Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 13 דקות, פינדר כתב:

רק שמדובר בשר כושל. כישלון מוחלט.

גם אם נוריד את אירועי ה7.10, זו השנה שבה נרצחו הכי הרבה אנשים על רקע פלילי. בפער.

ועכשיו הוא מתעסק בהר הבית וברמדאן, לא כי הוא חושב שזה יועיל לבטחון, אלא להיפך, הוא רוצה מהומות. הוא רוצה כאוס.

אנרכיסט פופוליסט כמוהו ניזון מהכאוס ומהפחד של של הציבור והוא בונה על זה שינצל את המהומות כדי לחזק את עצמו.

אולי במקום זה כדאי שיתעסק בדברים קצת יותר חשובים?

image.thumb.png.1d75587970399c61c731ddabd37bf129.png

אבל אלו דברים שונים.

האם הוא כושל? כן

האם הוא צודק לטעמי בדוגמאות שהבאתי? כן

אין שום סתירה בין הדברים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4784

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לא בדיוק ולא כוונתי 🙂

אוטונומיה רשמית, שבה יחליטו לגבי חוק גיוס כן/לא, תחבורה בשבת ומצידי גם הפרדה גברים/נשים. כספי מיסים *שלהם* שינתבו לאן שהם רוצים. בג״צ לא ישפיע על החלטות מקומיות שלהם.

המדינה תחשב את חלקם בהכנסות הגז, ים המלח וכו׳ ויורידו משם את חלקם בהוצאות הביטחון וכו׳

מצד שני, שלא תהיה להם השפעה על תקציבי מדינה, תקני רבנים מחוץ לאוטונומיה, תחבורה בשבת וכו׳

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Ooga כתב:

למען האמת מבחינתם זה אפילו יותר גרוע, כי עבורם העברות שלך פוגעות בהם באופן ישיר (עונש קולקיטיבי וכו').

אם מבחינתם העובדה שאני יהודי ואני לא שומר שבת ואוכל בייקון פוגעת בהם, אז הלך עליהם. לאור העובדה שלא חסר יהודים לא שומרי מצוות. לכם אולי כדאי שיחליפו תקליט, אחרת כול המאמצים שלהם לחינם אם דוד לא שומר שבת, או לארי דייוויד אוכל בייקון והסריט בדיחות על דתיים/חרדים בתוכנית טלוויזיה מצליחה.

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, Ooga כתב:

הם לא פועלים ככה כי המציאות לא מאפשרת את זה.

אם זאת הייתה מדינת הלכה והמציאות הייתה מאפשרת את זה, ברור שזה היה קורה.

תעשה לי טובה זה הכל העמדת פנים כדי לקבל שירותים וכסף מהמדינה.

מדינת הלכה זה הסיוט הכי גדול של המנהיגים שלהם כי הם יצטרכו למכור לקהל שלהם שהגיע הזמן לצאת לעבודה ולשרת בצבא.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פרשה מפוארת של משטרת בן גביר.

3 צעירים בדואים חדרו בלילה לישוב דתי כדי לגנוב. נתפסו ע״י כיתת הכוננות. אחד הגנבים נורה למוות.

המשטרה ניסתה לשתף פעולה עם היורה ולחפות עליו ואימצה את גירסתו שירה בגנב מתוך הגנה עצמית, לאחר שזה תקף אותו.

רק שמהמכון לרפואה משפטית נמסר שהגנב נורה 3 פעמים. בעורף. מה שיותר מתאים להוצאה להורג מאשר הגנה עצמית.

ניתן להניח שחוקרי המשטרה לא היו צריכים את הדו״ח של המכון כדי לראות שהירי לא מסתדר עם הסיפור. כלומר המשטרה שיקרה.

וזה בדיוק כמו המקרה של יובל קסטלמן ז״ל. גם שם המשטרה ניסתה להסתיר את העובדה שהוא נורה בידי המתנחל הדתי.

איך אפשר לסמוך על משטרה שכזו?

אנחנו מזלזלים בבן גביר, אבל הוא כבר הפך את המשטרה לגוף ימני גזעני, בצלמו ובדמותו.

https://www.ynet.co.il/news/article/sju8ahg2a#autoplay

• אהבתי 1
  • מבאס 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, פינדר כתב:

עוד פרשה מפוארת של משטרת בן גביר.

3 צעירים בדואים חדרו בלילה לישוב דתי כדי לגנוב. נתפסו ע״י כיתת הכוננות. אחד הגנבים נורה למוות.

