Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

"מצטייר כחולשה מול האויב"...

עדיף להיות חזק ושיחשבו שאתה חלש מאשר להיות חלש ולשחק אותה חזק. כל המדינות סביבנו שהתרבות שלהן זה לשחק אותה אבו עלי בכל מחיר, תחשבו לאן הגישה הזאת הביאה אותן וכמה טוב לאדם הממוצע לחיות שם.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני 31 דקות, Arik TG כתב:

אתה מצפה שנהיה במחלמה גם אז?

כן, לקח לנו חודש לעבור את הגבול העזתי.

רק עכשיו עלינו למדרגה מס' 1 מתוך 10 בצפון. 

ואני די מאמין שהיא תעבור את השנה בכיף..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם שלא אוהב את בן גביר טוען שבגלל בן גביר קרה משהו 

דבר כזה מפתיע לא קרה מאז הפעם שמישהו שלא אוהב את בן גביר טען שבגלל בן גביר קרה משהו רע אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, oryo כתב:

דמיינו עולם בו כל אדם שקורא לאחר מטומטם / אהבל / חסר ערך בפורום מחוייב להציג אסמכתאות למי הוא ומה השיג בחיים. 

קילר פיצ'ר או מה? 

עמוס התחייב ליישם אם יהיו יותר 👍'ס מ 👎'ס! 

תשאל את אולמרט

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

מלשכת שר החינוך נמסר: "בעקבות המלחמה והמצב הביטחוני הוחלט כי השנה יוענקו פרסי ישראל בנושאים הקשורים למלחמה ולתקומה בלבד. 6 פרסי ישראל יוענקו בקטגוריית: "תקומה: גבורה אזרחית וערבות הדדית. שאר התחומים בהם מחולקים פרסי ישראל מידי שנה יידחו, ויוענקו בשנה הבאה".

שכחו להוסיף בסוף ההצהרה "This is SPARTA".

הממשלה הארורה בתולדות ישראל מחליטה שלא יהיו פרסי ישראל השנה בתחומים המדעיים והאומנותיים.

האם זה קשור לכך שהממסד האקדמי, אנשי המחקר והתרבות הם, לרוב, מתנגדים או מבקרים של הממשלה, או שהשיקול הוא ענייני בלבד? אחרי הפיאסקו של שנה שעברה, תרשו לי לנחש שענייניות לא קשורה להליך הזה.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, David32 כתב:

זה רק הטוויט הזה טוען שהוא אשם בטבח.

אני לא טוען את זה, אבל לא נותן לו את ההנחה ש "מה שהוא עשה לא מעניין אותם". איך אמר אור? היה קטליזטור, ולטעמי קטליזטור משמעותי. והנה ההוכחה.

זה מעבר ל "לא להועיל", זאת השפעה שלילית

הקטליזטור היה הקמת מדינה ישראל ב-1948. כל השאר זה תירוצים.

וזה לא רק הטוויט הזה טוען.

לפני 14 שעות, David32 כתב:

יש איזה אחד אז שבטוח אשם 🙃

בוודאות.

לפני 13 שעות, פינדר כתב:

חוץ מחמאס זה מדליק גם את ערביי ישראל, את הירדנים, את המצרים. גם הסעודים והאמירתים מגנים פרובוקציות בהר הבית. כנראה גם הם חמאסניקים.

לא חמאסניקים, סתם ערבים. ובמקרה של סעודיה ואיחוד האמירויות ערבים עם כסף.

לא מתרגש מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יובל .מ. כתב:

לא חמאסניקים, סתם ערבים. ובמקרה של סעודיה ואיחוד האמירויות ערבים עם כסף.

אז לדעתך ישראל היא שחקנית פסיבית לחלוטין בעולם שסביב, במובן הזה שאנחנו לא יכולים לעשות דבר שידרדר את או ישפר את יחסינו עם העולם המוסלמי? פרובוקציות נגדם הן בעצם לא פרובוקציות כי הם שונאים אותנו גם ככה? הים אותו ים והערבים אותם ערבים? אז, אני שואל שוב: למה בעצם לנסות להגיע להסכמים עם ערבים? לדמיין בריתות הגנה ולמכור נשק למדינות מוסלמיות כמו אזרבייג׳ן? לא חבל?

