז מילא, אבל לא שמענו על זה פעם אחת ואנחנו יודעים שאם זה היה קורה, ביבי כבר מזמן היה משתמש בזה. 

עזוב אותך מסיפורי סבתא. כשמערכת הבטחון רוצה משהו היא משיגה אותו.
כשמערכת הבטחון רוצה להפעיל לחץ יש לה מספיק כתבי חצר ומדליפים כדי להפעיל לחץ.
איזה ראש ממשלה היה יושב קפוא וסטטי כשרצות כתבות בחדשות שחיזבאללה מתעצם עד כדי איום אסטרטגי, לחמאס יש יכולת לפלוש ולכבוש את הקיבוצים, הדרג הצבאי דורש פעולה וראש הממשלה מסרב?
פעם אחת אולי זה היה עובר, אבל כמערכת הבטחון רוצה לעשות קמפיין היא יודעת.
בנוסף כל הישיבות מתועדות, יש פרוטוקולים, אם אתה כל כך בטוח שמערכת הבטחון הייתה ניצית ודחפה לפעולה חכה לתחקירים...

חוץ מכמה הבלחות פה ושם כמו שני ראשי השב"כ הקודמים וליברמן אף אחד שם לא דחף לפעולה. אף אחד מהרמטכלים, ולא אגף המודיעין. כולם זימרו את אותו מזמור וישנו על האף.

ביבי הוא האסון הכי גדול של מדינת ישראל מאז הקמתה. זה לא מנקה את הצבא שהפך בשנים האחרונות לסטטי, פחדן, לא יוזם, גוף שמנסה להעביר את הזמן בשקט.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

שקר שחוזרים עליו 100 פעם לא הופך לאמת.

למה ההסכם לא הובא לאישור הכנסת? בייחוד כשהבחירות "הפתיעו את לפיד וגנץ"

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/skki5de7j

עריכה אחרונה על ידי Renaultrap
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Renaultrap כתב:

היות והתוכניות של האלטרנטיבה השלטונית שאתה משווק כאן לשקט בגבול הצפון, בצורת העברת שטח ריבוני למדינת אויב (ועם מערכת משפטית מפנקת שמאפשרת זאת בזמן ממשלת מעבר) לא היו מוצלחות יותר אז אני חושב שחילופי שלטון הם לא הפתרון. יתרה מכך, בעודנו נלחמים בחמאס אני משוכנע שאין היתכנות לשיתוף תומכיו הישראלים בקואליציה. מה עושים? אולי מפסיקים עם חרמות על נציגים נבחרים של מיליון אזרחים?

האיש נכשל, כשל, הוא וכל הממשלה שלו היא כישלון אחד גדול ואתה עם הראש בקיר. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Renaultrap כתב:

היות והתוכניות של האלטרנטיבה השלטונית שאתה משווק כאן לשקט בגבול הצפון, בצורת העברת שטח ריבוני למדינת אויב (ועם מערכת משפטית מפנקת שמאפשרת זאת בזמן ממשלת מעבר) לא היו מוצלחות יותר אז אני חושב שחילופי שלטון הם לא הפתרון

נתנו (בעיני המתבונן כן?) ללבנון קצת מים מלוחים בלי כלום מתחת ויישבנו את כל המחלוקות בנושאי מים טריטוריליים. לא הייתי אומר שזו עסקה כזו רעה...

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, farkash7 כתב:

עזוב אותך מסיפורי סבתא. כשמערכת הבטחון רוצה משהו היא משיגה אותו.

רוח המפקד בסוף משפיעה על כולם, גם על הטובים ביותר. צריך לזכור שלמעט איראן אולי, האיומים על מדינת ישראל הם לא קיומיים, הם נוראיים, וחלקם כיום עם מחירים גבוהים מאוד (7 באוקטובר וחיזבאללה) אבל הם לא קיומיים וכאשר אלו האיומים, זה הכל כבר תלוי בדרג המדיני וזה הצבאי, כאמור, בסוף מתיישר. 

סתם לשם הדוגמה, הגדר בעזה הייתה אמורה להיות שטח השמדה, מי שמתקרב יורים בו. זוכר את הפגנות השיבה על הגדר? מי שבסוף נתן את ההוראה לא להרוג זה הקבינט. אז שזה כך שוב ושוב ושוב, הדרג הצבאי מתיישר ובטח שלא חושב ליזום משהו גדול אם בדברים הכי קטנים קושרים לו את הידיים מאחורי הגב. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Supertigre כתב:

רוח המפקד בסוף משפיעה על כולם

כשמערכות מתפקדות כמו שצריך ואנשים עושים את התפקיד שלהם זה לא המצב.
זה סתם עיוורון שלך צר לי. לנתניהו בסוף כראש ממשלה, כמקבל החלטות, כמוביל מדיניות, כראש המערכת יש את האשמה הגדולה ביותר, אבל זה לא מנקה את מערכת הבטחון.
הצבא כשל ב-7.10. הצבא כשל בניתוח המודיעני שלו ב10 שנים האחרונות ובפרט בשנתיים האחרונות. הצבא לא דרש פעולה לא בלבנון ולא בעזה. היו אנשים ספציפיים, ראש שב"כ, שר בטחון שדרשו את זה, אבל כמערכת לא הייתה דרישה כזו או אמירה כזו, להפך, דיברו על "הרתעה". 
אני הבנתי ש"הרתעה" זה מכבסת מילים ל"עזבו אותי באמא שלכם תנו לי לסיים תפקיד בשקט ולצאת לשנתיים חופש בפנסיה ואז תפקיד שיתפרו לי החברים".

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

אם ככה חצי מהם אם לא כולם צריכים ללכת הביתה.

יכול להיות שעד היום הכל שם הקצין, כמו שאר הדברים במדינה. אין לי מושג. גם אני זוכר את זה ככה, אבל סיימתי ללמוד ב2005.

נשמע לי לא שייך שדברים יקצינו. סיימתי ב2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, יובל .מ. כתב:

זה שיש ילדים שבעטו בעיתונאי לא הופך את כל הצועדים לפאשיסטים, למרות הכיפה שאתה כל כך שונא.

זה שכל שנה יש אירועים אלימים ושירי שינאה, בלי שציבור הצועדים מנסה למנוע את זה, הופך את כולם לכל הפחות למשתפי פעולה עם פאשיסטים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Supertigre כתב:

האיש נכשל, כשל, הוא וכל הממשלה שלו היא כישלון אחד גדול ואתה עם הראש בקיר. 

ואתה מסיר אחריות מאלה שהובילו את מערכת הביטחון. ביחד, כל מי שקשור לזה אשם.

כשהם רוצים כסף למטוסים הם יודעים להדליף לניר דבורי, כשהפנסיות של הגנרלים נפגעות אלון בן דוד מדבר על בריחת צעירים מ-8200, כשבונים מאגרי טילים הכל צרצרים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...