המשטרה ניסתה לשתף פעולה עם היורה ולחפות עליו ואימצה את גירסתו שירה בגנב מתוך הגנה עצמית, לאחר שזה תקף אותו.

רק שמהמכון לרפואה משפטית נמסר שהגנב נורה 3 פעמים. בעורף. מה שיותר מתאים להוצאה להורג מאשר הגנה עצמית.

ניתן להניח שחוקרי המשטרה לא היו צריכים את הדו״ח של המכון כדי לראות שהירי לא מסתדר עם הסיפור. כלומר המשטרה שיקרה.

וזה בדיוק כמו המקרה של יובל קסטלמן ז״ל. גם שם המשטרה ניסתה להסתיר את העובדה שהוא נורה בידי המתנחל הדתי.

איך אפשר לסמוך על משטרה שכזו?

אנחנו מזלזלים בבן גביר, אבל הוא כבר הפך את המשטרה לגוף ימני גזעני, בצלמו ובדמותו.

https://www.ynet.co.il/news/article/sju8ahg2a#autoplay

"גרסת אחד השותפים של דנפירי מעמידה בסימן שאלה את אירוע הירי. הקטין סיפר ל-ynet כי הם חדרו ליישוב במטרה לגנוב, ואדם אחר הביא את שלושתם לגדר. "הוא אמר לנו 'תיכנסו ותגנבו משהו, טרקטורון או משהו אחר'. הוא שם אותנו וברח עם הרכב. הבחור שהוריד אותנו כנראה אמר לכיתת הכוננות לחכות לנו, כי לא הלכנו הרבה. הם חיכו לנו"."

פחות גנב אחד יותר נחמד. אולי ככה הרכב של פינדר ישראל בחנייה ולא ייגנב למשחטת רכב.

*משטרת ישראל צריכה לחקור ואם הייתה פה הוצאה להורג באמת אז כן, שיטפלו, אבל לא באמת אכפת לי מאיזה גנב רכב מסריח. כנראה שכמה שעות לפני כן גם הטריד יהודיות ברחובות באר שבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

אלדנפירי ביקש כי אחד מחברי כיתת הכוננות יתקרב אליו, ואז קרע את האזיקון שלו ושלף סכין מהכיס

איזה מדינה, כבר לא נותנים לחתוך סלט בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, עדי-אל כתב:

איזה מדינה, כבר לא נותנים לחתוך סלט בשקט.

״קרע את האזיקון״ זו הגרסה של היורה. זו שלא מסתדרת עם 3 כדורים בעורף.

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

פחות גנב אחד יותר נחמד.

אז אל תזיל דמעה כשמוציאים להורג יהודים כמו קסטלמן בגלל הגישה הזו.

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

משטרת ישראל צריכה לחקור

אתה יודע לקרוא? כתבתי בעברית פשוטה. בלי דימויים ומטאפורות.

המשטרה שיקרה!!

זו בדיוק הנקודה שלי. זו המשטרה שאתה סומך עליה שתחקור??

• אהבתי 3

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

אבל לא באמת אכפת לי מאיזה גנב רכב מסריח. כנראה שכמה שעות לפני כן גם הטריד יהודיות ברחובות באר שבע.

הגנב לא העניין פה ולא חושב שלמישהו אכפת ממנו.

הנקודה היא שהמשטרה בחסות ה"שר" מכסה על רוצחים ועל עבריינים.

• אהבתי 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיניין שיובל מוכן שחבר כיתת כוננות, משמע סתם מישהו ''מהרחוב'' יחרוץ גורלות של אנשים.

יובל, תעבור שוב על שר הטבעות. אתה יכול גם עם הילד שלך, וההוביט גם ספר טוב לו.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, יובל .מ. כתב:

"גרסת אחד השותפים של דנפירי מעמידה בסימן שאלה את אירוע הירי. הקטין סיפר ל-ynet כי הם חדרו ליישוב במטרה לגנוב, ואדם אחר הביא את שלושתם לגדר. "הוא אמר לנו 'תיכנסו ותגנבו משהו, טרקטורון או משהו אחר'. הוא שם אותנו וברח עם הרכב. הבחור שהוריד אותנו כנראה אמר לכיתת הכוננות לחכות לנו, כי לא הלכנו הרבה. הם חיכו לנו"."

פחות גנב אחד יותר נחמד. אולי ככה הרכב של פינדר ישראל בחנייה ולא ייגנב למשחטת רכב.