פעם אחר פעם אנחנו יכולים ללמוד מסקרים ומחקרים על שינוי תפיסתי שקורה לכאן או לכאן אצל הפלסטינאים. בניגוד לתפיסה האהובה על חבריך בימין הדתי בעיקר, גם למעשים שלנו יש השפעה. זה בסדר להגיד שהיא לא מעניינת (או בחלק מהמקרים אף רצויה. נזכיר שוב את ריקודי השמחה של המשיחיים וההתעוררות הרוחנית שחלקם חוו אחרי ה7.10; עוד רגע מטרנספרים ערבים, מקימים את גוש קטיף, ילדים יהודים מסתובב בעזה והמשיח כבר דאג לחמור). אבל להתנהל כאילו כל העולם סביב סטטי זה קצת מוזר.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אז לדעתך ישראל היא שחקנית פסיבית לחלוטין בעולם שסביב, במובן הזה שאנחנו לא יכולים לעשות דבר שידרדר את או ישפר את יחסינו עם העולם המוסלמי? פרובוקציות נגדם הן בעצם לא פרובוקציות כי הם שונאים אותנו גם ככה? הים אותו ים והערבים אותם ערבים? אז, אני שואל שוב: למה בעצם לנסות להגיע להסכמים עם ערבים? לדמיין בריתות הגנה ולמכור נשק למדינות מוסלמיות כמו אזרבייג׳ן? לא חבל?

פעם אחר פעם אנחנו יכולים ללמוד מסקרים ומחקרים על שינוי תפיסתי שקורה לכאן או לכאן אצל הפלסטינאים. בניגוד לתפיסה האהובה על חבריך בימין הדתי בעיקר, גם למעשים שלנו יש השפעה. זה בסדר להגיד שהיא לא מעניינת (או בחלק מהמקרים אף רצויה. נזכיר שוב את ריקודי השמחה של המשיחיים וההתעוררות הרוחנית שחלקם חוו אחרי ה7.10; עוד רגע מטרנספרים ערבים, מקימים את גוש קטיף, ילדים יהודים מסתובב בעזה והמשיח כבר דאג לחמור). אבל להתנהל כאילו כל העולם סביב סטטי זה קצת מוזר.

יבגני, הכוונה היא שיש פער בתפיסה המערבית מול התפיסה הערבית.

תראה את מצרים עכשיו - "ישראל לא תפעל ברפיח! אין שום פליטים בסיני! נעצור את הסכם השלום!". בתאכלס - בנו מתחם מבוצר לפליטים, יש תיאום עם ישראל, וישראל כבר תוקפת ברפיח. הכל זה מס שפתיים.

כנ"ל הר הבית - כולן מצהירות כדי להצטייר כתומכות בפלסטינים, בתאכלס העלייה של בן גביר לא עצרה שום הסכם, חלק ממדינות ערב תומכות בנו גם עכשיו בצורה גלויה (ע"ע הגשר היבשתי דרך סעודיה שאין לנו איתה שום הסכם רשמי וירדן שהמלכה שלהם פלשתינאית) והחיים ממשיכים. 

אתה יכול לחזור להאשים את הימין אם זה מה שעוזר לך, בתאכלס חמאס התכונן למלחמה הזאת כבר שנים ארוכות. אם תאשים את ביבי אשמח לזרום איתך על זה, אבל תתרכזו בעיקר.

עריכה:

אפשר גם להאשים את התקשורת פה. מתרכזים בבן גביר (שהוא, שוב, לא הסיבה העיקרית למלחמה), במקום להדגיש את המצוקה הפנימית של חמאס שמתמודד עם חמולות מקומיות, או את שר החוץ המצרי שטוען שחמאס מחוץ לקונצנזוס, ולהפעיל עוד לחץ עזתי.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה יכול לחזור להאשים את הימין אם זה מה שעוזר לך, בתאכלס חמאס התכונן למלחמה הזאת כבר שנים ארוכות. אם תאשים את ביבי אשמח לזרום איתך על זה, אבל תתרכזו בעיקר.

אני לא מאשים את בן גביר ב7.10. אני חושב שיש לו אחריות, כמו לרבים וטובים אחרים. ואני חושב שכתבתי גם את זה: אני חושב שגם למארגני מחאות שהצהירו שלא יהיה צבא וכו' יש אחריות. אם כי אני שמח שהם הפגינו ואמרו מה שאמרו, ואת זה כבר בטוח כתבתי. 

האשמה היא של מערכת הבטחון, על התרבות הארגונית המפגרת בה וביבי, שעומד בראש המערכת פה כמעט 15 שנה.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

שיש פער בתפיסה המערבית מול התפיסה הערבית.

חרטא. בכל מקום ישנם הבדלים בין החצרות ומעשים בשטח. כמו עמדות פתיחה במשא ומתן. 

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

בתאכלס חמאס התכונן למלחמה הזאת כבר שנים ארוכות

אף אחד לא אומר שלא. אבל קיצונים משיחיסטים הם מגייסים הכי טובים של חמאס וג'יהאד. הם גם גורמים נזק מדיני בגזרה בינלאומית.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

האשמה היא של מערכת הבטחון, על התרבות הארגונית המפגרת בה וביבי, שעומד בראש המערכת פה כמעט 15 שנה.

זה העיקר.