*משטרת ישראל צריכה לחקור ואם הייתה פה הוצאה להורג באמת אז כן, שיטפלו, אבל לא באמת אכפת לי מאיזה גנב רכב מסריח. כנראה שכמה שעות לפני כן גם הטריד יהודיות ברחובות באר שבע.

נשמע כמו הדחה לביצוע עבירה וסיוע לרצח..

לפעמים אני מתבאס שדרכתי על חשופית ואנשים "נורמטיביים" דופקים 3 כדורים לעורף למישהו מתוך ידיעה ולא מתוך היקלעות לסיטואציה. מפחיד.

כמו שארגוני פשע למדו שאפשר להשתמש בטילים מדוייקים, כטב"מים וכדו'.

בקרוב עבריינים יביימו פריצה כדי לחסל יריבים בחסות המשטרה.

מצב לא בריא, בנגביר הרבה יותר מסוכן ממה שחשבתי, ממש לא פיתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם במשטרה משקרים לציבור כדי לא להפליל "חברים" מי מבטיח לך שלא משקרים לנו בעוד דברים?

היום מטייחים הוצאה להורג של גנב מסריח שלא יחסר לאף אחד, מחר יטייחו בשביל הפדופיל שהטריד את הבת שלך כי גם הוא "חבר".

זאת התנהלות של מאפיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Night Driver כתב:

[1]הגנב לא העניין פה ולא חושב שלמישהו אכפת ממנו.

[2]הנקודה היא שהמשטרה בחסות ה"שר" מכסה על רוצחים ועל עבריינים.

1. +100

אנשים רבים לא מעוניינים או מסוגלים לחשוב שני צעדים קדימה, אלא שופטים לפי מבחן התוצאה: מבחינתם מותר לאדם בשטח להוציא להורג אנשים מסוג ״ערבי״ או ״גנב״, אבל אסור להוציא להורג כאלו מסוג ״יהודי״ או ״גיבור״. אף אחד לא לימד אותם שאין לאקדחים תוסף על הקנה שיודע לזהות את דת הברנש ברחוב, וכשנותנים מרחב פעולה אינסופי לאדם בשטח הולכים לקבל טעויות בזיהוי, תמיד. לכן ״המלצות הפתיחה בירי״, כפי שהם מכנים אותן במישרין או בעקיפין, נכתבו עם הקטע ה״סמולני״ הזה של סכנת חיים מיידית לך או לסובבים.

כך יוצא שהם שופטים לפי מבחן התוצאה: ההרוג גנב ערבי? מגניב!!! ההרוג גיבור ישראלי? אדושם ישמור איך דבר כזה קורה???

2. זה + הגענו לנקודה שהמערכת שבנויה ע״מ לאכוף חוקים, משקרת בעצמה. השקרים שחדרו עמוק למערכת הפוליטית עד לרמה שלרוב האנשים באמת ובתמים לא אכפת שהאנשים שמייצגים אותם משקרים, כל עוד השקרים משרתים אותם, הגיעו גם למערכת אכיפת החוק. אותם אנשים בסדר עם השקרים האלו כל עוד זה על אנשים שמגיע להם למות לפי דעתו של פלוני, ואיכשהו לא בסדר כשזה בנוגע לאנשים שממש לא מגיע להם למות.

שכל אחד יבחר אם שיפוט עפ״י מבחן התוצאה זו גישה יותר מטופשת או צבועה, אבל אלו שתי האופציות.

• רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, יובל .מ. כתב:

*משטרת ישראל צריכה לחקור ואם הייתה פה הוצאה להורג באמת אז כן, שיטפלו,

/////

אם יטייחו שיעבירו למח"ש, אם מח"ש יפשלו שאילנה דיין תכנס לחקירה מבחינתי.

תנוחו.

הקטע זה שפינדר דואג כי זה בדואי, אם היה קורה למתנחל היה אומר שזה אשמתו שהוא באיו"ש.

לפני 14 דקות, aviaviavi כתב:

נשמע כמו הדחה לביצוע עבירה וסיוע לרצח..

אם זה קרה אז שגם הנהג יישפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

הקטע זה שפינדר דואג כי זה בדואי, אם היה קורה למתנחל היה אומר שזה אשמתו שהוא באיו"ש.

אתה מוזמן לדפדף אחורה ולראות שכתבתי אותו דבר על הטיוח והשקרים של המשטרה, במקרה של יובל קסטלמן.

אל תשליך עלי את הגזענות שלך!!

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...