קודם כל ביבי, אחר כך שוב ביבי, במקום השלישי בנימין נתניהו, ואז שאר מערכת הביטחון שהתאהבה ב"הכלת אירועים".

כל המסביב זה סתם הסחת דעת. ההפגנות "תרמו" לתזמון המלחמה בלבד, לא למלחמה עצמה. בן גביר סתם נתן עילה שיצעקו עליה אחר כך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שם את זה כאן:

image.thumb.png.9736a9872a312be440033728831de4ae.png

ועוד משהו קטן - כדאי לבחון שוב ושוב את השימוש במושגי הניצחון המוחלט (לא יהיה כזה) ועדיף לשאוף ל ״כניעה ללא תנאי״

A Decisive Victory-Total Victory.pdf

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

מתרכזים בבן גביר

בן גביר הוא כבר לא הפרחח מהגבעות. הוא שר בכיר עם הרבה כח.

עקרונית אני מסכים איתך שאין לו אחריות ישירה ל7.10. רק שמאז הוא מנסה בכח להדליק את האיזור.

הוא אנרכיסט פאשיסט ששואב את הכח שלו מהכאוס ומחוסר הבטחון של הציבור.

הוא ניסה בכח לגרום לערביי ישראל לפתוח במהומות סטייל שומר חומות.

ועכשיו הוא מנצל את הרמדאן בשביל לנסות שוב להבעיר את יו״שׁ ואולי גם את ערביי ישראל.

image.thumb.png.c4add3b2ac10e73aaab0a2952861c107.png

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 17 דקות, zaf כתב:

image.thumb.png.9736a9872a312be440033728831de4ae.png

I guess the turd doesn't fall far...

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, sperial כתב:

אנשי קפלן הם מצילי המדינה. תחשוב, למה הכוחות בגבול הרצועה היו כל כך דלילים? כי ממשלת ישראל, בראשות מחמד ליבך, הזיזה את הכוחות כדי לשמור על הקיצוניים שבמתנחבלים. הראשונים שהתארגנו, הם לגיוס לצבא והן לכסות על ההזנחה הפושעת של מערכות המדינה היו ״אחים לנשק״ וקבוצות דומות. 

ספריאל, הממשלה לא מזיזה גדודים, על זה מחליט פיקוד הצבא לפי הצרכים בשטח, ובוודאי תושבי יו"ש אינם מנהלים את הצבא.
על הביטחון אחראי הצבא, שתפקידו לאסוף מודיעין ולפי זה להיערך לאיומים. במקום זה קיבלנו אפס איסוף מודיעיני ברצועה, וגרוע מכך קונספציית "החמאס מורתע" שדיכאה את המידע שכן הגיע בטעות. במשך יום שלם, היה לנו חיל אוויר שהצליח להרים רק שני מסוקים, פיקוד דרום ומטכ"ל שלא תפקדו, צבא יבשה שלא הגיע, חוסר מוכנות לסכנה מלבנון שגרר לראשונה בתולדותינו עזרה צבאית אמריקאית (על כל התשלום הכבד הנילווה לזה), כוחות בגבול לא הוכנסו אפילו לכוננות מינימלית כשהיתה התראה, כיתות כוננות בישובים שלא היו, או שהיו פעם ובוטלו.
צבא יבשה שפעם קרע לגזרים 3 צבאות ערב, ועכשיו קטן מכדי להתמודד עם עזה ולבנון ביחד. שבועיים עיכוב בכניסה לעזה לצורך אימונים, כי המילואים לא התאמנו שנים; תוכניות מגירה לכיבוש עזה שלא היו; מלאי תחמושת שלא הספיק ליום אחד.
שתי פלוגות גולני סדירות, פיסגת החי"ר שלנו, נשחטו בשנתן. יודע מה, תודה לה'  שהכוחות היו ביו"ש, שזה הסתכם רק בשתיים.
לא היה כמחדל הזה מימי מחתרת ניל"י עד היום. חבורת שלומיאלים מנהלת את הצבא. אז להפיל את התיק על ביבי והאזרחים ממש לא לעניין.

אחים לנשק, או "שוברים שתיקה" כפי שהם נקראים ברשם העמותות, בוא לא נגזים בתרומתם. לא היו הראשונים לגיוס, הם לא גויסו כמעט בכלל כי מדובר בפנסיונרים. הצבא שנילחם, ושממלא עכשיו את שורות הקברים בהר הרצל, חציו חובשי כיפות והשאר פריפריה.
הם גם לא החליפו שום מדינה. יש בשטח מאות אלפי חיילים שמואכלים, מושקים, מתודלקים ומתוחמשים 24/7 ע"י המדינה; עשרות אלפי מפונים שמקבלים מהמדינה שיכון חלופי וקיצבת קיום. על האש פעם ב תמורת צילום פרסומת עם אחים לנשק זה חסר חשיבות.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 3

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...